LinkedIn Endorsements

toretic

Member
Здравейте,

има ли мераклии да си разменим "Endorsements" :).

Нов ми е профила там и искам да си събера подобни.
 
Последно редактирано:
От: LinkedIn Endorsements

Добавих те, че май без да те добавя не мога да ти дам skills.
 
От: LinkedIn Endorsements

Благодаря :). Да трябва да сме свързани за да можем да си разменяме там лайкове :D Надявам се да съм върнал жеста, старая се да връщам на всеки които ми дава :)
 
Re: От: Re: LinkedIn Endorsements

Щом трябва...

Еми така и така сме си колеги тук, може и там да си станем. Да не забравите да се присъедините към групата на форума тук: https://www.linkedin.com/grp/home?gid=4463269 :)

Ако някой си даде име, нещо друго (линк) да се адваме. :)
 
От: LinkedIn Endorsements

А дали знаете начин по-които да си направим линка малко по-четим както е във фейсбук например с въвеждането на име?
 
От: LinkedIn Endorsements

А дали знаете начин по-които да си направим линка малко по-четим както е във фейсбук например с въвеждането на име?

Не съм сигурен, че разбрах въпроса, но ако имаш предвид линка към твоя личен профил- да може да се сменя. Отваряш профила си и под снимката, където е Contact Info ще видиш адреса на профила си- от там можеш да го ъпдейтнеш с каквото си искаш.
 
От: LinkedIn Endorsements

Не съм сигурен, че разбрах въпроса, но ако имаш предвид линка към твоя личен профил- да може да се сменя. Отваряш профила си и под снимката, където е Contact Info ще видиш адреса на профила си- от там можеш да го ъпдейтнеш с каквото си искаш.

Да благодаря, не съм обяснил добре, но си разбрал. Въобще не бях догледал опцията за смяна на линка.
 
От: LinkedIn Endorsements

Здравей Банко,

добавих те, ще се радвам да разменим и лайкове тама ;)
 
От: LinkedIn Endorsements

Все пак да кажа, ако някой не знае... Тези ендорсвания не са толкова важни, защото практически всеки непознат идва и ти пляска по един ендорс. На мен постоянно ми слагат някакви американци, че разбирам от Лидършип... Как са видели лидера в мен без да ме познават, не знам...
Мисля, че ако човек се фокусира върху това да издири предишни работодатели и да ги помоли за recommendation- ползата ще е 10 000% по-голяма ;)
А, и не само работодатели, а и хора, с които сте работили по различни проекти, колеги и т.н.
 
Да, скилсовете и аз не им отдавам голямо значение. По се кефя на рекъменденшъните и тях си ги събирам повече. Работете върху 3 основни неща: пълнота на акаукта, канекции и рекъленденшъни, всичко друго е второстепенно. ;)
 

Горе