Host Gator - 75% Off Web Hosting

Test

Well-Known Member
Току що получих имейл с промоциите на Host Gator и пускам информацията тук. Може да е полезна за някого.

75% Off Web Hosting. Domains just $1.95/yr*.
From 9AM-11AM and 9PM-11PM (Central Time)

Missed out on this deal? Don't worry, we are offering Hosting for 60% off and Domains just $4.95/yr* through Monday at 11:59PM Central.

*Domain pricing valid on .COM/NET/BIZ/ORG/INFO TLDs

2013_11_29_181148.jpg


Промоцията важи само в рамките на следващите 45 минути!
 
От: Host Gator - 75% Off Web Hosting

На никого не препоръчвам да си купуват хостинг от Hostgator. Нещата там не са като отпреди 2-3 години. Аз ги зарязах и се отървах. Хостгатора НЕ Е ТОВА, КОЕТО БЕШЕ ЕДНО ВРЕМЕ, не се лъжете по името.
 
От: Host Gator - 75% Off Web Hosting

Голямата промоция изтече. Намалението вече е само 60%.
 
От: Host Gator - 75% Off Web Hosting

На никого не препоръчвам да си купуват хостинг от Hostgator. Нещата там не са като отпреди 2-3 години. Аз ги зарязах и се отървах. Хостгатора НЕ Е ТОВА, КОЕТО БЕШЕ ЕДНО ВРЕМЕ, не се лъжете по името.


вземи да обясниш малко по подробно за да знаят и другите ?
 
От: От: Host Gator - 75% Off Web Hosting

вземи да обясниш малко по подробно за да знаят и другите ?

Цените са високи и по никакъв начин не съответстват на услугите на Hostgator.
Постоянно ще получавате предупреждения за какво ли не, като например за превишено процесорно време, ако сте на shared hosting.
Support-a е груб, понякога неучтив и в повечето случаи некомпетентен. Веднъж примерно получих предупреждение, че наближавам inode usage лимита и че Hostgator не били storage place.
ВПС-ите им са с космически цифри, незнам изобщо дали някой би ги ползвал.
Абе общо взето взеха много да мязат на GoDaddy по простотия.
 
От: Host Gator - 75% Off Web Hosting

Аз също бях при тях поради факта, че предлагат "неограничен хостинг". Уж всичко беше неограничено, а след това започнаха да слагат ограничения. Процесорно време, инодес.... Като си направих една равносметка се оказа, че мога да получа същото за по-малко пари от български хостинг и се преместих при него. От доста време и той има ограничения в инодесите и от време на време прехвърлям драстично разрешеното процесорно време, но не ми правят проблем. А и все пак е българско. :)

За съпорта не бих казал, че са били груги. А по-скоро тъпи.
Веднъж ми се наложи да ползвам бекъп и ми искаха 40$, той сайта не струваше толкова. А от българския доставчик винаги когато съм имал проблем са ми помагали, дори в някой случай са вършели нещата вместо мен.
 

Горе