..

От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

Извинявам се, че пиша доста спам.Просто пише ви, че ако му имате доверие ще ви направи страницата повече харесвания като го направите Manger.
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

И винаги съм се чудил вместо да превръщате темата в "публично" освиркване не е ли по - добре просто да я подмините?

е ти що не подмина?

темата може да е полезна ако има някаква информация вътре, за това повечето от нас не я подминават, пък и откровено казано адекватността първият пост просто събужда желанието за също така адекватен отговор
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

Един приятел му е писал и той се е хвалил. Тоест опитал се да му я продаде на него. И от приятела ми го знам.
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

Извинявам се, че пиша доста спам.Просто пише ви, че ако му имате доверие ще ви направи страницата повече харесвания като го направите Manger.

Ами значи сам си го добавил, какви пощи, какви 5 лв... ? Добавиш ли някого за мениджър, той може да те махне като админ тебе. Не е нужно да ти разбива пощата.
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

е ти що не подмина?

Не я подминах, защото човечеца е писал, че иска да ви предпазва пък вие...:x

темата може да е полезна ако има някаква информация вътре, за това повечето от нас не я подминават, пък и откровено казано адекватността първият пост просто събужда желанието за също така адекватен отговор

Така е:)
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

Веско, хайде прекръсти се, пийни водица или там някак се успокой :)

Махай я тази страница, нито богат ще те направи нито беден. Рискувал си - изгубил си.
Поучи се от грешките си.

Хайде сега поработи:
Нова поща с по представително име
По сериозна парола и таен въпрос
Нова страница
Научи се как да се пазиш от измами в сферата в която навлизаш.
Бъди по редовен във форума и питай, винаги ще ти се отговори.

Друго не мога да те посъветвам в момента.

ПП:
Това е измекярска работа, страницата не е ценна със сигурност.
Предполагам е пълна с детски профили и е някаква със Фън статуси и картинки...

Дай информация с колко фена е ? (ей така ориентировъчно)
 
Последно редактирано:
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

Знам направих грешка след като му се доверих. Но искам да защитя другите хора !!
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

Знам направих грешка след като му се доверих. Но искам да защитя другите хора !!

Тука повечето са печени и не се доверяват на всеки срещнат, макар че и такива работи са се случвали. Погледни и от добрата страна на нещата. Това е един прекрасен житейски урок, който ще ти е от полза за в бъдеще.

Подсети ме за един лаф дето срещнах на скоро:) Когато се срещнат човек с опит и човек с пари, единият си тръгва с пари, а другият с опит.
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

Пич много си прост сериозно
//давайте ми сега червено на воля
Еми човека ме измами по - този метод, че ми дава пълното си доверие. След известно време ми знаеше кога съм роден и през тайния въпрос в АБВ.бг ...сигорно е познал както казах тайния ми въпрос и пощата ми взее след това и в Facebook профила ми замина и ми открадна всичко ... за това искам да ми предупредя !!!
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

Спокойно Веско, тук ни гони параноята и не бихме се доверили на някакъв гол до кръста сополанко :lol:
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

Спокойно Веско, тук ни гони параноята и не бихме се доверили на някакъв гол до кръста сополанко :lol:

Не те ли респектира ,че да му дадеш страницата без бой :lol:
 
От: Kradec na stranici - Ahmed palev PAZETE SE !!

Във форума на Джумла имаше тема "Жълта фланелка". Тук има доста, които биха се сборили за най-тъпата тема на седмицата.

п.с. след неразбираеми дрънканици на автора цели 2 страници... се чувствам изключително много предпазен от кражба на страница. :twisted:

п.п.с. Ай ще ви моля, следващия път поне момичета голи до кръста да поствате в началото, че от тоя образ ми се напука монитора.
 

Горе