Joomla - SEO ?

buffu

Member
Здравейте,
Имам 2 сайта които са на joomla , но забелязвам че доста трудно се индексирват от търсачките.Това от самата joomla ли е ? Някой имал ли е подобни проблеми ?
 
От: Joomla - SEO ?

Не, не е изобщо от Joomla. :)
 
От: Joomla - SEO ?

хмм че и аз доста често ползвам joomla за проекти и се индексирак съвсем нормално ти като си направиш добре структурата на сайта и като си сложиш sh404SEF + плугини за кеширане + sitemap + качествен контент за мен всичко е ок от към onpage...
 
От: Joomla - SEO ?

При мене също всичко си върви на 6. Важна е структурата. Аз в началото също имам проблем с новите сайтове (малко странно нали), но като материалите в сайта започнат да се увеличават всичко си идва на мястото
 
От: Joomla - SEO ?

Мерси колега,
[FONT=&quot]Знам за грешката зависи от браузара и резулуцията…
Мерси за линка долу не го бях забелязал [/FONT]
 
От: Joomla - SEO ?

Здравейте,
Имам 2 сайта които са на joomla , но забелязвам че доста трудно се индексирват от търсачките.Това от самата joomla ли е ? Някой имал ли е подобни проблеми ?
Пробвай се да пуснеш приятелски адреси, добави карта на сайта в гугъл, сложи някой друг беклинк и нещата ще се оправят.
 
От: Joomla - SEO ?

Гледам че е минало повече от година, интересно ми е: buffu, успя ли да се справиш за това време? Впечатления от joomla?
 
От: Joomla - SEO ?

На джумлата най-омразното нещо е еднаквото мета описание на всяка страница. Инсталирай си joomsef ot artio.cz, разгледай компонента, оправи урл-тата описанията и всичко ще стане ток и жица.
 
От: Joomla - SEO ?

На джумлата най-омразното нещо е еднаквото мета описание на всяка страница. Инсталирай си joomsef ot artio.cz, разгледай компонента, оправи урл-тата описанията и всичко ще стане ток и жица.

Това е ако не пишеш мета описания :)
Има какво да се подобрява де...
 
От: Joomla - SEO ?

И аз се учудих какво има впредвид, а то било ако те мързи да ги пишеш :)

То и във Wordpress няма описания ако става на въпрос, ключови думи също. Сигурно защото нямат никаква тежест в Google ;)
 

Горе