Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

hristo.iliev

Active Member
Месец и половина - два ни разиграва с още едно момче от форума за система на един сайт и плъгин на друг. Пратихме му половината пари в началото преди да започне работа и от тогава почти не се вясва. Появява се от време на време в скайп за да каже, че си има друга работа и че ще ги направи нещата, но прогрес - никакъв. Срам ме е да пусна тук колко смс-а съм му пратил и как му се моля като някое момиче да благоволи да отговори. Телефона му дава свободно, някой път затваря. Последно преди седмица ни обеждаваше, че работи по системата... горе долу всичко се повтаря вече 4 - 5 пъти само с обещания.

Първо се оправдаваше, че имал много работа, били му правили проблеми на границата с Турция вкарвал стока и т.н. Докато го чакаме обаче и губим ПАРИ И ВРЕМЕ човека си е отворил онлайн магазин за часовници. Няма такава наглост, а в началото преди да вземе парите много разговорлив. Вече сумати време го чакаме и най-обидното е, че не ни отговаря а като пише сякаш ние сме му длъжни с нещо?!

Виждам, че има и още хора "изгоряли" покрай Християн. В такъв случай има ли смисъл да му давам някакъв отрицателен трейд или репутация? Такива индивиди вобще трябва да се трият от форума...

Имам му имена, адрес, снимка, телефон... ако бях от неговия град бих отишъл да се разправям лично. Дали си заслужава да паля колата от Пловдив до Варна и пак нерви да хабя?

Исках да избегна цирковете във форума понеже ще са на мой гръб, но вече не се издържа...
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Потвърждавам, че този Християн Янкински е изключително несериозен и некоректен. Изпратихме му плащане на 09.01.2015 и за срок се бяхме разбрали за 2-3 седмици (3 седмици = 21 дена) писахме му на 30.01 и тоя ни казва, че не бил готов даже не беше почнал работата .... пълен нещастник. Очаквам да се включи в темата за да разрешим проблема като ни направи системата или ни върне парите двойно или тройно заради изгубеното време ! Сами виждате, че днес сме 24.02.2015 от 09.01 досега са минали месец и половина. Ако не се включи ще предоставя снимки от скайп и всякакви начини по които се опитахме да се свържем с него.
 
Хм, това ли е профилът му: http://www.predpriemach.com/member.php?u=7995

Last Activity: 07-02-15 14:02 - наскоро е влизал.

Изглежда стар потребител и не знам защо така е постъпил. Ще очакваме и неговото включване да хвърли яснота по случая.
 
Последно редактирано:
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Сменя си статусите в Скайп, вчера му звънях затвори ми, а днес дава свободно... писал съм му във фейсбук - влизал е там не отговаря, а вчера е пускал снимки на страницата на магазина си. Казах му да ни върне парите поне за да не стават по-големи скандали, но едва ли ще отговори.
 
От: Re: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Извинявам се, пичпве обаче блинки направо ме разби с коментара и не мога да спа да се смея. :lol:
Хм, това ли е профилът му: http://www.predpriemach.com/member.php?u=7995

Last Activity: 07-02-15 14:02 - наскоро е лизал.

Изглежда стар потребител и не знам защо така е постъпил. Ще очакваме и неговото включване да хвърли яснота по случая.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Интересно, аз преди седмица някъде му писах и каза, че няма проблем да поеме малко работа.
 
От: Re: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Бе случва се човек да изпусне 1-2 буквички в бързината. :D
Извинявам се, пичпве обаче блинки направо ме разби с коментара и не мога да спа да се смея. :lol:
 
От: Re: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Ама на блинки му е по-весела от моята. :D
Бе случва се човек да изпусне 1-2 буквички в бързината. :D
 
Извинявам се, пичпве обаче блинки направо ме разби с коментара и не мога да спа да се смея. :lol:

Що бе бате - до месец си е скоро, поне за форум. Ние не сме като Facebook да седим на всеки в един таб в браузъра нон стоп. :)

@Virosss, аз не знам защо направих толкова смях. :D Честно е сравнително скоро от скоро. :)

@uphero, поизчакай да видим какво ще каже другата страна. Не е истина, какво им се случва на хората. Наскоро ми се наложи да дам негативен и-трейд на един тукашен потребител, и той пунта мара. И моля ви, не се карайте в темата, ще се модерираме. ;)
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Защото си пропуснал буква братле, и стана смешно. :)
Иначе тоя фен преди беше много активен, сега нещо се губи, дано се оправят хората. :)
Що бе бате - до месец си е скоро, поне за форум. Ние не сме като Facebook да седим на всеки в един таб в браузъра нон стоп. :)

@Virosss, аз не знам защо направих толкова смях. :D Честно е сравнително скоро от скоро. :)

@uphero, поизчакай да видим какво ще каже другата страна. Не е истина, какво им се случва на хората. Наскоро ми се наложи да дам негативен и-трейд на един тукашен потребител, и той пунта мара. И моля ви, не се карайте в темата, ще се модерираме. ;)
 
Re: От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Защото си пропуснал буква братле, и стана смешно. :)
Иначе тоя фен преди беше много активен, сега нещо се губи, дано се оправят хората. :)

Да, видях, промених го. Хахаха, какво се е получило, без това "в". :) Поправено е.

Аз също съм го засичал по теми тук, за това искам да влезе в темата и да обясни неговата позиция, защото така ще трябва да се наказваме. ;)
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Пратих му темата в скайп. Така, че няма оправдание да не пише тук.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

То какво ли има да си обяснява позицията - взима пари напред, а не върши нищо. През това време си бръмчи по неговите проекти :)

Да връща парите на хората и да гризва банана.

Бахти наглите хора :mad:
 
От: Re: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Хм, това ли е профилът му: http://www.predpriemach.com/member.php?u=7995

Last Activity: 07-02-15 14:02 - наскоро е влизал.

Изглежда стар потребител и не знам защо така е постъпил. Ще очакваме и неговото включване да хвърли яснота по случая.

Изглежда стар потребител точно затова му се доверихме, но по-късно съжалих като му погледнах http://www.predpriemach.com/itrader.php?u=7995

Искам да дойде тук и да обясни какво ще правим в скайп ми повтаряше само, че бил готов и му останала 1 функция от системата и още 2-3 дребни работи.
Затова искам да завърши поръчката и да се извини публично на всички хора които е бавил или да ми върне парите в троен размер + бан заради изгубеното време
 
Ааа, той е почнал да ги трупа негативните и-трейдове. Нямам думи. Сега и за името му излиза темата. Абе тия хора за едни пари си прецакват името за цял живот. Чак не мога да повярвам, че слагат някаква цена на това. А в повечето случаи е супер нереално малка. ;)

Ще му се даде шанс, както е редно. Дано има някакво логично обяснение, но като гледам в профила си как е почнал да ги трупа негативи, направо не знам. Само се надявам да не ви е запалил с голяма сума. ;)
 
От: Re: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Ааа, той е почнал да ги трупа негативните и-трейдове. Нямам думи. Сега и за името му излиза темата. Абе тия хора за едни пари си прецакват името за цял живот. Чак не мога да повярвам, че слагат някаква цена на това. А в повечето случаи е супер нереално малка. ;)

Ще му се даде шанс, както е редно. Дано има някакво логично обяснение, но като гледам в профила си как е почнал да ги трупа негативи, направо не знам. Само се надявам да не ви е запалил с голяма сума. ;)
Единия му отрицателен айтрейд е от 2011 другия от 2013 явно, когато му дадат сложен проект и не може да го направи се крие.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Здравейте, за начало. Няма какво да добавя, горе написаното си е вярно и дословно... не искам да се оправдавам, че си е моя вината моя е.
След първото забавяне им предложих да им върна парите и да намерят друг човек. ( виждах на къде отиват нещата ), но те не поискаха и искаха след повече време.
Решението си е тяхно защо още време поискаха, но уви. Както им бях казал и по-рано, нека ми оставят банкова сметка ще се погрижа за парите, които ми дадоха до стотинка.

Не мисля да им давам повече за времето. Когато им предложих отначало ми отказаха.
И пак повтарям, че те към мен бяха коректни и вината си е изцяло моя за случилото се.
Ще се свържа с тях и ще обсъдим къде да им върна сумата, която получих и да намерят друг човек за да им направи това, което аз нямах възможност да довърша.

Колкото до изказа, че рискувам името си за такава сума..
Да, рискувам го. Нямам какво да крия. Заставам зад името си защото така всеки знае какво залагам. Нямам лоши чувства към никого и искам всичко да е коректно. В случая не успях и с право ще си понеса заслуженото.
Лека вечер, и мерси на човека, който ми изпрати темата да я видя.

Поздрави
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Здравейте, за начало. Няма какво да добавя, горе написаното си е вярно и дословно... не искам да се оправдавам, че си е моя вината моя е.
След първото забавяне им предложих да им върна парите и да намерят друг човек. ( виждах на къде отиват нещата ), но те не поискаха и искаха след повече време.
Решението си е тяхно защо още време поискаха, но уви. Както им бях казал и по-рано, нека ми оставят банкова сметка ще се погрижа за парите, които ми дадоха до стотинка.

Не мисля да им давам повече за времето. Когато им предложих отначало ми отказаха.
И пак повтарям, че те към мен бяха коректни и вината си е изцяло моя за случилото се.
Ще се свържа с тях и ще обсъдим къде да им върна сумата, която получих и да намерят друг човек за да им направи това, което аз нямах възможност да довърша.

Колкото до изказа, че рискувам името си за такава сума..
Да, рискувам го. Нямам какво да крия. Заставам зад името си защото така всеки знае какво залагам. Нямам лоши чувства към никого и искам всичко да е коректно. В случая не успях и с право ще си понеса заслуженото.
Лека вечер, и мерси на човека, който ми изпрати темата да я видя.

Поздрави

Абе пич ти до вчера ми говореше, че ти е останала само 1 функция а направи я тази функция и ми дай системата загуби ми 2 месеца не разбираш ли ? Не съм за тия кирливи пари дето ти дадох ама времето ми загуби а времето не можеш да го върнеш !!!! Какво става сега да не се оказва, че си ни лъгал 1 месец и изобщо не си почнал системата :mad:
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Ще Ви върна парите. Системата ще намеря какво да я направя... ако трябва ще я изтрия, за мен вече няма стойност.
Никога не съм имал лоши намерения към вас и да ви лъжа за джбони пари. Случи се, връщам Ви парите, и намирате друг да ви свърши работата.
Преди 1 месец Ви го бях предложил... нямам и желание да споря по този въпрос и ще се потретя.. връщам ви парите и който от където, а аз ще си взема поучителна бележка от цялата ситуация.
 
От: Hristiyan Yankinski (AloneInTheDark ) - измамник

Ще Ви върна парите. Системата ще намеря какво да я направя... ако трябва ще я изтрия, за мен вече няма стойност.
Никога не съм имал лоши намерения към вас и да ви лъжа за джбони пари. Случи се, връщам Ви парите, и намирате друг да ви свърши работата.
Преди 1 месец Ви го бях предложил... нямам и желание да споря по този въпрос и ще се потретя.. връщам ви парите и който от където, а аз ще си взема поучителна бележка от цялата ситуация.
А си се крил като мишка, викаш джобни пари а :cry:

И дай на шефа или на пича каквото си направил до момента да се види лъгал ли си, че работиш по сайта или само си отбивал номера.
Ако нищо не си направил до момента (а си казал, че си амен готов) си за бан.
 

Горе