..

От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

По по-неграмотен начин не успя ли да ни предупредиш. Изгубих 5 имнути да разгадая какво си написал.
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

Хаххаха Булллллллл ! :Д (тва оная циганка от Господари на ефира ли ?)



Неграмотно, лайнянизирано...

Май по добре от теб да се пазим, а ?
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

2012_10_06_202947.jpg
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!


Хахахахах, това е явно майката на въпросният палавник - Ахмед

Чудо !
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

Пазете се от veselin_tomatov. Неграмотен е и иска вие също да бъдете, като него.
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

Тази снимка за какво е сложена ? Ахмедчо първо ще ни вземе страницата после ще ни набие ли ?
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

Интересно
Някой може би иска най - чистосърдечно да ви предпази от...

А пък как го нахранихте:x
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

prestupnik krade stranici na nevinite hora dal sum oplakvane
Моля, пишете директно до главния прокурор на Републикъ Болгариа. Случаят очевидно е доста сериозен и се изисквъ взимането незабавни мерки.
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

Интересно
Някой може би иска най - чистосърдечно да ви предпази от...

А пък как го нахранихте:x

някой
1. дава някакво мъгляво обяснение на някакво неясно събитие
2. не се знае дали просто не накисва някого
3. е силно съмнително, че се води от идеята да ни предпазва от нещо просто, защото от това обяснение абсолютно нищо не се разбира

да не говорим, че пише неграмотно и това допълнително усложнява разгадаването на и без това оскъдната и объркана информация. Аз лично не разбрах тоз Ахмед кви страници краде, де има ник къв нов имал, къв стар деактивирал, де бил живял. Баси, колкото повече го препрочитам толкова повече се обърквам.

Та в тоя ред на мисли мен лично не ме кефи особено твоя "бащински" укорителен поглед. Ако ми разтълкуваш какво аджеба е искал да каже автора и рафинираш поне два бита полезна информация от поста му съм готов публично да му поднеса своите извинения, че го попитах "Ко каза? Ко?"
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

Интересно
Някой може би иска най - чистосърдечно да ви предпази от...

А пък как го нахранихте:x

Разбира се, юзърчето е най-чистосърдечен спамаджия... :lol:
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

Аз искам да ви предпазя. Да извинявам се много за глупавите грешки който съм написал. Обаче съм го написал през телефона ми. Искам да си предпазя нищо повече.

Да снимката е на този който ми откраде страницата.
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

Аз искам да ви предпазя. Да извинявам се много за глупавите грешки който съм написал. Обаче съм го написал през телефона ми. Искам да си предпазя нищо повече.

Да снимката е на този който ми откраде страницата.

добре, дай някаква информация повече. Какво стана, каква е схемата за измама? В момента просто трябва да се пазим от някакъв Ахмед. Ми ок, той утре ще си регне акаунт с друго име и? Обясни схемата за измама и т.н.
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

някой
1. дава някакво мъгляво обяснение на някакво неясно събитие
2. не се знае дали просто не накисва някого
3. е силно съмнително, че се води от идеята да ни предпазва от нещо просто, защото от това обяснение абсолютно нищо не се разбира

да не говорим, че пише неграмотно и това допълнително усложнява разгадаването на и без това оскъдната и объркана информация. Аз лично не разбрах тоз Ахмед кви страници краде, де има ник къв нов имал, къв стар деактивирал, де бил живял. Баси, колкото повече го препрочитам толкова повече се обърквам.

Та в тоя ред на мисли мен лично не ме кефи особено твоя "бащински" укорителен поглед. Ако ми разтълкуваш какво аджеба е искал да каже автора и рафинираш поне два бита полезна информация от поста му съм готов публично да му поднеса своите извинения, че го попитах "Ко каза? Ко?"

Няма бащински укорителен поглед:)
Аз от доста време не са занимавам с facebook и все пак ми е непонятно как може някой да открадне страница все пак нали му трябва потребителско име и парола....(tmi)

И винаги съм се чудил вместо да превръщате темата в "публично" освиркване не е ли по - добре просто да я подмините?


P.S. Това не е първата такава тема...
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

БАЦЕ, ако сам си му дал достъп за каква кражба става дума. То е ясно, че непознат човек, който сам те е потърсил ще ти открадне страницата. Що за идиот трябва да си, да даваш 100% администраторски права на НЕПОЗНАТ? Вече поне може да се избира какви права да се дават.

Аз искам да ви предпазя. Да извинявам се много за глупавите грешки който съм написал. Обаче съм го написал през телефона ми. Искам да си предпазя нищо повече.

Да снимката е на този който ми откраде страницата.
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

Аз искам да ви предпазя. Да извинявам се много за глупавите грешки който съм написал. Обаче съм го написал през телефона ми. Искам да си предпазя нищо повече.

Да снимката е на този който ми откраде страницата.

Ами опиши случката както трябва бе човек. Как стана, той ли те излъга нещо, нещо друго ли ... нищо не се разбира. Как ще ни предпазиш като не си описал как е станало, то страници, абв пощи и наденици от терасите се крадат всеки ден.
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

Еми човека ме измами по - този метод, че ми дава пълното си доверие. След известно време ми знаеше кога съм роден и през тайния въпрос в АБВ.бг ...сигорно е познал както казах тайния ми въпрос и пощата ми взее след това и в Facebook профила ми замина и ми открадна всичко ... за това искам да ми предупредя !!!
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

"че ми дава пълното си доверие" - това не го разбрах?

p.s: В такъв случай ти е откраднал пощата, Фейсбук страницата е последствие от това. Човека краде пощи и от там вече каквото може друго да открадне, така излиза.
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

Детето лъже. Краде ви страниците после ги продава ето и в скайпа е писал в описанието си, че ги продава : d3agle_1
 

Горе