Hurry...So.cl goes live. Bing отвръща на удара ;)

Sash888

Active Member
Socl - so.cl вече работи на фул. Първи вчепетления - подобрен микс от ВКонтакте и FB.
Функцията видео парти е хитра. Много добро решение.

Ха хахаха. Гледаш си клипа и си чатиш...Парти чат.

Хората ми пишат, аз зяпам Риана И Еминеймов. Хелой бе пипъли...


Ей, Гугъл...имате нужда от кафе :wink:

Браво на Бинг!
 
От: Hurry...So.cl goes live. Bing отвръща на удара ;)

Бачка на фул, ама друг път

Thanks for joining the So.cl waiting list.
We'll email you an invitation soon.

Ей това ми изписа, сега ще чакам да ми пратят покана.
 
От: Hurry...So.cl goes live. Bing отвръща на удара ;)

Сори!
Бачкаше вчера, но явно стана манифестация и започна да дава грешки.
После пуснаха съобщение, че ще се влиза само с покани. Дори към 2,00 ми се появиха 10 покани в акаунта за размятане.
Сега ги няма. :?

Сигурно като рестартирам и ще се появят :lol:
 
От: Hurry...So.cl goes live. Bing отвръща на удара ;)

Бачка на фул, ама друг път

Thanks for joining the So.cl waiting list.
We'll email you an invitation soon.

Ей това ми изписа, сега ще чакам да ми пратят покана.

И при мен така. Първо се пробвах да се регна чрез Windows Live, но ми зареждаше само бяла страница. Чрез Facebook стана.
 
При мен е празна страница, другите страници работят, но тази нещо (главната) се е сдухала нещо.

so.cl.jpg

И с Опера и с Хром и с Лисицата, едно и също. Странно! Дано да се оправи скоро. Интересно ми е какво са сътворили от Microsoft. Но реално никъде не видях много са се шуми, явно има още неща за донагласяне, които трябва да се тестват и оправят.
 
От: Hurry...So.cl goes live. Bing отвръща на удара ;)

Google + става вече много безполезен. Нищо, ще имат време да пуснат след пингвина, китче, тюленче, еленче и както им роди ограниченото мозъче. Имат много работа там, така, че да оставят социалните мрежи на тези, които разборат от това.
 
При мен е празна страница, другите страници работят, но тази нещо (главната) се е сдухала нещо.

Виж файлът 3895

И с Опера и с Хром и с Лисицата, едно и също. Странно! Дано да се оправи скоро. Интересно ми е какво са сътворили от Microsoft. Но реално никъде не видях много са се шуми, явно има още неща за донагласяне, които трябва да се тестват и оправят.
Вече ми се появи. Красиво е. Регнах се и аз съм от чакащите. :)
 
От: Hurry...So.cl goes live. Bing отвръща на удара ;)

Ще се донагласят групите. Следването е като при Туитър. Следваш и те следват. Т.е. супер лесно.

Лайка е една усмивчица.

Има и опция за известна креативност и занимавка за потребителите.
Търсиш по определена ключова дума и от предложените резултати можеш да съставиш подобно на това ....пъзелче да го наречем.
Виж файлът 3905

Поне до момента хората се опитват да предложат нещо интересно на другите.
Ако го задържат този тренд ще е добре. Т.е. ще се настанят в нишата интересно, любопитно, образователно, креативно.

Всяка снимка от пъзелчето води до определен адрес/сайт, където можеш да научиш повече.

Явно изображенията и добрите описания по различни теми, които са индексирани от Бинг, дават шанс и за по-добър трафик към съответния сайт.

Видеото също е добро решение.
Интерфейса е изчистен.
За шерване на линк от сайт, индексиране и трафик не съм пробвал още.

Вероятно е рано да се твърди, но 100% Бинг ще отчита ефекта.

Сега гледам, че имам право на 5 покани в акаунта.
Пуснете 5 мейла на л.с и след обяд ще пратя.
 
Звучи доста добре, дано наистина предлага тези възможности и е доста по френдли от на Google шита. Аз реално още не съм се добрал до това, но непременно ще си го понаправя профила там.

Мерси за разяснението, получи се леко като малък менюал. ;) Имаш репче. :)

Ако някой друг може да даде още информация и препоръки за справяне, ще се радвам да ги прочета. Най-малкото да не гледам като гръмнат, защото знам, че разликата между Facebook и Google + може да се усети в пъти повече тук.
 
От: Hurry...So.cl goes live. Bing отвръща на удара ;)

Ако някой желае и аз имам няколко покани
 
От: Hurry...So.cl goes live. Bing отвръща на удара ;)

Waiting list ... Много тъпо стана че гугъл заебаха Plus обаче все си мисля че като има повече конкуренция може и да живнат малко. А относно Social ... ще се пробва определено въпросът е кога.
 
От: Hurry...So.cl goes live. Bing отвръща на удара ;)

Пуснаха ме и на пръв поглед не съм особено впечатлен.
Прилича ми на комбинация от G+ и Pinterest.

Ако някой иска мога да му пратя покана...
Пратете ми мейл на ЛС.
 

Горе