Hostsean.bg - проблем!

fifi

Well-Known Member
НИКОГА, НИКОГА, ама НИКОГА не ползвайте хостинга на Hostsean!!!! Аз да бях направила един сайт за хостинг на един компютър с уиндоус 98 и карта с памет от 512 мб, която да ползвам за хард диск, сигурно по-щеше да бачка! Ползвам им споделения хостинг от почти половин година. И не съм доволна, ама изобщо! 3-4 пъти ми спираха сайта, щото били имали проблем с някакви сървъри. На три месеца си плащам хостинга и всеки път им пиша по няколко имейла и отварям билети, в които пак им пиша, оставям офлайн съобщения и т.н., докато те решат да ми отговорят и после ми се моткат по два дена, докато се разберем с кво съм платила, че да отбележат! Големи са МЪРЛЯЦИ! Извинявам се за грубите думи, но съм бясна. За пореден път ми спряха сайта (Бог знае за какво тоя път) и още чакам отговор, който едва ли ще получа. Веднъж пак заради тяхната профилактика и за пореден път развалени сървари или не знам си кво, сайтът ми не се отваряше близо 2-3 дена, поради което загубих доста трафик. А пишеше, че проблемът ще е решен за 24 часа. Много се вбесих, ама айде. Изчаках 2-3 дена ама няма. Пратих им имейл, че ако сайта ми не е налице до вечерта, ще пиша навсякъде из интернет какви лъжци и измамници са и за няма и два часа го пуснаха. Или беше съвпадение или не знам... Обаче днеска преляха чашата с поредното си немърливо отношение не знам дали само към моя сайт или и към други.

Не ви съветвам, направо ви моля и то приятелски - не допускайте моята грешка! Не се връзвайте на тия ******, че ще съжалявате. Иначе са първи кокони в отговорите като ги питаш преди да купиш някоя тяхна услуга. И за какво са си поставили тоя чат в сайта не знам, при положение, че вечно са офлайн!

До последно си мислех още малко, че ще ги потърпя, но край вече. Писна ми от тях! Само да ми доизтече хостинга, който съм платила и ДОВИЖДАНЕ! :twisted: :mad:
 
Последно редактирано:
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Да ти кажа, собственика беше доста редовен във форума, наскоро изчезна, не съм му ползвал хостинга, но е голям пич попринцип.
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Ползвайте доказаните имена в бранша и ще си спестите много главоболия.
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Не знам как си попаднала на тази фирма, нито с авторитет нито с цена привличат ... сертификата им изтекъл ... какво остава за сървърите им :)

Ако искате стабилен сайт и поддръжка заложете на доказана фирма , аз лично ползвам Суперите, като смятам че са едни от добрите :)
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Използвай Superhosting или ICN.BG и няма да имаш никакви проблеми и главоболия.
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Не знам. Реших да ползвам хостсийн, заради метода на плащане с sms, пък и тогава не разбирах много, много. От 4 дена ползвам хостинга на ICN и съм много доволна и ми отговарят като ги питам. Ще видим по-нататък, но определено ми изглеждат по-свестни! :)
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Здрасти,
тъй като направих проверка и днес специално уеб сървърите работят без проблем, би ли казал кой домейн не функционира

имаме проблеми със самият билинг софтуер както и с 2 от сървърите което доведе до преместване на главния ни сървър за главния сайт от един дата център към друг това стана в петък ,все още колегите не са обновили сертификата и затова показва ,че е изтекъл

отностно билинг софтуера проблема се изразява в това, че е спряло да отчита писма на един от департаментите ни , но е продължило да отчита билетите които се получават през самия софтуер както и през другите департамети , това е довело до не отговарянето на около 390 билета , една не простима грешка, искрено се извиняваме и изпратихме въпросното извинение на нашите клиенти които са ни писали а ние не сме им помогнали

към момента има 2 проблема
единия е със сървър домат проблема е с контролния панел , предполагам че тази вечер ще бъде решен, същия проблем е и със сървър Бета и двата проблема са причинени от нас и ще бъдат решени до края на работния ден
но няма спрени или не работещи сайтове преди и по време на въпросните проблеми
така че ще се радвам да дадеш повече информация за сайта си

Благодаря за разбирането
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Аз ги ползвам за доста сайтове и за сега нямам проблем , имат няколко сървъра разположени на различни места, може някакъв лош късмет да сте имали и да сте на злополучна машина, при мен един път имаше даунтайм , но ми направиха 1 месец безплатен.
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Здравей,
извинявам се че съм говорил като на момче :) грешката е моя .
На всички емейли които са отчетени от днес е отговорено , ако кажеш домейна ще ти бъде много по-полезен.
разбери ,че ние нямаме интерес да губим клиенти и макар да допускаме грешки се стараем да го поправяме и да не ги повтаряме
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Заглавието на темата изобщо не е коректно и не ми харесва. По големи хостинг компании са се дънили по сериозно, като са прецаквали повече хора и пак никой не ги е нареждал с такова заглавие. Предлагам на админите да го променят.
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

The site's security certificate has expired!

при целева аудитория хора търсещи какъв да е хостинг това съобщение ще откаже маса потенциални клиенти - болшинството изобщо няма да четат съобщението а просто ще бият бек бутона и ще зачеркнат сайта завинаги. Аз лично бих се постарал да оправя това
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Е добре, може малко да съм прекалила. Извинявам се, но не си бил на мое място, нали? Едва ли чак мин репутация заслужвам затова, че се оплаквам и съм недоволна от обслужването им! По-големи хостинг компании не съм ползвала. Както казах, тогава бях начинаеща, но вече си научих урока!
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Е добре, може малко да съм прекалила. Извинявам се, но не си бил на мое място, нали? Едва ли чак мин репутация заслужвам затова, че се оплаквам и съм недоволна от обслужването им! По-големи хостинг компании не съм ползвала. Както казах, тогава бях начинаеща, но вече си научих урока!

Бил съм в твоето положение, както са били и повечето от по-дъртите уебмастъри. Навремето имаше само една хостинг компания с поносими цени и късаше нервите на всички. Това дето ти си преживяла си беше ежедневие. На всичко отгоре нямаше и смислена алтернатива, не като сега.

И аз прибързах малко с репутацията ... ще те компенсирам при първа възможност.
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Все пак повечето потребители сигурно помнят как скоро ICN загубиха безвъзвратно няколко сайта на единия от сървърите си.
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

@BullBlogger

човека отговарящ за това си изяде пропуска в момента го коригират, както казах лиценза не е изтекъл а просто не е преместен на новия сървър на който се намира въпросния сайт

@fifi
ти все още не даваш не работещ сайт ( всички уеб услуги работят нормално) моля покажи сайта който не работи за да мога да ти помогна
всичко друго е в кръга на общите приказки
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

Все пак повечето потребители сигурно помнят как скоро ICN загубиха безвъзвратно няколко сайта на единия от сървърите си.

Лошо! Но не трябва ли по принцип всеки да си прави back up на сайта си? Поне аз така знам, но може и да греша. Все пак не съм специалистка. :)
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

@fifi
ти все още не даваш не работещ сайт ( всички уеб услуги работят нормално) моля покажи сайта който не работи за да мога да ти помогна
всичко друго е в кръга на общите приказки

Пратих ви днес съобщение и сте ми писали, че работите по решаването на проблема. Не мисля, че съм нещо повече от останалите, които вероятно имат също проблеми, че да си давам сайта, за да оправите първо моя проблем, защото недоволствам тук, във форума. Всеки да мине по реда си. Въпроса е да си свършите работата при всички, не само при мен. Ако всичко си работи, значи само моя сайт е развален и би трябвало от писмото да се разбира кой е той, нали така? :)
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

преди съм ползвал hostsean за хостинг, support екипа ми направи добро впечатление
 
От: Hostsean.bg - най-големите тъпаци!

@fifi

всъщност да след като каза какво са ти отговорили стана ясно кой е билета и къде е проблема.
искам да ти се извиня от името на колегите , че не са ти писали отново , но проблема не е в хостинга а в безплатния домейн който сме ти предоставили заедно с хостинг услугата , за съжаление е спрял да функционира коректно след като сме направили въпросните премествания от единия датацентър към другия, корекцията е направена и домейна ти е бил достъпен веднага от всеки с ореснен днс.
грешката е в нас отново се извинявам за причиненото неудобство
ако все още не ти отваря сайта просто си изчисти кеша на браузера или ползвай прокси като http://bgproxy.net .
Явно трябва да поработим още по точността на отговорите които даваме в нашата тикет система за да бъде всичко ясно и да се избягват подобни ситуации в бъдеще,
още един път се извинявам на всички клиенти на които не сме отговорили през последните няколко дни , вече системата функционира нормално и отговора е върнат към нормалния си период от около 15 минути
 

Горе