Journal Theme

slavib

Active Member
Здравейте
Видях че няма тук във форума такава тема за взаимопомощ и за това я откривам.
Нека тази тема бъде предназначена за Journal Theme която е доста разпространена.
Ще се радвам ако си помагаме един на друг и да поставяме неща които ще бъдат полезни
http://themeforest.net/item/journal-advanced-opencart-theme-framework/4260361
 
От: Journal Theme

Според доста хора тук темата е наистина хубава, богата на функционалности, буквално калпазанска - има си всичко... но за съжаление всичко това си има цена - доста е тежка. А като и орежеш половината глезотии за окото ще изглежда като всяка една друга тема.

Все пак всеки си има своя гледна точка на какво да заложи. Визия и много функции или бързина и простота както за обслужване, така и за самите клиенти.

Аз лично съм привърженик на второто....
 
От: Journal Theme

2fast4you - ако прочетеш това искам да те питам нещо за това което си направил
http://www.nasluka-shop.com/
На Демотата на всички продукти са с имена които са едноредови а на твоята са многоредови.
Това от самата тема ли се настройва или ти си го правил специално
 
От: Journal Theme

Който иска да я тества на собствена отговорност да си я намери при Руснаците, днес гледам са я пуснали и с демо контента за OpenCart 1.5.x, а за 2.0.x демо данните се импортират директно от админ панела няма защита.
 
Последно редактирано:
От: Journal Theme

Kolko струва темата?
Здравейте,
Не знам дали е забранено, ако е - моля да ме предупредите.
Имам идея да се съберем 4-5 човека да закупим лиценз за темплейта "Journal".
За момента се издирват още 3 човека.
Поздрави на всички!
 
От: Journal Theme

Те руснаците си имат цели сайтове за тази работа, затова ги споменах по-горе мисля, че складчик или нещо подобно се наричаше единия, имат и сайтове за споделяне ама там не се знае от къде са ги взели.
Днес е излязла версия Journal 2.4.8 до колкото знам има някаква защита, ама не съм сигурен, но май не може да се инсталира на повече от един сайт, така, че проверете.
 
От: Journal Theme

Това със защитата не съм много сигурен, ама ако се съберете 10 човека си заслужава да се пробвате, но това тук няма как да стане, пробвай в руски форум.
 
От: Journal Theme

Уферо що бе ти не обичаш ли груповото пазаруване:)?
Българина обича да минава тънко това не е тайна, но не обича да го афишира, тегли торенти, но парадира, че това е под неговото достойнство и че ходи само на кино:)

Това в интерес на истината си е един вид подигравка с труда на другите, аз също съм го правил не отричам, но винаги е по-добре когато уважаваш чуждия труд, така както искаш да уважават и твоя.
 
От: Journal Theme

Аз ще трябва да я купувам официално така или иначе - но да ви кажа бих рискувал 20 лв. за да я видя преди това как точно се случват нещата вътре - сигурно и аз ще се включа
като му дойде времето ме уведомете. И все пак няма нужда са се карате за това че всеки от вас има различни разбирания за нещата.
Моля Ви да спрете спора - все пак темата е открита за взаимопомощ във връзка с Journal Theme а не за личностни спорове.
 
От: Journal Theme

Аз се сдобих без да искам с едно копие, с един руснак спорехме по темата и той взе, че ми прати последната версия да я тествам, проверих я за вируси няма много такива, само малко:).
Доста е тежка определено, аз бях тествал по-предходните версии и се надявах тука нещо да са барнали, ама въпреки кеширането си е доста тромава, а и трябва време докато схванеш кое от къде се модифицира, голяма главоблъсканица е, но пък е както се вика всичко в едно и може да се пипне да не е толкова тромава, но още не съм разбрал как:)

Ще си я купя определено по-нататък, но предпочитам самостоятелно.
 
От: Journal Theme

Момчета извинявам се предварително, че се отклонявам малко от темата, но с какво ги тествате въпросните теми за вируси? Благодаря предварително!!!
Пределно ми е ясно, че в Google има изключително много информация с какво да се тестват. Търсил съм, но понеже знам, че хората тук в форума не са аматьори и за това питам.
 
От: Journal Theme

Омръзна ми да чакам и я купих днес Journal Theme - последна версия
ако някой много се интересува да ми пише на лично ще се разберем някак
 
От: Journal Theme

Здравейте,
Може ли някой, който е работил с тази тема да каже как се превежда администрацията?
Благодаря
 
От: Journal Theme

Здравейте,
Мисля, че можем да продължим тази тема за взаимопомощ с този темплейт.
След 2 дни борба със сео-адресите днес разреших един проблем - става въпрос за OpenCart 2 + Journal Theme.
Свалих си един мод да сео-адресите и като го инсталирах в системата, почна да ми дава грешки.
След доста ровене разбрах къде е проблема - Ако имате въведен сео-адрес в блога, трябва да го изтриете и да оставите полето празно.
Във файла със сео-адресите въведете ред
'journal2/blog' => 'blog'
И всичко си е наред.
Поздрави!
 

Горе