Hostgator monthly renewal

khadoo

Member
Ползвам хостгейтър от два месеца. Бях си платил за един месец и без никакво предупреждение забелязах, че са ме чарджили и за втория. Аз така или иначе щях да си платя за втория месец (все пак сайта ми е качен там на техните сървъри), но нормално ли е да ме билват без поне един имейл да пратят, че така и така срока, за който сте си платили изтича и моля доплатете и... .т.н.
 
От: Hostgator monthly renewal

Ами ако auto renew опцията (ако има такава) е включена - да, чарджват те без предупреждение, най-много да ти пратят имейл, че операцията по измъкването на парите ти е приключила успешно :)
 
От: Hostgator monthly renewal

От PayPal можеш да си спреш subscription-a ако те притеснява.
При invoice имаш опция да си платиш invoice-a или да subscribe-неш.
 
От: Hostgator monthly renewal

Когато сключваш договор трябва да четеш условията. Освен това при HostGator не е изгодно да се плаща на месец, защото купоните за отстъпка важат само за първото плащане. Очаква се на 27-ми ноември пак да правят отстъпка 75% (според слуховете).
 
Последно редактирано:
От: Hostgator monthly renewal

И как да спрем това автоматично теглене за следващия месец?
 
От: Hostgator monthly renewal

Отваряш си payment history-то в PayPal, цъкваш на някого, към когото си subscribe-нал (то ти ги вади в табличка дали са единични плащания или абонаменти), влизаш в съответното плащане и цъкаш cancel subscription.

Ако не те оправям, хвърли едно око и в help-a им, защото сега съм на работа и нямам достъп до paypal.
 

Горе