Instagram PODs - да се организираме?

matevone

Active Member
Здравейте

Забелязвам напоследък че конверсията ни в инстаграм понякога става два пъти по-голяма от фейсбук и започнах да се образовам малко по малко.

Изчртох всичко тук но не намерих нищо за т.нар instagram pods (ако някой е писал не съм видял поне).

С две думи това са групи които се организират по интереси с цел да се заобиколи алгоритъм, който пуска нагоре във фийда постовете с по-голяма активност. Повече информация тук

Списъка с това как да се присъедините към най-големите и популярни PODs тук (има и т.нар secret link с които да се присъедините)

Вярвам че няма да е лошо да се организираме и да направим няколко такива с различни тематики да си помагаме съответно реципрочно и заедно да се развиваме.

Който е за е хубаво да пише тук за да работим заедно за общото благо.
 
Тази мрежа се засилва доста бързо в БГ. Вече доста мои познати се подвизават там. Да не кажа, че е втората след Фейса.... :) Тук в БГ, нали, не говорим за Тубата и подобни соц. сайтчета, а за истински социални мрежи в истинския смисъл на думата. Може би линкедина започна леко да отстъпва....но разбираемо - или си за масата или си специализиран.
 
Аз даже лично познавам доста кифли, които използват доста повече Инстаграма от фейса, давайте да мислиме нещо :p
 
Аз даже лично познавам доста кифли, които използват доста повече Инстаграма от фейса, давайте да мислиме нещо :p
Ами приверете и да се организираме нещо. Определено в някои държави е вече по използван оф Фейста. Там останаха 50+ май потребителите по мои наблюдения
 
Явно форума позамира не мога да повярвам че няма желаещи да се организираме и в група и да си пимагаме както хората го правят в цял свят.

Аз лично ще се включа е някоя група

От мен толкова по темата
 
Не замира, няма явно хора за това. :) Не знам колко е популярно това, но силно се съмнявам някой да е много навътре в това все още. Ако има, нека си каже де. Но още е в развитието си, което значи, че ще се появяват и хора, които могат да предложат нещо по темата. :)
 
Оставам отворен ако някой желае да си помагаме.
Имам 4 профила 1. Legion Run - официаланият ни профил. 2. Моят си профил още два които промотират събития и то1но ги стартирам.
По принцип препоръчвам jumper Media записах за един чат бот всяка сутрин праща по още нещо полезно което прочитам с кафето.
 
Аз даже лично познавам доста кифли, които използват доста повече Инстаграма от фейса, давайте да мислиме нещо :p
Не само кифлите го ползвате повече от Facebook. Instagram в момента ти дава основните функции на Facebook, но по-добре подредени. Със сигурност ще набира все повече полупярност в България, тъй като ние сме малко изостанали от напредака му в другите страни.
 
Не само кифлите го ползвате повече от Facebook. Instagram в момента ти дава основните функции на Facebook, но по-добре подредени. Със сигурност ще набира все повече полупярност в България, тъй като ние сме малко изостанали от напредака му в другите страни.

100% съгласен, при нас конверсията в Инста е около 30 - 40% по добра и в държави като Украйна например хората основно комуникират с нас през този канал.

Организираме събития и допреди година и нещо следяхме FB за обратна връзка и рекации , в последно време имаме доста доста повече снимки , видеа и коментари в Инста.

FB прекалиха с блокирането на акаунти и "You need to use your real life name" + да си го признаем аудиторията става със все по-висока средна възраст
 
Здравейте, идеята за Engagement POD никак не е лоша. Поразтърсих се за да се запозная за какво иде реч, джойннах се в 1-2 , но мисля, че няма такава, която да е конкретно за българска общност занимаваща се с Инстаграм. Та реших да създам преди броени минути такава в Telegram. Ето това е линк към групата, съвсем прясна е, така че ако имате приятели и познати, на които също би им била от полза - добавете ги:

https://t.me/joinchat/H-O4mBEioOBNJU4FpPOoRQ
 
Последно редактирано:

Горе