It`s darby day!

g0g0

Active Member
Днес е големия ден за футболните привърженици. Хайде сега да видим какви са настроенията тук :)
 
От: It`s darby day!

Очаквам доста слаб мач :D Ако става дума за ЦСКА - Левски мисля че мача ще е "X" и двата отбора са под всякаква критика този сезон така че това ще е най правилния развой на срещата. А и мисля че Лудогорец - Литекс ще покажат много по-добър футбол от вечното дерби този сезон. :beer:
 
От: It`s darby day!

Само ЦСКА. Аз до колкото видях по новините казаха, че малко билети са подадени. Така, че не се знае дали ще е шоу. :wink:
 
От: It`s darby day!

Само ЦСКА. Аз до колкото видях по новините казаха, че малко билети са подадени. Така, че не се знае дали ще е шоу. :wink:

А заслужават ли тези два Български отбора, който всяка година ни излагат и намалят коефициента в Европа да напълнят стадиона с публика? :)
 
От: От: It`s darby day!

А заслужават ли тези два Български отбора, който всяка година ни излагат и намалят коефициента в Европа да напълнят стадиона с публика? :)

А кои не ни излагат? Сега ще кажеш лудогорец и ще припадна :lol:

На терена може да няма шоу, но трибуните винаги са неповторими!
 
От: От: От: It`s darby day!

А кои не ни излагат? Сега ще кажеш лудогорец и ще припадна :lol:

На терена може да няма шоу, но трибуните винаги са неповторими!

И да кажа Лудогорец? Какво Лудогорец ни излагат в Европа ли? Нека бъдем реалисти :). Това че Лудогорец не е Софийски клуб не трябва да го смятате за чужд.

Поздрави!

Само да допълня ако има бъдещи спорове, че няма много Български играчи в Лудогорец. Ман.Сити стана шампион по предния сезон с 4-ма сънародници в отбора. Които 2-ма даже не бяха записали участие.
 
От: It`s darby day!

Добре, кажи Лудогорец, но как можеш да сравняваш отбори с поне 60 годишна история с отбор с 2 годишна история?
Лудогорец бързо ще влезе в реалността, но подобни сревнения са безумни!
 
От: It`s darby day!

Аз не съм срещу Левски или ЦСКА. Смятам че на хора като Батков и сега тоя новия собственик на ЦСКА, като не им пука на тях за нас феновете и се чудят от къде да прелапат паричким няма да ги уважавам! Нека да покажат че им пука за феновете а не всеки сезон да продават 20 играча и да купуват 50 и да се сработват за 2 седмици преди квалификациите в Европа... Просто не заслужават тези два отбора и 5 ст. в моментното си състояни. Да преди години са били големи. Но и са имали различни собственици,който са мислили за доброто представяне на отбора. А не какъв трансфер и какъв спонсур да си превликат.

Смятам че ако подкрепя тези два отбора сега. Подкрепям и сегашното им развитие и състояние. А на мен не ми харесва това.
 
От: It`s darby day!

Добре, кажи Лудогорец, но как можеш да сравняваш отбори с поне 60 годишна история с отбор с 2 годишна история?
Лудогорец бързо ще влезе в реалността, но подобни сревнения са безумни!

Важно е сега какво се случва, а не какво се е случвало преди 60 години във футбола.
Лудогорец много добре се представя, и трябва да си абсолютен кретен, за да отречеш и да мразиш отбора, че има успехи в Европа. Типичен представител на село Софияние.
 
От: От: It`s darby day!

Важно е сега какво се случва, а не какво се е случвало преди 60 години във футбола.
Лудогорец много добре се представя, и трябва да си абсолютен кретен, за да отречеш и да мразиш отбора, че има успехи в Европа. Типичен представител на село Софияние.

Най-накрая точно мнение по въпроса. Ако мислеха всички хора като Remind и подкрепят Лудогорец, колкото и да ги ненавиждате, ако Лудогорец премине груповата фаза от следващият сезон се изкачваме в ранклистата и ще започваме от втори кръг. Но типично по Български ще има коментари от типа на: "селяни, пребирайте се по дупките си" . А това че на Левски - Гоце Делчев мисля че беше мача събра повече публика от Лудогорец - Динамо Загреб е потресаващо... :)
 
От: It`s darby day!

Аз не съм срещу Левски или ЦСКА. Смятам че на хора като Батков и сега тоя новия собственик на ЦСКА, като не им пука на тях за нас феновете и се чудят от къде да прелапат паричким няма да ги уважавам! Нека да покажат че им пука за феновете а не всеки сезон да продават 20 играча и да купуват 50 и да се сработват за 2 седмици преди квалификациите в Европа... Просто не заслужават тези два отбора и 5 ст. в моментното си състояни. Да преди години са били големи. Но и са имали различни собственици,който са мислили за доброто представяне на отбора. А не какъв трансфер и какъв спонсур да си превликат.

Смятам че ако подкрепя тези два отбора сега. Подкрепям и сегашното им развитие и състояние. А на мен не ми харесва това.

За мен ти не си фен, щом търсиш кой да подкрепиш! Фена подкрепя не собственика или ръководството, а самата марка, самата идея!


Важно е сега какво се случва, а не какво се е случвало преди 60 години във футбола.
Лудогорец много добре се представя, и трябва да си абсолютен кретен, за да отречеш и да мразиш отбора, че има успехи в Европа. Типичен представител на село Софияние.

А ти пък си ясен, подкрепяш силните на деня ли? Като гледам имаш и комплекси спрямо София!? От край време те имам за смешник, а сега само потвърждаваш мнението ми!

Най-накрая точно мнение по въпроса. Ако мислеха всички хора като Remind и подкрепят Лудогорец, колкото и да ги ненавиждате, ако Лудогорец премине груповата фаза от следващият сезон се изкачваме в ранклистата и ще започваме от втори кръг. Но типично по Български ще има коментари от типа на: "селяни, пребирайте се по дупките си" . А това че на Левски - Гоце Делчев мисля че беше мача събра повече публика от Лудогорец - Динамо Загреб е потресаващо...

Няма как фен на Левски или ЦСКА да тръгне по мачове на Лудогорец и да вика за тях, незнам защо толкова ревете, че не ви подкрепят.
Фена си вика за неговия отбор, а не за силния на деня! Толкова фенове има Лудогорец и толкова го подкрепят, другите идват просто да видят Партизан, Динамо, Шалке и тн.
Истинския запалянко подкрепя и във възход и в падение.
Не ми е ясно защо си мислите, че като сте били Партизан и Динамо всички фенове са длъжни да напълнят стадиона и да викат за вас?
 
От: It`s darby day!

Виж сега приятелю :)... Когато играе Лудогорец,ЦСКА, Левски срещу чуждестранен отбор, ти трябва да отидеш и да подкрепиш Българското, нищо че си фен на Левски ЦСКА и т.н. Преди всичко си Българин и след това фен на клуба. Поне това е моето мислене, може би съм и малко по-голям патриот от теб :). Аз винаги ще си остана цесекар но и за винаги Българин и ще подкрепям хората прославящи страната ми :) за теб незнам...
 
От: It`s darby day!

Виж сега приятелю :)... Когато играе Лудогорец,ЦСКА, Левски срещу чуждестранен отбор, ти трябва да отидеш и да подкрепиш Българското, нищо че си фен на Левски ЦСКА и т.н. Преди всичко си Българин и след това фен на клуба. Поне това е моето мислене, може би съм и малко по-голям патриот от теб :). Аз винаги ще си остана цесекар но и за винаги Българин и ще подкрепям хората прославящи страната ми :) за теб незнам...

Ти сериозно ли? Значи като играе Левски и Тампере (примерно), аз трябва да съм на стадиона да подкрепя българското, нищо че съм фен на Лудогорец? Аз лично не съм видял фенове на Лудогорец да подкрепят Левски, Ботев, ЦСКА и тн в мачовете им от лига европа или греша?
Пред телевизора да го подкрепя ок, но да обикалям стадионите за да подкрепям българското!? Ами като си почнал, хайде да си премерим патриотизма! Ти си
 
От: It`s darby day!

Ами да ти кажа. Те са ви на гости... Ако от Лига Европа им бяха разрешили да си играят мачовете в Разград въобще нямаше да ви закачат... Един ден ако се случи така да играете в Разград ще видиш че разградчани ще ви подкрепят. Ама хайде да затворим темата, аз няма да се обаждам че ще стане един спор...До година вече стадиона на Лудогорец ще е обновен по правелника на Уефа и ще си играе в Разград. Дано да докарат силни отбори (грандове). А вие да си гледате Левски- Любимец (нищо против Любимец нямам) :lol:
 
От: It`s darby day!

Ахааааа, значи щом играят в София и са ни на гости, ние трябва да им напълним стадиона, да им направим хереото и да викаме 90минути за тях!
Желязна логика!!!...
Мен с левски не ме свързвай!

ПП: А разградчани ще ни подкрепят за да видят гранда, с който играем!
 
От: It`s darby day!

Някой ходил ли е на мач в Разград да види и усети отношението на домакините към гостите?
Сектора за гости представлява една клетка със стоманена ограда покрита отгоре с мрежа.Трибуната е ниска на 4 реда и на около 50 метра от терена.Нужно ли е да казвам, че да гледаш мач на любимия си отбор в Разград е почти невъзможно? И същото това ръководство на Лудогорец, което ни предлага тези условия сякаш сме някакви маймуни очаква подкрепа?!

Въпреки всичко, ако бях от София бих подкрепил Лудогорец.Направиха силен отбор, а и дърпат нагоре коеф. на България за евротурнирите.
 

Горе