Аукцион за: MAN.info сега на търг във Flippa

От: MAN.info сега на търг във Flippa

Интересно колко ще му вземеш на тоя домейн - 10 к или повече ? Ти ли си първия собственик или си го купил от някой ?
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Хубав домейн, желая ти максимална печалба от него :neutral:
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

10К? Надявам се да си близо до истината:) Reserve-a е доста по - нисък от 10K. За да се стигне и да започне по-диво наддаване - ако има интерес. Чудех се дали да го пусна без Reserve, но реших да не рискувам толкова.

Купих го от един немец. Досега наистина не е пускан за продажба. Ще се радвам ако участваш, както и всички заинтерсовани.
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Страхотен домейн.. Успех от мен!
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Пфф.. Доста стабилен домейн! Браво!
От любопитство, колко плати за него, ако не е тайна разбира се.
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Някаква цена между 3000$ и 5000$ ще стигне със сигурност, а за повече вече трябва да попаднеш на точния купувач.
Колко ти е резервираната цена, ако не е голяма тайна?
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Страхотно, ще следя продажбата с интерес. :)
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Успех колега, най-малко 10к да му вземеш :)
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Ако може напишете накрая в темата за колко е продаден :)
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Можеше да пишеш на Men's health примерно или някви други известни Man списания ^_^
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Благодаря на всички за пожеланията. Дано да е така и домейна се продаде за добра цена. Както винаги съм казвал и вярвам - един домейн струва толкова, колкото някой е готов да плати за него. Така че дали ще е 100, 1000, 10000 - времето ще покаже.

В следващите дни ще се свържа и с потенциалните end users на домейна, които ще вкарам в търга. Както виждате той е 24 дни - така че има време за всичко. В преговори съм и с Flippa за някои неща.

Не съм очаквал, че толкова хора ще ми пожелават успех. Изненадан съм приятно. Мерси още веднъж.
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Със сигурност струва повече от 10к - вече дори и с инфо не може да намериш нищо смислено да не говорим за такава хубава трибуквена дума - Въпроса е да го видят правилните хора и да се закачат да наддават
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

пожелавам ти заинтересовани хора с дълбоки джобове да ти предложат добра оферта..този домейн заслужава добри пари и в скоро време да го видим най-отгоре в dn journal.
 
От: MAN.info сега на търг във Flippa

Как може да го продаваш .... И 20 к да му вземиш не си заслужава .....
 

Горе