Kак да имам продажби

От: как да имам продажби

Като за начало ти трябва уникално съдържание. ТОва което ползваш в момента го има на над 200 страници.
 
От: как да имам продажби

Отговорът е очеваден. Страничката изглежда отвратително.
 
От: как да имам продажби

Тоя блог ми мяза на платно на художник, но не обикновен, ами от онези дето от пет метра хвърлят боя пък където падне.:)

Точния въпрос не е какъв е проблема, а кое е както трябва?
 
От: как да имам продажби

1. махни я тази лента на блогъра, някъде имаше обяснение как става
2. дизайна мн зле :( има и готини теми4ки ако не можеш да си направиш
3. за съдържанието колегите са ти обяснили
4. после идва и ред на сеото и така нататък
5. здраво копане и 4етене му е майката :) ако ставаше за 4ас вси4ки щяхме да сме милионери
 
От: как да имам продажби

Защо скина ти свършва по средата на статията :0
И заглавиетио ти излиза от полето което трябва да го играе хедър?
Защо не използваш някакъв фрее темплейт като начало...
 
От: как да имам продажби

хаха значи от крока ме излъгаха,че статията е пренаписана и затова не съм я проверявал,да за дизайна да мерси на всички
ако някой има да допълни нещо нека пише.

Статиите, които са ти дадени от CrocMint безплатно са с качество, което отговаря на цената им ;) Налага се да платиш на някой, който разбира английски (ако ти не можеш да се справиш). Иначе само си губиш времето. Ако пък съвсем не ти се дават пари може да ползваш автоматична проверка на граматиката и правописа (обаче така не е сигурно дали ще успееш да оправиш всички грешки).
 
Последно редактирано:
От: как да имам продажби

Съжелявам но е ужасно зле! Темплейта е ужасен наистина, по-добре избери нещо бяло и черно и просто , съдържанието е важно , а не толкова темплейта , въпреки че претрупан и гаден темплейт като твоя трудно се намират в нашидни! www.btemplates.com си избери прост темплейт .
Оправи си Категориите и ги направи като меню . примерно : HOW TO STOP SMOKING, QUIT SMOKING TIPS , SMOKING ARTICLES, NEWS и така нататък . Махни рекламите от google , ако има реални посетители , в което се съмнявам! има вероятност да кликнат на реклама и да не поръчат продукта а да си изберат друг от рекламите . Купи домейн и пусни сайт, купи още 1 домейн и пусни блог , който ще линква към сайта, после направи още 2-3 блога сателитни блога ,които ще линкват към статиите , а те следователно към сайта.
 
От: как да имам продажби

Не искам да ти вдъхвам напразни надежди, нито да те отчайвам!
Ето няколко правила, които според мен работят:
1. Използвай самостоятелен домейн - така по-сериозно ще те възприемат
2. Използвай прости и лесни за възприемане теми, без кич и куп глупости. Постави се на мястото на клиента и реши, дали ти би купил нещо от подобен сайт.
3. Използвай винаги уникално съдържание
4. Концентрирай се само върху един продукт и наблягай на ключовите думи.

За сега ти стигат толкова. По-нататък пак :)
 
От: как да имам продажби

Аа какво ще стане ако го пусна на CJ.com и да деля моята комисионна с някои друг


Моля ти се недей пускай нищо! Оправи си блога и му сложи домейн , не знам кое му е сложното , така само си губиш времето . Никой няма да си купи ХАПЧЕТ от блог в блогспот с якия темплейт .
 

Горе