JDK и Red5 на VPS

vassy

Active Member
Имам един проблем, който ми изгуби целия ден. Опитвам се да пусна Red5 на VPS, но не ми се отдава, както се изясни поради малко памет - 512MB. Абсолютно същата конфигурация, линукс версия и други инсталирани неща, на физически сървър работи. Фактически на VPS не тръгва JVM поради недостатъчна памет. Четох, четох и стигнах до това, че начина на виртуализация ми прави проблем - OpenVZ. Не съм на ти с виртуализациите, та да питам. Някой подкарвал ли е Red5 на VPS, ако да с колко памет, каква виртуализация и с коя версия на JDK - 6 или 7.

пп На същия VPS работи друго приложение от 2 месеца и ми заема около 50MB.
 
Писах ти в другия форум, но ако това което написах там работи ще бъде добре да го има и тук (сега видях темата тук). Та:

Правих опити да инсталирам ред5 но беше преди доста време. Работеше на опенвз с 1гб рам. Спомням си, че ползвах един тъториал, но в момента не мога да го открия. Попаднах единствено на уики-то на медиа темпъл.
Можеш да прегледаш това (dv):Install Red5 Media Server - (mt) Community Wiki и по-специално точка 6 за това export _JAVA_OPTIONS="-Xms64m -Xmx128m"

Също така можеш да погледнеш и тази тема: http://forum.openvz.org/index.php?t=msg&th=1264&
В дъното е описано точно това което s1y е написал в предното мнение.
 
От: JDK и Red5 на VPS

Проблема е решен. На сървър с 1GB памет всичко е ок. Пиша го за да го има като решен проблем, иска памет - поне 1GB.
 
  • Like
Реакции: Alf

Горе