Link Building - за колко кинти ?

hristu

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

искам да направя малко линк-билдинг за един сайт, ама не съм толкова навътре, а и нямам свободно време. Ако някой предлага такава услуга, нека да ми пусне по едно лично съобщение с някаква оферта. Каквото ви интересува като допълнителна информация, пак пишете и ще си поговорим.

Благодаря предварително на всички които ще ми обърнат внимание.
 
От: Link Building - за колко кинти ?

Да използвам темата и аз - мен също ме интересуват някакви подобни оферти...
 
От: Link Building - за колко кинти ?

Дайте малко повече информация какво точно ви интересува. На какъв език сайтовете, какв им е тематика на сайтовете, как са нещата от към контент и тн...

Ако ми харесат сайтовете ви и познавам нишата, може да продължим да говорим, цените ми не са ниски обаче и незнам дали ще ви допаднат. Освен това съм доста претенциозен и не работя със всеки. ;)
 
От: Link Building - за колко кинти ?

Освен това съм доста претенциозен и не работя със всеки. ;)

Знам, бате. Работиш само с най-добрите.:) Иначе е кофти да се работи с всички, особедно с мозъци.

На мен ми е интересна темата, защото искам да видя какво ще се предложи като най-добра оферта. :wink:
 
От: Link Building - за колко кинти ?

Ами на английски са ми сайтовете, блогове за технологични новини. Реших да питам тук, защото от ровене в гугъл не можах да намеря сайт, който да изглежда достатъчно сериозен в предлагането на такава услуга. После пробвах да пусна проект на ГетАФрийлансер и веднага ми се налепиха някакви индийци, които нямат и един спечелен проект там -- как да им се доверя тогава ;) И после си сетих да пробвам тук.
 
От: Link Building - за колко кинти ?

Не знам, но ме съмнява да нямаш опит с това. Беше писал някъде, че си имал преди сайтове и бизнес с тях все имаш някакъв опит. Иначе оферта на сайта Х на езика Y за лицето Z цената е f(X)+f(y)+f(z).
 
От: Link Building - за колко кинти ?

Не знам, но ме съмнява да нямаш опит с това. Беше писал някъде, че си имал преди сайтове и бизнес с тях все имаш някакъв опит. Иначе оферта на сайта Х на езика Y за лицето Z цената е f(X)+f(y)+f(z).

Имах сайтове, то бяха различни ;) Аз съм програмист по длъжностна характеритика. Бях написъл един софтуеър, за който му направих сайт и почнах да го продавам. Правил съм SEO подобрения, но само on-page, върху самия код на сайта. Пробвах да правя директори-събмишънс на ръка, обаче ми се вида егати зора. После намерих една компания, която за $600 (най-добрия им пакет), ти предлагаха регистриране в над 1000 сайта и директории за даунлоуд на софтуеър, като предлагаха обновление за 3 месеца. Това беше през 2004 и беше голяма далавера. Сега ми трябва нещо подобно -- някой да свърши работата вместо мен. Разликата е, че сайтовете са различни -- сега са блогове. И вместо да се занимавам с пишман индийци, реших да пробвам тук с някой от България. Вече имам едно предложение, което ми хареса, и скоро сигурно ще се хванем за работа. Обещавам да си споделя впечетленията тук, и ако остана доволен да препоръчам "линк-билдинг майстора" за всички, които се нуждаят от такава услуга.

Иначе формулата е супер -- много описателна ;)

И последно ... такъв е света, дами и господа ;) Ако не можеш да свършиш нещо сам, наемаш някой друг да го свърши срещу съответното заплащане. Нали знаете, че консултантите и всякакви услуги са едни от най-високо платените...
 
От: Link Building - за колко кинти ?

НЕ съм казвал, че не трябва да плащаш имах предвид, че всичко зависи от сайта, нишата, целите, очакванията и т.н. функциите са свързани и цената зависи от всички фактори :). Ако е само за събмит по директории то тук се предлагаха доста ниски оферти, а аз мисля, че линк байт е доста по-широко понятие от 100000 директории. Иначе си прав консултантите взимат на запад много добри пари, но в бг все още услугите са много евтини сравнение с запада и затова и предпочитам да се пострижа в бг за 5 лева, а не в германия за 15 евро :) както и ако ми се развали кола или друго го поправям в бг :)
 
От: Link Building - за колко кинти ?

Щом си програмист и сайтовете са за технологични новини, можеш да направиш линкбайт с плъгини за Wp, разширение за Ff или нещо подобно. Доста по-ефективно е от линкове от директории.
 
От: Link Building - за колко кинти ?

ако все още не си намерил човек за работата драсни 1 лично ще измислим нещо ;)
 
От: Link Building - за колко кинти ?

Дайте малко повече информация какво точно ви интересува. На какъв език сайтовете, какв им е тематика на сайтовете, как са нещата от към контент и тн...

Ако ми харесат сайтовете ви и познавам нишата, може да продължим да говорим, цените ми не са ниски обаче и незнам дали ще ви допаднат. Освен това съм доста претенциозен и не работя със всеки. ;)

Това е човека ;)
 
От: Link Building - за колко кинти ?

Ами на английски са ми сайтовете, блогове за технологични новини.

Метни ми на Pm сайтовете да ги огледам. Ако контента ти е читав мога да го прекарам през социалките през моя акаунт + малко идеики за линк байт и ще станат нещата, но трябва да огледам сайтовете първо.
 
От: Link Building - за колко кинти ?

Извиняваите за невежеството ми, но за какво се прави това? :)
 

Горе