Image Pay Per View програма?

5ROVBABY

Active Member
Някой случайно да ползва или да знае такава програма, която е сигурна и плаща? За да бъда по-ясен, трябва ми програма, която плаща сумата Х за N на брой преглеждания на дадена картинка.
 
От: Image Pay Per View програма?

Знам за jokeroo, но ако чакаш пари от тоя сайт, откажи се! Плащат по 0.02 цента за лайк на картинка или клип и за споделяне във фейсбук, но на ден имаш право на до 5 лайка, което прави 0.10 цента. Минималната сума за изплащане е 50 долара, сам си направи сметка кога ще можеш да си изтеглиш парите.. :D Не знам дали плащат, но доколкото знам, в екипът им има българин. Между другото, може да изкараш пари от ъплоуд на картинка (5 долара) или клип (10 долара), но трябва да са уникални, а и трябва да ти ги одобрят. демек, оттам пари...на куково лято! :)
 
От: Image Pay Per View програма?

Зарежи ги тези Jokerooo, аз търся сериозен сайт. Все още не съм намерил, така че ще съм благодарен, ако някой помогне.
 
От: Image Pay Per View програма?

Едва ли ще намериш. Ако очакваш да изкараш пари с тия pay per click, pay per like или pay per view, забрави. Умряла работа. Ако искаш да изкараш пари от интернет като допълнителен доход или основен доход, трябва доста да се потрудиш. Лесни пари, никъде няма! :)
 
От: Image Pay Per View програма?

Благодаря за съвета, но нека сам да реша какви опити да правя за изкарване на пари от интернет. По темата - все още търся такава програма.
Едва ли ще намериш. Ако очакваш да изкараш пари с тия pay per click, pay per like или pay per view, забрави. Умряла работа. Ако искаш да изкараш пари от интернет като допълнителен доход или основен доход, трябва доста да се потрудиш. Лесни пари, никъде няма! :)
 
От: Image Pay Per View програма?

Имам една тука. Плащат си, минимума е 1 долар, до няколко дена идва. Точни са като часовник.
Плащат до 3 $ на 1000 уникални. Само пейпал. Ама под уникални разбират 1 ИП на 24 часа. Тоест изкарват се някакви стинки.
Мисля че са баннати от фейсбук.

Абе пълен ташак си е, ама имам една галерия та правя некви доларчета да покривам разхода.

Реф линк. Без реф.
 
От: Image Pay Per View програма?

Аз ползвам ImgChili точни са плащат всяка седмица в Сряда и плащат до 3$ за 1000 прегледа.
 
От: Image Pay Per View програма?

Аз ползвам ImgChili точни са плащат всяка седмица в Сряда и плащат до 3$ за 1000 прегледа.

Пропускаш нещо! За България е 0.20 за 1000 прегледа. :D
 
От: Image Pay Per View програма?

Пълна загуба на време по добре играйте RuneScape и продавайте изкараните пари в играта за истински пари. За повече инфо скайп: soulmaster95
 

Горе