hostsean паднаха сървърите

От: hostsean паднаха сървърите

Вече 2-ри ден имат 1-2 паднали сървъра и нямам сайт . Вчера ми отговаряха сега вече и спряха да отговарят .Има ли някой друг с тези проблеми?

през тикет системата пише, че отговарят до 15 минути

ако нещо се е объркало през тикет системата ползвай мейлите или телефона

E-Mail: office(at)hostsean.bg
E-Mail: support(at)hostsean.bg
Телефон: Телефон: 0988880141
 
От: hostsean паднаха сървърите

през тикет системата пише, че отговарят до 15 минути

ако нещо се е объркало през тикет системата ползвай мейлите или телефона

E-Mail: office(at)hostsean.bg
E-Mail: support(at)hostsean.bg
Телефон: Телефон: 0988880141

Вчера ми отговориха от тикет системата, че имат проблем с 2 от сървърите.До днес не са ги оправили и ми е паднал сайта.Спряха да отговарят на тикет системата,сега ще видим от е-майл.Ако някой има повече инфо да каже
 
От: hostsean паднаха сървърите

Казах ви аз да направите една тема "хостинг неволи", ама си пипахте ушите :)
 
От: hostsean паднаха сървърите

Хайде следващата фирма която падна... Казаха ли какъв е бил проблема?
 
От: hostsean паднаха сървърите

Ами първо те казаха ,че имат проблеми със сървърите , но ги оправиха бързо , после проблема беше в мен и пичовете ми помогнаха даже на 2 пъти ,за което съм им благодарен.Единственото от което съм недоволен е че точно в този случай ми отговориха след 1 ден и няколко писма.
 
От: hostsean паднаха сървърите

нека да уточня само ,че колегата разбира под паднал сървър, бяла страница на сайта му.
Сървърът, на който е колегата не е имал проблеми ето и един малък банер от пингдом https://share.pingdom.com/banners/e8991272
за съжаление, имам някои проблеми, които ме принуждават да не стоя пред компютъра и не съм успял да пиша по-рано в темата,
но конкретно в неговия случай е отговорено на билетите му в разумни срокове и проблемите са отстранени , ако той каже мога да кажа и какви точно са били , но не са причинени от паднал сървър или не добре конфигуриран такъв.

Благодаря за разбирането :)
 
От: hostsean паднаха сървърите

Сървера работи, но сайта му показва бяла страница при какви случаи се получава. Може малко информация на ЛС какъв хедър връща сайта ?
 
От: hostsean паднаха сървърите

Да както споменах и в мен има грешка, просто първоначалния отговор ви беше ,че имате проблем със сървъра и ще ме известите като го оправите и в рамките на 24 часа не получих отговор,затова и създадох темата, после след като ви пратих имейл и ми отговорихте къде е проблема (тоест в мен) отговорих в темата ,че всичко е ок проблема е в мен и единствено ,че не получих известие , както казах съм доволен от вашите услуги, като конкретно в този случай се получи недоразумение.
 
От: hostsean паднаха сървърите

biks не съм гледал, но мога да видя, проблема беше в грешка в функционалния файл на темплейт системата на wordpress блог

Kiber4o ще направя нещо което до сега не си бях позволявал да правя :) радвам се че се разбираме, но моляте чети по внимателно отговорите на поддръжката

отговор на твоя билет:
"
ще предам запитването Ви към системните администратори, но има няколко проблема с 2 сървъра и ще трябва да отстранят първо тях след като има решение на проблема Ви ще бъдете информирани"

Вашето запитване е направено в
Support Ticket 04/10/2012 00:15
отговора е постъпил
04/10/2012 00:17

след което има още 3 билета от Вас със един и същи въпрос
за съжаление въпросните проблеми са отнели повече време и са отстранили вашият проблем
в 04/10/2012 22:57 това найстина е голям период от време и ще се постарая да няма подобни забавяния в случая човека който е трябвало да реши проблема Ви не си е свършил работата за което се извинявам, можел е да погледне еррор лога и за не повече от 5 минути да отстрани проблема , това няма да се повтори , благодаря за разбирането
 

Горе