iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Използвате ли метода добавяне в социални мрежи за беклинкове и трафик?


  • Общо гласове
    141

Borisov

Active Member
Рейтинг - 96.8%
30   1   0
Много от вас в момента ползват услугите на други предприемачи, които добавят новините ви в социални мрежи вместо вас, защото това е бавно, еднообразно и досадно занимание. Има и хора, които изобщо не добавят съдържанието си в социални мрежи, защото смятат това за загуба на време и енергия, но добрите СЕО оптимизатори знаят, че това не е така.

Доста от вас са се питали - Няма ли и друг начин?

ИМА РАЗБИРА СЕ!


iSOCBOX-logo.png


КАКВО Е iSOCBOX?
Това е уникален набор от iMacros скриптове, които ще ви позволят бързо и лесно да добавяте линковете си в Българските социални мрежи. Изградени изцяло на iMacros платформата, те ви дават бързина, гъвкавост и са супер лесни и удобни за ползване.

В iSOCBOX са включени скриптове за над 40 български социални мрежи!


  • Вече не е нужно да отделяте един ден за да добавите всичките си линкове в българските социални мрежи.
  • Вече не е нужно да отлагате добавянето на линковете си в социални мрежи, защото времето за добавяне е изключително много.
  • Вече не е нужно да плащате на друг да прави това, защото…

Всичко вече е ПО-ЛЕСНО, ПО-БЪРЗО и … колкото и да не ви се вярва – ПРИЯТНО !

isb15-whats-new.png


Макар, че има доста подобрения от старата версия 1.0, най-важните и забележими промени са следните:

  • Възможност за синонимизиране или т.нар. спин (spin) или спин синтаксис при въвеждане на заглавията и описанията на новините, които ще бъдат добавени в социалните мрежи.
Вече можете при добавяне на новините към работните файлове да използвате следния синтаксис {дума1|дума2|дума3}. iSOCBOX автоматично ще зареди този синтаксис в специално разработена за целта страница, и ще избере произволно една от думите, затворени между {}.

Пример за такова изречение е:

{Иванчо|Петканчо|Миланчо|Хайванчо} {e|ще е} {много|доста|наистина|абсолютно} {примерен|приятен|добър|съвестен} {ученик|студент|помощник|работник}.

След спин (пренаписване) може да се получи един от следните варианти:

Петканчо e доста приятен помощник.
Иванчо ще е наистина добър ученик.
Хайванчо ще е доста съвестен работник
.
и т.н.

По този начин ще има значително по-малко, а в зависимост от броя синоними на дума може и да няма еднакви заглавията и описанията за едно и също URL в различните мрежи, а това от своя страна помага за по-доброто класиране, както на новините в социалните мрежи, така и на основния сайт.



  • iSOCBOX CSV Editor 1.0 – Специално разработен софтуер за по-бърза и лесна подготовка на акаунтите и новините!
Старите потребители на iSOCBOX v1.0 знаят процедурата за обработка на работните файлове, но сега тя е още по-лесна и приятна от преди благодарение на специално разработения CSV редактор, който е изключително опростен, интуитивен, лек и бърз. Ще ви покажа няколко снимки на редактора, останалото оставям на вас:

csv-editor.png


КАК РАБОТИ iSOCBOX?
Няма по-добър начин да ви покажа колко лесно, бързо и приятно работят скриптовете, от едно видео записано от един от първите хора докоснали се до iSOCBOX.


[video=vimeo;11548429]http://vimeo.com/11548429[/video]​


Нямам какво да добавя към видеото, освен да посоча фактите:

  • Само 14 минути бяха нужни за регистрирането на над 40 акаунта.
  • Добавянето на линкове става за секунди в 3 лесни стъпки:
:arrow: Стъпка 1 - Избирате социална мрежа
:arrow: Стъпка 2 - Натискате бутона “Play”
:arrow: Стъпка 3 - Избирате категория


iSOCBOX ПРАВИ ВСИЧКО ОСТАНАЛО ВМЕСТО ВАС!


Ето какво мислят потребителите на iSOCBOX v1.0:

...
айсоцбокс - 9/10
цена - 10/10
sales page(+видеото) - 9,5/10
support - 9/10
overall - 9/10

Днес най-накрая ми остана време да разцъкам пробното копие, та ето го и обещаното мнение:

- Авторът е много приятен и отзивчив човек.
- Много добро впечатление ми направи колко добре беше подредено всичко в архива, който получих. Добавено е и подробно упътване с красиви картинки. Трудно е да не успееш да го инсталираш или ползваш.
- Софтуера работи чудесно и прави точно това, което обещава - пести много време при публикуване и регистриране на акаунти в социалките. Освен това е почти безплатен

...
Съпорт: 11/10, демек повече отколкото може човек да желае!!!
Ефективност: 9/10, т.е. в списъка съществуват 3-4 силно таргетирани социални мрежи, които или не ти одобряват поста или те трият за неспазване на техните правила. Въпреки това тази цифра е незначителна в сравнение с 42 мрежи.
Бързина на добавянето: 9/10. Бързо наистина, но в действителност си го представях по-бързо, въпреки че на дали е възможно при работа на този принцип. В крайна сметка ми отнема към 50 сек на мрежа (ако не трябва да се логвам, а понякога трябва), което прави 30 минути при една новина и около 50 мин при две или повече.
Цена: 10/10. Наистина евтин продукт за труда, който е вложен в него!
Цялостна оценка 9,5/10! За мен продуктът си струва.

Потвърждавам с 2 ръце! :-|
За цената, която платих съм хипер доволна...

...Поръчката и получаването става за секунди - плащаш и веднага получаваш линка за свалянето.
Упътването за инсталация е направено като за блондинки, което е повече от чудесно.
...
Борисов е изключително коректен и точен, изпраща ъпдейт, корекции и данни и изобщо реагира много бързо и адекватно.

Пожелавам му успех! Наистина си заслужава инвестицията (ако такава малка сума може да се нарече така)

Много благодаря на Борисов за всичко, което прави за клиентите си!

Искам да изкажа своето мнение. Това е един страхотен продукт, с още по-готин човек, който седи зад него. Ползвам isocbox вече около месец и резултатите стават все по-добри и по-добри. Самият продукт работи безотказно. За да си улесня живота, обаче, исках една къстъм модификация, която на първо четене ми изглеждаше невъзможна. Все пак се свързах с Borisov, който по абсолютно професионален начин ми обясни всичко, което ми трябва да знам за това, което искам да се направи. След това го направи за мен за изключително кратко време и цена, която очаквах да е поне двукратно по-голяма.

Който има блог или сайт с често обновяващ се кънтент, да не му мисли, скачайте веднага.

Какво получавате когато поръчате iSOCBOX?

  • Пакет от скриптове за регистриране на акаунти в над 40 социални мрежи
  • Пакет от скриптове за масово публикуване на статии в над 40 социални мрежи
  • Подробно ръководство с препоръки за по-бързо и ефективно публикуване
  • Преимущество над останалите блогъри
  • Повече свободно време, за други по-приятни дейности от добавянето по социални мрежи
  • Бързо и лесно придвижване в резултатите на най-големите търсачки в света
КОЛКО СТРУВА?
$35? НАДОЛУ!
$30? ОЩЕ ПО-НАДОЛУ!

Тук идва голямата изненада за вас - можете да вземете iSOCBOX на специалната промоционална цена за всички членове на Predpriemach.com


САМО $25
(използвайте купон код Predpriemach25)





КУПОН ЗА ОТСТЪПКА 10$ специално за потребителите на Predpriemach.com:
Код:
Predpriemach25
КУПОН ЗА ОТСТЪПКА 15$ специално за следващите 10 потребителия:
Код:
OldPrice20
ВНИМАНИЕ! Потребителите на iSOCBOX v1.5, получават продукта безплатно като Donationware (накратко получавате продукта безплатно, а ако решите, че версията заслужава, можете да пратите някой и друг $ за бира на създателя). Всеки, който желае да прати дарение, може да го направи на PayPal адрес: [admin{at}isocbox{dot}com]

  • ЛС във форума
  • Имейл на [admin{at}isocbox{dot}com]
  • Директно в темата
  • Чрез скайп, като добавите моето потребителско име - mythosbg
С пожелание за успех,
Borisov
http://isocbox.com

Общи положение, с които се съгласявате, когато поръчате вашето копие от iSOCBOX:
* iSOCBOX е пакет скриптове, който е предназначен да ускори и автоматизира част от работата на уебмастерите.
* iSOCBOX работи при версиите, дизайна и текущото състояние на включените социални мрежи. Всяка бъдеща пробяна в алгоритъма, дизайна или начина на публикуване в коя да е социална мрежа може да доведе до промяна в работата на скрипта или изцяло да попречи на правилното му функциониране.
* Покупката на iSOCBOX не включва актуализация на скриптовете, след версия 1.9 НЯМА СИГУРНИ обновления.
* iSOCBOX е окомплектован с подробни указания за инсталация. Осигурена е възможност за помощ в темата тук и на адрес admin(at)isocbox(dot)com
* iSOCBOX е инструмент за оптимизиране на работата по добавяне на вашите статии в социалните мрежи. Постигнатите SEO резултати могат да бъдат различни, както от показаните, така и от постигнатите от друг потребител на iSOCBOX.
* Със закупуването на iSOCBOX вие се съгласявате, че нямате право да препродавате, отдавате под наем или споделяте пакета iSOCBOX с трети лица под каквато и да е форма. Всеки пакет е за индивидуално ползване!
* iSOCBOX не се предлага с пробен период и не се предвижда възможността за въстановяване на плащането.
 
Последно редактирано:
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Аз бих желал да се възползвам от едното копие за ревю :)

да платя чрез бутона "Поръчай сега" ?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Аз бих желал да се възползвам от едното копие за ревю :)

да платя чрез бутона "Поръчай сега" ?
Здравейте,

Радвам се, че вече има кандидат за едното копие за ревю.

Виждам, че удовлетворявате 3 от 5 условия. Ако сте съгласни и с останалите 2, а именно:

  • Да направите малко ревю на iSOCBOX в блога си
  • Да дадете мнение с ревю в темата
Моля пишете ми ЛС, за да ви кажа как точно да платите. НЕ ПЛАЩАЙТЕ ЧРЕЗ БУТОНА В ТЕМАТА, защото ще заплатите с $5 повече!

Поздрави,
Борисов
 
Последно редактирано:
Ми да взема тогава аз другото копие, да не стои така :)
 
От: Re: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Ми да взема тогава аз другото копие, да не стои така :)

Радвам се, че не го оставихте горкото копие сираче :)

Пишете ми на ЛС, за да ви кажа подробности.

Поздрави,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Интересно. Защо тогава сайтът Ви не фигурира на челните места в Google под текста "iSOCBOX"? :D Противоречие :).
 
Re: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Интересно. Защо тогава сайтът Ви не фигурира на челните места в Google под текста "iSOCBOX"? :D Противоречие :).
може би щото само е оrder page :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Интересно. Защо тогава сайтът Ви не фигурира на челните места в Google под текста "iSOCBOX"? :D Противоречие :).
Здравейте,

САМО ТОЗИ ПЪТ ще си позволя да отговоря на въпрос, който не е свързан с iSOCBOX директно.

Впрегнахмe усилията си да изтестваме и да изчистим колкото се може повече продукта, за да нямат проблеми потребителите. Поради тази причина, сайтът беше цялостно изграден едва вчера. Сам разбирате, че няма смисъл да се прави оптимизация на страница, която не е готова, защото това може да доведе до много негативни резултати.

От друга страна, тъй като се очакваха подобен род въпроси, решихме да не тестваме самоцелно, а да направим тестов блог, чийто резултати са показани по-горе.

Надявам се това да отговаря на въпроса ви.

Поздрави,
Борисов
 
Последно редактирано:
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Borisov, най-искрени поздравления за продукта и чудесната му презентация, нека продажбите му вървят по вода !
Ако може само с няколко думи да обясниш само това, че ме смути както е написано...
iSOCBOX работи при версиите, дизайна и текущото състояние на включените социални мрежи. Всяка бъдеща пробяна в алгоритъма, дизайна или начина на публикуване в коя да е социална мрежа може да доведе до промяна в работата на скрипта или изцяло да попречи на правилното му функциониране.
Не е ли възможно това да се избегне, ако наистина се получава така, разбира се.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Borisov, най-искрени поздравления за продукта и чудесната му презентация, нека продажбите му вървят по вода !
Ако може само с няколко думи да обясниш само това, че ме смути както е написано...
iSOCBOX работи при версиите, дизайна и текущото състояние на включените социални мрежи. Всяка бъдеща пробяна в алгоритъма, дизайна или начина на публикуване в коя да е социална мрежа може да доведе до промяна в работата на скрипта или изцяло да попречи на правилното му функциониране.
Не е ли възможно това да се избегне, ако наистина се получава така, разбира се.

Благодаря ти за добрите пожелания brad1985,

Също така, благодаря ти и за въпроса. А ето го и отговора:
Тази клауза е по-скоро защитен механизъм в смисъл на време за "поправяне" на скрипта. Ако предположим, че някоя социална мрежа реши да промени дизайна и/или алгоритъма си, тази промяна може да окаже влиание върху скрипта, но скрипта сам по себе си не е повреден. Никъде в нея не се споменава, че аз отказвам да "нагодя" скрипта към промяната, а по-скоро че не се обвързвам със срок това да стане.
Или директно казано - скрипта ще бъде "нагоден", но няма точно фиксиран срок за това.

Надявам се, че съм успял да се изразя правилно. (притежавам странното свойство да не го правя понякога, особено към 1 часа сутринта :) )

Освен това, пожелавам на всички ПРИЯТНА ВЕЧЕР, защото се налага да поспя.

Поздрави,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

На мен лично ми е интересно кои са тези 40 социални мрежи. Предвид тематиката на моя сайт и многото публикувани новини мисля, че това ще ми е много полезно, но все пак ще изчакам малко.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Хубаво ревю,ако някога мога да си го позволя винаги бих си спестил време от добавянето в социални мрежи:)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Искам да знам 10 новини всяка в 40 социални мрежи колко минути на ден ще ми отнемат и дали ще ми донесат поне 40 посетителя при 5 уникални новини
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Мен ме интересува 1 копие само за 1 компютър ли става? Защото в нас имам 3 компютъра и трябва да платя 3 пъти ли?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Радвам се, че вече има кандидат за едното копие за ревю.

Виждам, че удовлетворявате 3 от 5 условия. Ако сте съгласни и с останалите 2, а именно:

  • Да направите малко ревю на iSOCBOX в блога си
  • Да дадете мнение с ревю в темата
Моля пишете ми ЛС, за да ви кажа как точно да платите. НЕ ПЛАЩАЙТЕ ЧРЕЗ БУТОНА В ТЕМАТА, защото ще заплатите с $5 повече!

Поздрави,
Борисов


ехх, ами като нямам блог ? :(
а за коментара тук в темата не е никакъв проблем...

Мен ме интересува 1 копие само за 1 компютър ли става? Защото в нас имам 3 компютъра и трябва да платя 3 пъти ли?

питах същото !

значи това iSOCBOX е добавка към FF и може да я използваш на колкото си компютри искаш,
НО не трябва да я разпостраняваш !
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

На мен лично ми е интересно кои са тези 40 социални мрежи. Предвид тематиката на моя сайт и многото публикувани новини мисля, че това ще ми е много полезно, но все пак ще изчакам малко.

Имате лично съобщение.

Искам да знам 10 новини всяка в 40 социални мрежи колко минути на ден ще ми отнемат и дали ще ми донесат поне 40 посетителя при 5 уникални новини

Това е доста относителен въпрос. Има много фактори - колко бързо работите Вие самият с компютър, колко бързо ще усвоите iSOCBОX, бързината на връзката Ви с интернет и т.н. Посетителите също са относителна величина - според съдържанието статийте и таргетиранта група потребители.

Не може да се даде точен отговор за съжаление, но като средна стойност може да се даде нещо от порядъка на 20-25 секунди на новина на мрежа, като в това време е включено и 10 секундно изчакване за избор на категория.

ВАЖНО! - Това са ориентировъчни цифри и са изключително индивидуални.

Надявам се, че това отговаря на въпроса Ви.

Мен ме интересува 1 копие само за 1 компютър ли става? Защото в нас имам 3 компютъра и трябва да платя 3 пъти ли?

nortrant е отговорил вместо мен.

Все пак мисля, че е редно да го чуете и от мен - можете да използвате iSOCBOX на повече от един компютър при условие, че го ползвате само Вие и НЕ ГО разпространявате, отдавате под наем или препродавате.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Ясно, това ме интересуваше, защото добавям от няколко компютъра и нямаше да ми е удобно да го сложа само да един. Тогава е ок, ще си поръчам до няколко дни.
 
Здравейте момчета, снощи си поръчах пакета isocbox, първо неможах да го инсталирам (може аз да съм тъп), но после Borisov ми помогна и стана бързо :wink:
Като цяло съм доволен засега, резултати още няма.Такова добро сейлс копи не съм виждал от доста време в бг пазара(май никога(чеки сетих се за апостолчо :wink:)) и ная цена софта си е почти безплатно (няколко бири помалко :()

айсоцбокс - 9/10
цена - 10/10
sales page(+видеото) - 9,5/10
support - 9/10
overall - 9/10
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

HaRRo, сега наистина ще стане HaRRo vs Google !
И аз смятам да се възползвам от това чудо и пейпал бутона тези дни.
А готиното видео на презентацията най-вероятно го е правил BullBlogger-а ?
Успехи в спаменето на социалките и усмихнати емотикони, които вече не мога да намеря и сложа в поста си.
 
Днес най-накрая ми остана време да разцъкам пробното копие, та ето го и обещаното мнение:

- Авторът е много приятен и отзивчив човек.
- Много добро впечатление ми направи колко добре беше подредено всичко в архива, който получих. Добавено е и подробно упътване с красиви картинки :). Трудно е да не успееш да го инсталираш или ползваш.
- Софтуера работи чудесно и прави точно това, което обещава - пести много време при публикуване и регистриране на акаунти в социалките. Освен това е почти безплатен :)
 

Горе