ICN.bg проблем

От: ICN.bg проблем

Възможно е да имат проблем с някой сървър. Аз имам два сайта там и двата си зареждат без проблем :)
 
От: ICN.bg проблем

Значи имам един сайт в ICN. Преди около 2 седмици ми падаше сайта за малки интервали от време в продължение на няколко дни , като се оказа, че проблема е от тях.
Не беше кой знае какво, но направи лошо впечатление. Към днешна дата, при мен е всичко наред.
Май от суперхостинга са по-добре. Там не ми е падал сайта, все още:)
 
От: От: ICN.bg проблем

Да и аз имам 2 сайта при тях и доста често имаше проблеми последния месец .А в момента нито сайта им се зарежда нито моите а да не говорим за цпанел ,писах им преди повече от 3 часа и няма отговор....
Значи имам един сайт в ICN. Преди около 2 седмици ми падаше сайта за малки интервали от време в продължение на няколко дни , като се оказа, че проблема е от тях.
Не беше кой знае какво, но направи лошо впечатление. Към днешна дата, при мен е всичко наред.
Май от суперхостинга са по-добре. Там не ми е падал сайта, все още:)
 
От: ICN.bg проблем

Потвърждавам - част от сайтовете не се отварят. Дано бързо оправят проблема, че доста им се насъбра напоследък.
 
От: ICN.bg проблем

Дано да не стане някой фал ,че за единия сайт чакам одобрение от Адсенс-а
 
От: ICN.bg проблем

От ICN:

Приятели, проблемът, който някои от вас вероятно срещат при отварянето на сайтовете си в момента, не е свързан с техника на ICN.Bg. Той е извън правомощията ни и се изразява в глобален бъг извън нашите трасета и bgp сесии. Веднага щом имаме повече и по-конкретна информация, ще пишем.
 
От: ICN.bg проблем

Аз не помня на кой сървър съм, но при мен нещата са същите. Дано се оправят скоро без загуба на данни.
 
От: ICN.bg проблем

Това е едно на ръка по големия проблем за мен е липсата на информация от тяхна страна
все още icn.bg не ми се отваря и някой от сайтовете ми също
 

Горе