Hostgator БИЗНЕС хостинг - 6 месеца за 0.01 цент

KALOS

Premium
Само за нови акаунти!
/Сменете си ПейПал праймъри мейла, ако сте им клиент/

КОД: godaddyisdown

- не забравяйте да го въведете на мястото на дефолтният SUMMER

-ако нямате намерение да го след промо периода, не забравяйте да подадете молба за прекратяване преди изтичането му.

Същият код може да се ползва за 50% намаление на ВПС, риселър, годишните планове.
 
От: Hostgator БИЗНЕС хостинг - 6 месеца за 0.01 цент

Тоест дават безплатен хостинг за 6 месеца. Някакви уловки има ли, че нещо не успях да се разбера със live chata им:)
 
От: Hostgator БИЗНЕС хостинг - 6 месеца за 0.01 цент

Уловката е, че ако не закриеш акаунта до 6 месеца, ще ти дръпнат $90 за следващото шестмесечие.
Не става за подновяване - само за НОВИ АКАУНТИ е
 
От: Hostgator БИЗНЕС хостинг - 6 месеца за 0.01 цент

При тях винаги има уловки и трябва да се слагат платежни средства, които наистина няма да ползваш.
 
От: Hostgator БИЗНЕС хостинг - 6 месеца за 0.01 цент

Значи, тази пача от съпорта се прави на 6 без 10. Аз с моя африкано - английски ясно си я попитах, дали ще ме таксуват автоматично ПП за следващото 6-месичие.. Не, нямало да ме чаржднат..
Значи, ако не си закрия акк. преди гратисния 6-месе4ен срок, ще ме изпомпат +90$ за следващите 6 месеца, така ли ли да разбирам нещата?:)
 
От: Hostgator БИЗНЕС хостинг - 6 месеца за 0.01 цент

a, ama още работи ли тоя код?! при мен дава само някакъв самър код, като сложа годедито нищо не дава, отстъпка 0.00

и отделно и видях банери с офертата и от тях пак не ми дава 0.01 цена!?

не че ми е много спешно, но още 1 ип, че и сървър не са излишни никога
 
От: Hostgator БИЗНЕС хостинг - 6 месеца за 0.01 цент

Може да са ти чели курвенската тема и да са решили да те резнат:p
 
От: Hostgator БИЗНЕС хостинг - 6 месеца за 0.01 цент

Да, ако ми видят тая тема, може не само да искат да ми дадат безплатно хостинг, ами може и те да искат да ми платят за награда (или да ми платят за курвенска тема :mrgreen: )

Но - явно не са я видяли, жалко... :(
 
Последно редактирано:

Горе