Продава се: Mаркетплейс за автомобили тип CARS.BG

vAngelow

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте, продавам новоизграден сайт за за коли тип (cars.bg).
Админ потребителски панел, място за банери на автосалони, позиции за промо и топ обяви. Вмомента е интегрирано плащане с карта към STRIPE, което работи много добре. Бизнес с голям потенциал. Нуждае се от маркетинг. Лесен и удобен за поддръжка дори и за хора с малък опит.
http://www.nakolela.com
За повече информация на телефон: 0893000942
ЦЕНА: 1999 лв. Коментар само за сериозни купувачи!
x5XLcRM.png

L8fyrjs.png
 
Последно редактирано:
Здравей, какви са посещенията към момента и има ли добри позиции на няквки думи органик?
 
поредния WP сайт, ти карс.бг въобще отварял ли си го?
Поглеждал ли си това лайно колко пространство стои празно? 10 срещу 4 коли
Но така е като се ползва рандом шаблон, че и 3К лева :D :D
7KyZFbt.png

MIcQwM5.png
 
Здравейте, защо цената ви е толкова ниска?
Надявам се въпроса ти не е сериозен. Моите уважения към продавача, обаче реалната цена на сайта е доста по-ниска от исканата.

Вярно, може и да има рибки, които да купят сайт, чиято тема е 60 долара и няма нищо къстъм за тези пари. Но се предполага, че тук са се събрали по-сериозни предприемачи.

Въпросът ми е освен домейна + импортнато демо на темата https://demo.vehica.com/, какво би получил купувача за парите си. Не виждам нито линкове, нито трафик към сайта. Тия "бизнеси с голям потенциал" сме ги виждали.
 
Нищо бе. Трайте си. Все някой ще клъвне.

Ако имаше нещо, щеше да го е пуснал и него. Някакви статистики. Така е сайт не повече от стойността на темата, домейна, предплатения хостинг и труда за сглабянето на сайта. ;)
 
Много яко се получава винаги.
Когато някой пусне нещо за продаване излиза, че тоя сайт не струва повече от 200 лв., нооо когато се пусне например "търся изработка на wp блог", вече иде голямата работа и големия труд за изработката.... Видиш ли сложно е треа ми платиш примерно от 500 лв нагоре и видиш ли му треат 10 дена да инсталира и настрои една пиклива безплатна тема.
Абе д.ба ма.йка му, то и килото на Бон филето е 10 лв, ама като отидете на ресторант за 200 грама плащате 15.
Че сайта му не струва 3 бона е ясно, ама що не подминавате като не ви устроива
 
Бях са обзаложил че Скай ше захапе първи ама той само виде че е уордпрес и не стигна по-далече.
Доста слабо представяне.

Темата е и преведена освен туй.
Има и нелошо лого.

Едно 98% от предприемачите тука и след 3 месеца цъкане не са в състояние да постигнат горния резултат дори да им се даде темата и всичко останало наготово. Ще омажат и ще осерат пейзажа тотално. И аз все недоумявам как успяват, ама практиката това показва.
 
От 3к на 990 лв. Доближаваме се до реалната цена.
При двата хегемона в тази сфера (няма да ги споменавам, че всеки ги знае), много много трудно би било, освен ако нямаш едни 80-100к за реклама да набиеш излишни.
 

Горе