JUMP.BG - най-добрия хостинг

dekemvri

Well-Known Member
Искам да похваля момчетата от JUMP.BG . Късно снощи се наложи по спешност да местим сайтовете си от един друг хостинг доставчик към JUMP.BG.
Момчетата настроиха VPS-a максимално бързо, винаги са на разположение, през нощта ни копираха файловете, а през деня ни донастроиха сайтовете напълно безплатно.
Съдействаха ни за отстраняване на всички бъгове, които се появиха с местенето. Изключителни професионалисти, винаги на разположение.
От доста време слушам добри отзиви за тях, днес се уверих, че са железни. Хостинг, VPS, сървъри... това са хората. Цените също са най-добри, дори в сравнение с "големите" хостинг доставчици.
Половин ден днес се занимаваха да ми местят сайтовете, дължа им едно голямо БЛАГОДАРЯ!!!
 
От: JUMP.BG - най-добрия хостинг

Едно + и от мен специално за супорта на jump.
 
От: JUMP.BG - най-добрия хостинг

Ха ха ха, колко ти плащат да ги хвалиш по форумите.
И изобщо не са най-добрите, всеки хостинг съпорт ще ти помогне ако си купиш VPS и местиш сайтове при тях.
37.95лв. на месец за VPS с 512MB RAM, хах това е смешно и то без контролен панел, ужас.
 
От: JUMP.BG - най-добрия хостинг

Ха ха ха, колко ти плащат да ги хвалиш по форумите.
И изобщо не са най-добрите, всеки хостинг съпорт ще ти помогне ако си купиш VPS и местиш сайтове при тях.
37.95лв. на месец за VPS с 512MB RAM, хах това е смешно и то без контролен панел, ужас.

Амиииииииии как всеки ще ти помага, в чужбина ти дават достъп до ВПС-а и се оправяй, пука им че им дреме. Ще ти помогнат ако си купиш managed ама цените стават други, а на теб какво ти пречеше в паничката че да се изакаш така?
 
От: JUMP.BG - най-добрия хостинг

Много са печени :)
аз очаквах някаква великденска промоция :D

Ха ха ха, колко ти плащат да ги хвалиш по форумите.
И изобщо не са най-добрите, всеки хостинг съпорт ще ти помогне ако си купиш VPS и местиш сайтове при тях.
37.95лв. на месец за VPS с 512MB RAM, хах това е смешно и то без контролен панел, ужас.

Ех, тази завист....
 
От: JUMP.BG - най-добрия хостинг

а каква е разликате между нс1 и JUMP.BG щото искам да се махам от първите!
 
нс1 са капути, съпорт - НИКАКЪВ, толкова заспали няма никъде, грижа за сайта - също. Всеки месец ми заразяват хоста с вируси и качвам наново сайта (един имам при тях) нон-стоп. Пък на чист html какви дупки да намериш...
 
От: JUMP.BG - най-добрия хостинг

И аз ги ползвам и са добри! Support-а наистина е на ниво (дори след изтекъл срок на услугите ми помагат).
 
От: JUMP.BG - най-добрия хостинг

Jump.bg Стават горе-долу... но този твоя въпрос просто бе лишен от всякакъв смисъл :D "а каква е разликате между нс1 и JUMP.BG щото искам да се махам от първите! "
Няма какво да се чудиш, махай се от тях....
 
От: Re: JUMP.BG - най-добрия хостинг

Използвам темата, за да благодаря на момчетата от jump.bg за светкавичният съпорт относно пренасочването на домейн ;)


А бе железни са, аз от много време по никакви сериозни въпроси не съм се свързвал с тях, защото всичко е наред. Имаше някакво спиране за някакви минути, но бързо отсраниха проблема. Винаги са на разположение, не се крият като съпорта на някои други хостинги.
 
Амиииииииии как всеки ще ти помага, в чужбина ти дават достъп до ВПС-а и се оправяй, пука им че им дреме. Ще ти помогнат ако си купиш managed ама цените стават други, а на теб какво ти пречеше в паничката че да се изакаш така?
Бях на VPS на Хостгатор преди много време за има няма $60 и там няма такъв филм като някой да ти го настройва нещо или да ти го управлява, не дай си Боже и да искаш на инсталнеш нещо в cpanela. Като поисках един SSL - плащай си. :) За това тукашните хостове са доста добри и за да направиш добра хостинг фирма трябва да си бил от другата страна и то много фирми да си пробвал. ;)

Да, има си и менижд, но не е като всеки месец да искаш SSL или нещо друго? Все пак е малко хелп, което тук доброволно се предлага. Така де, в повечето случаи. ;)
 
От: От: Re: JUMP.BG - най-добрия хостинг

А бе железни са, аз от много време по никакви сериозни въпроси не съм се свързвал с тях, защото всичко е наред. Имаше някакво спиране за някакви минути, но бързо отсраниха проблема. Винаги са на разположение, не се крият като съпорта на някои други хостинги.

Още при стартирането им се осведомих от newtrend.bg в интервю с Александър, че компанията има бъдещ просперитет, както и собственикът ѝ ми направи силно положително впечатление. В мрежата се натъквам на изключителни отзиви. И когато ми се наложи да се допитам до съпорта относно днс-те на домейн, който закупих при тях, те светкавично го бяха пренасочили вместо мен. Просто останах изненадена и доволна от мигновенната им реакция.
 
От: JUMP.BG - най-добрия хостинг

Интересното е, че нито лошо нито добро се чува за тях, даже бях ги забравил
 
От: JUMP.BG - най-добрия хостинг

Добре са. На 1-2-3 месеца се случва веднъж даунтайм за 1-2 часа, но бързо отговорят и оправят нещата.
 
От: JUMP.BG - най-добрия хостинг

Благодаря от мое и от името на целия екип за хубавите думи. Стараем се и ще се стараем да предлагаме по-малко спам и повече качествена услуга.

Интересното е, че нито лошо нито добро се чува за тях, даже бях ги забравил

uphero, прав си и донякъде може и да грешим за този вид политика, но тайно се надявам клиентите да ценят качеството на услугата и най-вече по-малкия спам от наша страна. Опитал съм се да погледна и през очите на клиента и поне на този етап си мисля, че не е нужно да ползваме похвати, които дори на мен не ми харесват, само и само да се тикаме всеки ден в лицето на потребителя.

Благодаря още веднъж и успешна седмица на всички! :)
 
От: JUMP.BG - най-добрия хостинг

Много съм доволен от услугите на Jump.BG препоръчвам ги на всеки съпорта наистина им е 24/7 почти винаги са ми отговаряли в рамките на 10 минути след като им изпратя запитване :)
 

Горе