ICN or SUPERHOSTING

exP

Banned
здравейте

партньорската програма която пуснах ще ми генерира адски много трафик очаквам сайт със близо 20 000 потребителя дневно да се включи към партньорската програма и по груби сметки само той ще генерира 36 гигабайта трафик от импресии на банерите само за ся съм на суперхостинг но трафика няма да ми стигне въпроса ми е да остана на суперхостинг и да взема по висок план или да мина на исн който дават неограничен трафик какви са ви отзивите и за двете компании за суперхостинг знам че не падат но исн не съм пробвал
 
Няма такова нещо като "неограничен трафик".. И ИЦН и Суперхостинг ще те резнат щом надвишиш лимитите за процесор и памет. С разликата, че при Суперхостинг поддръжката е по-адекватна, а след време, когато почнеш да печелиш достатъчно от сайта, ще можеш да минеш на виртуален сървър.
 
От: Re: ICN or SUPERHOSTING

Няма такова нещо като "неограничен трафик".. И ИЦН и Суперхостинг ще те резнат щом надвишиш лимитите за процесор и памет. С разликата, че при Суперхостинг поддръжката е по-адекватна, а след време, когато почнеш да печелиш достатъчно от сайта, ще можеш да минеш на виртуален сървър.

ами незнам в сайта им пише неограничен трафик то повечето трафик ще идва от импресии на банери едвали ще товари толкова но немога сега да инвестирам за виртуален сървър пък и на исн гледам по ефтино ще излезне като за начало
 
От: ICN or SUPERHOSTING

Натоварване ще е доста голяма ... Съмнявам се, че някой ще търпи 1ТБ трафик на месец за 20лв хостинг ...
 
От: ICN or SUPERHOSTING

Натоварване ще е доста голяма ... Съмнявам се, че някой ще търпи 1ТБ трафик на месец за 20лв хостинг ...

няма да е 1тб мен ми трябва като за начало от единия сайт ще генерира 36гб другия към 50 общо към 200гб месечно мисля че не е много
 
От: ICN or SUPERHOSTING

Мой 2 сайта генерират около 400гб трафик на месец.До този момент (година и нещо) от страна на суперхостинг не съм имал никакви притеснения.

Ако си на най-малкия акаунт (не му знам името) минаваш на СуперПро и нямаш проблеми.Там трафика е около 600 гб.
 
Последно редактирано:
От: ICN or SUPERHOSTING

Аз съм на супер хостинг и съм доволен защото са доста коректни . надвиших месечният трафик и от следващият месец просто минах на по горен план.
 
От: ICN or SUPERHOSTING

С трафика няма да имаш проблеми. Може да имаш с натоварването ("изразходвано процесорно време" - никъде не е обявено, но ако натовариш машините им ще имаш проблеми).

За посещаем и натоварен сайт НЕ бих препоръчал български хостинг. Иначе от българските бих препоръчал СуперХостинг. Не съм бил на ICN, но СуперХостинг имат много добра и user-friendly поддръжка.
 
От: ICN or SUPERHOSTING

Можеш да си вземеш план от суперхостинг с доста трафик и ще си решиш проблема с трафика.Ето какви са им ограниченията за товарене:
При услугата `споделен` хостинг на един физически сървър работят
множество уеб приложения, като всички те споделят равномерно
ресурсите на даден сървър. За изпълнение на това условие максимално
допустимото процесорно време, което един сайт може да
изразходва при 100% натоварване на един процесор, считано за период от 24
часа, се определя както следва:

- за хостинг план "СуперСтарт" – до 30 минути на денонощие
- за хостинг план "СуперПро" – до 60 минути на денонощие
- за хостинг план "СуперХостинг" – до 80 минути на денонощие

За база се приема процесор тип Intel Xeon с работна честота 3.00GHz,
модел: 5050 или Intel Xeon с работна честота 2,00 Ghz,
модел: E5335.

В посоченото време не се включва процесорното време изразходвано от базата
данни (MySQL) за обработка на заявки генерирани от
Вашия сайт, както и времето изразходвано от уеб сървъра за обработка на
статичното съдържание на сайта (картинки, .htm, .html и т.н.).

Можеш да си вземеш хост и от cbox.biz Трафика е неограничен, а за товаренето нямат ограничения.Ако пречиш на другите сайтове тогава ще предложат някакво решение.
 
От: ICN or SUPERHOSTING

superhosting естествено.
с ICN ще ви заболи главата при първият проблем когато се наложи да пишете на поддръжката им. от личен опит говоря.
 
От: ICN or SUPERHOSTING

Аз да ви кажа в началото подхождах с големи резерви към тях, защото според мен всичко супер-рекламирано и "масово" не е най-доброто, но в последствие минах на тях... в пъти, в пъти по-добре от ICN. Онези се държат, все едно си им длъжен. И НИКОГА не признават, ако имат проблем. За разлика от Суперхостинг. Като им натоварвах сървърите, вместо да ме разкарат ми препоръчаха какво да направя. Съпортът говори човешки и откровено. Много съм изненадан. Само в последните два дни имам проблеми. Сървърът пада и двата дни за по половин час някъде, те си признаха, че има проблем. С IP Neighbors ми показва, че общо домейни и поддомейни на сървъра са близо 900, което ми се струва множко, но... дано да няма проблеми.

Иначе ако желаете наистина да не ви правят проблеми за натоварвания и пр., вземете си CBox. Обаче пък там забравете 24 часа да имате съпорт по градски телефон, а и ако звъннете към 3 ч. със сигурност трябва да ви е неудобно, че ще събудите някой.

Аз съм си нарочил и още няколко по-малки компанийки, които никой едва ли не не е чувал, ако и Суперхостинг (ме) изгърмят ;)
 
От: ICN or SUPERHOSTING

ами аз използвам related posts plugin и много ми се сърдят
Включи си WP Super Cache. Иначе сървърът наистина много се натоварва. Може да го триеш 2-3 пъти дневно, но го включи задължително ;)
 

Горе