Konteiner s bylgarski produkti

От: Konteiner s bylgarski produkti

Кирилизацията е една от тях със сигурност, интересно ми е също дали реши да пишеш на латиница, защото се намираш в раздел Marketplace in English :D
 
От: Konteiner s bylgarski produkti

Човек толкова може, те във Фейса как пишат...
 
От: Konteiner s bylgarski produkti

Голяма драма с това писане на кирилица.

Интересно ми е ако някой ден срещнете бизнес партньор от чужбина и той говори развален български ще го накарате ли първо да го научи преди да правите бизнес?

Голяма комплексарщина е това постоянно да се врещи за писането на кирилица. В нито един форум по света никой не би ти направил такава безумна забележка.
 
От: Konteiner s bylgarski produkti

Голяма драма с това писане на кирилица.

Интересно ми е ако някой ден срещнете бизнес партньор от чужбина и той говори развален български ще го накарате ли първо да го научи преди да правите бизнес?

Голяма комплексарщина е това постоянно да се врещи за писането на кирилица. В нито един форум по света никой не би ти направил такава безумна забележка.

Ами пробвай да пишеш на кирилица в blackhatworld
 
От: Konteiner s bylgarski produkti

Мен лично писането на шльокавица, защото то даже не е точна латинска транскрибция говори за по-ниско ниво на отсрещния и липса на старателност. В негова ползва е да пише нормално. Освен това и трудно се чете.

Трябва да има хигиенни стандарти. Затова държавата ни е станала кучешки кенеф, същите дето пишат така, не чистят след кучетата си.
 
От: Konteiner s bylgarski produkti

Много тъпо се изказа! Някой не четем писано на шлоковица изобщо, особено ако е по-дълго. Да не говорим, че е срамно и грозно интелигентен човек да се изразява по този начин. За някое пишлеме може, ама сериозен човек...

Голяма драма с това писане на кирилица.

Интересно ми е ако някой ден срещнете бизнес партньор от чужбина и той говори развален български ще го накарате ли първо да го научи преди да правите бизнес?

Голяма комплексарщина е това постоянно да се врещи за писането на кирилица. В нито един форум по света никой не би ти направил такава безумна забележка.
 
От: Konteiner s bylgarski produkti

Голяма драма с това писане на кирилица.

Интересно ми е ако някой ден срещнете бизнес партньор от чужбина и той говори развален български ще го накарате ли първо да го научи преди да правите бизнес?

Голяма комплексарщина е това постоянно да се врещи за писането на кирилица. В нито един форум по света никой не би ти направил такава безумна забележка.
Имам много партньори от цял свят и с всички си говоря на английски. Смятай обаче дали ще те вземат насериозно от някоя голяма компания, с която искаш да правиш бизнес, ако английския ти е на ниво първи клас.
 
От: Konteiner s bylgarski produkti

Първата стъпка, която трябва да изпълниш, е да побързаш.
 
От: Konteiner s bylgarski produkti

Имам много партньори от цял свят и с всички си говоря на английски. Смятай обаче дали ще те вземат насериозно от някоя голяма компания, с която искаш да правиш бизнес, ако английския ти е на ниво първи клас.

Водиш си преводач.
Знаенето на даден език или начина на писане не са критерии за успех или умението му да печели пари. Разбира се, добре е да можеш да говориш няколко езика. Тесногръдо е да се слагат рамки каот тази с писането на кирилица или шльокавица. Преди 10 години на никой не му пречеше шльокавицата сега всички станаха азбучни патриоти...
 
От: Konteiner s bylgarski produkti

Водиш си преводач.
Знаенето на даден език или начина на писане не са критерии за успех или умението му да печели пари. Разбира се, добре е да можеш да говориш няколко езика. Тесногръдо е да се слагат рамки каот тази с писането на кирилица или шльокавица. Преди 10 години на никой не му пречеше шльокавицата сега всички станаха азбучни патриоти...

praf si assa6to se 4udq za6to horata taka ostro osajda7 pisane70 na6lyokavica! ati sa6to ne pi6e6 taka kato za6titnik na shlokavica7a?
 
От: От: Konteiner s bylgarski produkti

praf si assa6to se 4udq za6to horata taka ostro osajda7 pisane70 na6lyokavica! ati sa6to ne pi6e6 taka kato za6titnik na shlokavica7a?
13912612_1132792266793470_1620784713369966679_n.jpg
 
От: Konteiner s bylgarski produkti

14068098_733740413449258_1658078820182863906_n.jpg


Sokeres to you? :lol:
 
Re: От: От: Konteiner s bylgarski produkti


Класика. :)

Бате, не е чак толкова драма, ама е тъпо. Хем се занимаваш с компютри, хем си онлайн бизнес мен, хем едни прости правила не може да спазваш. И прави лошо впечатление. То и Бареков говореше на развален английски и стана звезда. :) Като цяло е грозно, а дали е драма, сигурно не е. ;)
 
От: Konteiner s bylgarski produkti

Неминуему е човек, занимаващ се с конфютри/интернеть, да започне да пише относително правилно, тъй като тази професия си го изисква. Между другото ми свършиха салфетките, търся доставчик на кило, може и афф.линк:)
 
От: Konteiner s bylgarski produkti

Три дена се занимавам с фейбук групите за продажби, вярно правя по 100лв оборот на ден, ама се скъсвам от депресия с какви комуникирам и какви неща чета. Има и нормални де, ама паплач на кило иначе.
Аз зареждам стока основно от чужденци, ако не знаех език, нямаше да се класирам, не може за всеки мейл преводач.
 
Последно редактирано:

Горе