Продава се: Iskamdaznam.com + ФБ страница 163 000 фена

Firefly

Well-Known Member
Рейтинг - 90.5%
19   2   0
Продавай се сайтът iskamdaznam.com + фейсбук страницата.

Сайтът с годините се е утвърдил като любимо място в интернет на много редовни посетители. Предлага интересно и предимно уникално съдържание вече повече от 8 години. Материалите са над 700, повечето уникални. Фейсбук страницата е абсолютно натурална и много активна - средно рийча е около 40-60 000, при по-вайръл публикации минава 150к.

Посещенията са най-много от социални мрежи, след това директни и органични. Голяма част от посетителите се връщат отново и редовно проверяват за ново съдържание. Сайтът се индексира много добре от Гугъл и много статии излизат на първо място при определени търсения.

Сайтът получава между 3000 и 15 000 уникални дневно (зависи колко често и какви материали се пускат в него).

Приходи - по някое евро от адсенс, но рекламите са от скоро и не са били приоритет. Други приходи от директни реклами е имало, както и от афилейти. Общо взето трябва човек с повечко свободно време, който да обърне внимание в тази насока.

Сайтът е на wordpress, с лицензирана тема.

Цена: по договаряне (около 5000 лв).

Бартери и други видове сделки не се приемат, единствено директна продажба. С потенциалния купувач ще се видим, ще поговорим, ще се разяснят подробностите около работата на сайта и същинската му продажба.

За контакти тук, скайп elated_m или мейл iskamdaznam at gmail.com
 
От: Iskamdaznam.com + ФБ страница 163 000 фена

колко е трафика от google и приходите от адсенс на месец ?
 
От: Iskamdaznam.com + ФБ страница 163 000 фена

колко е трафика от google и приходите от адсенс на месец ?

Органичен: 13.3%, Директен: 19.6%, Социален: 65.8%

За адсенс е написано в обявата.
 
От: Iskamdaznam.com + ФБ страница 163 000 фена

Некоректен и несериозен!

Разбрахме се за една сума, разбрахме се по какъв начин да предам парите, как да се случи прехвърлянето и всички подробности и през нощта ме извади от леглото в 1 без 20 и ми се сервира, че някой предложил повече от мен и видиш ли, да съм изчакал да видя какво ще се случи, а по уговорка вече трябваше да съм дал парите на собственика на сайта.


Така бизнес не се прави. Аз като кажа на някой сделка, не продължавам да преговарям с други хора - но явно съм от друга планета.

Лошото е че това нещо във форума, не ми се случва за първи път и други бизнесмени са ми звънели 20 минути преди предаването на парите, че нещата няма да се случат.


Послепис. И тъй като вече получих запитвания за каква цена сме говорили. - Това са подробности, които не е коректно от моя страна да споделям и няма и да споделя - бизнес отношенията за мен са базирани на принципи, който аз гледам да не прекрачвам.
 
Последно редактирано:
От: Iskamdaznam.com + ФБ страница 163 000 фена

Щом има такива некоректни хора, предлагам да се създаде нещо като бляк лист, и при няколко доклада, да се изключват от форума. Мисля, че тук няма място за такива хора. То е ясно, че всеки иска да печели колкото се може повече, но с такива постановки е смешно. Нищо лично към никой, това си е мое мнение и не харесвам тарикатите.
 
От: Iskamdaznam.com + ФБ страница 163 000 фена

Щом има такива некоректни хора, предлагам да се създаде нещо като бляк лист, и при няколко доклада, да се изключват от форума. Мисля, че тук няма място за такива хора. То е ясно, че всеки иска да печели колкото се може повече, но с такива постановки е смешно. Нищо лично към никой, това си е мое мнение и не харесвам тарикатите.

Няма как да се докаже кой е прав в случая, че това е спор помежду им и ние въобще не сме наясно с нещата. Естествено е всеки да има своя собствена версия и да изкарва другия виновен. За целта има репутация и iTrader.
 
От: Iskamdaznam.com + ФБ страница 163 000 фена

Stop е прав, получха се кофти нещата спрямо него. Малко бързо се опитвахме да организираме нещата, буквално от вечерта за сутринта и поради това стана проблем. Все пак обявата тук е активна и имаше доста запитвания и няколко сериозни оферти, като едната от тях дойде непосредствено след разговора със Stop, а и беше съществено по-голяма оферта, поради което приоритет взе тя. Действително се направи уговорка със Stop за среща и искрено се извинявам за отменянето й. Можете да сте сигурни, че не става дума за някаква измама или умишлено прецакване на когото и да е.

Така или иначе, сайтът е продаден.
 

Горе