Maverick Money Makers or Wealthy Affiliate

na4inae6t

New Member
Здравеите предприемачи това е парвия ми въпрос в форума и искам да благодаря предварително за отговорите и мненията ви.
Аз сам нов в сверата на интернет маркетинга за сега се съсредоточавам повече на четенето от колкото на деистването но и това време ще доиде надявам се.Тези дни като се ровех из кликбанк видях саита на Maverick Money Makers след като прочетох и изгледах цялата информация на тяхната sellpage или squizepage се поразрових в гоогле и открих още няколко програми[ако могат изобщо да се нарекат програми по скоро са като интернет училище или маркетинг общество].И така въпроса ми е дали някои използва или е използвал досега такива програми и ако е моля да обясни дали си заслужават и дали има смисъл от тях.Ако някои е чул за някоя по добра моля да каже име или да даде линк защото смятам да пробвам.
 
От: Maverick Money Makers or Wealthy Affiliate

Препоръчвам ти да се регистрираш в CrocMint и след като се логнеш в сайта им, да прочетеш материалите, които ти се дават безплатно. След това може да прилагаш наученото и да работиш с всяка афилиейт програма - прочитането на материалите им не те задължава да прилагаш наученото само за тяхната афилиейт програма.

Според мен няма много смисъл от платените книги по въпроса - същите неща ги има безплатно - сериозните афилиейт програми ги дават на регистриралите се при тях ;) Обърни внимание, че не ти искат пари за регистрация. Даже ти дават безплатни бонуси - напр. безплатна дебитна карта (за първата година) с която да си теглиш парите от всеки банкомат.
 
От: Maverick Money Makers or Wealthy Affiliate

Да Хапислакер само да те питам ти погледна ли изобщо аз за какво ти говоря или избарза да си сложиш афилеит линка ?
 
От: Maverick Money Makers or Wealthy Affiliate

Maverick Money Makers (афилиейт линк) е продукт, който струва $97.00 (независимо, че го наричат "таен клуб", това си е продукт, за който се плаща). Ако кликнеш на линка, който давам и си купиш продукта ще спечеля поне $90 (или поне така обещават). Останалите $7 остават за собственика на продукта.

Wealthy Affiliate (не е афилиейт линк) е продукт, който струва $39.00 месечно или $359.88 годишно. Домързя ме да погледна колко са комисионните при продажбата му.

Възможно е да предлагат по-качествено образование от това, което би получил ако просто четеш безплатно достъпните материали (вкл. и в този форум). Но съм доста скептичен. От тези продукти печелят предимно тези, които ги рекламират и на второ място тези, които са техни собственици (под собственици имам предвид тези, които държат авторските права върху продуктите, а не тези като теб, които ги купуват).

С няколко думи: вероятно ще изкараш повече пари като рекламираш тези продукти, а не като ги купуваш.

Ако си скептичен към "безплатното" образование може да кликнеш на афилиейт линка ми и да изкарам $90. След това има голяма вероятност да те научат да продаваш продукта им и да изкараш много по $90 като по този начин си избиеш инвестицията ;)
 
Последно редактирано:
От: Maverick Money Makers or Wealthy Affiliate

Да благодаря ти все пак че си отделил малко време да проучиш нещата ако се реша да се запиша за маверик ти обещавам да го направя през твоя линк.А за безплатните материали сам доста скептичен да защото вече съм изчел страшно много информация и не смятам че могат да се научат много нови неща от безплатните източници.А за Маверик ако имаш малко свободно време ти препорачвам да изгледаш клипчетата на оригиналната страница препорачвам ти да влезнеш през кликбанк защото в интернет има безброи саитове които промотират този продукт и може да не попаднеш на оригиналната,както и да е мисълта ми беше че тоя пич казва някои много важни неща които аз лично не съм чул или чел никаде другаде и тварди че е събрал всичко от което има нужда всеки които е решил да се занимава с това.Давам един пример пича казва че едни от наи оспешните продукти които мощеш да промотираш са продуктите които имат free trial или бесплатен пробен период и познаите какво за всеки човек които се запише през твоя афилиате линк за този безплатния период ти печелиш комисионна незнам но на мен ми се вижда като златна мина тази идея.Другиа пример които споменава е с ринг тоновете също имало много голяма печалба и показва как рекламира,ПОЗНАИТЕ как рекламира ринг тонове слага реклами в саитове за лирика не е ли гениално защото по таргетиран трафик от този за ринг тонове няма на каде.Повечето от хората които използват тези саитове са от още оченици точно такива които са склонни да си купят ринг тон сащо така щом са в саит за текстове на песни значи са толкова полудяли по някоя песен че са склонни да си купят ринг тон.Сужалявам че се отплеснох толкова и вце пак ако някои се е записвал някога за такова нещо като Maverick или wealthy afiliate моля да сподели мнението си.
 
От: Maverick Money Makers or Wealthy Affiliate

Когато някой си поръча "free trial" в същност плаща за "транспорта". Част от тази сума, която се плаща за транспорта се получава от този, който рекламира стоката (сумата не е голяма).
 
От: Maverick Money Makers or Wealthy Affiliate

Здрасти, сега "празнувам" като се добера до личния ми комп ще искам да си поговорим с теб. Та до тогава ако може дай някакъв е-мейл и скайп например:
deyan.dimov@yahoo(dot)com това ми е мейла.
 
От: От: Maverick Money Makers or Wealthy Affiliate

Здрасти, сега "празнувам" като се добера до личния ми комп ще искам да си поговорим с теб. Та до тогава ако може дай някакъв е-мейл и скайп например:
deyan.dimov@yahoo(dot)com това ми е мейла.

Да си поговориш с кои ?
 
От: Maverick Money Makers or Wealthy Affiliate

Да Дро пробвах да се запиша в тва дето го предлагаш даже пробвах да се запиша но нестава въвеждам си данните и нищо маила ми е nikolapenev86@abv[dot]bg
 
От: Maverick Money Makers or Wealthy Affiliate

Къде пробваш да се запишеш?

Зарежи abv.bg (или провери в папката със спама и ако се наложи изключи всички анти-спам защити). Ползвай Gmail и проверявай папката със спама (много често там влизат писмата за потвърждаване на регистрации).
 
От: Maverick Money Makers or Wealthy Affiliate

При всички добри афилиейт програми регистрацията е безплатна и те си предлагат маркетингови методи пак безплатно .В тези двете изглежда се плаща за да ползваш услугите им....и защо точно техните услуги да ползваме нима те са най- добрите .
 
От: Maverick Money Makers or Wealthy Affiliate

В тези двете изглежда се плаща за да ползваш услугите им

В същност не е така - всеки с регистрация в ClickBank може да промотира първата, а за втората е нужна регистрация в техния сайт. Пари се дават само за продуктите, които продават (предлагат обучение и участие в нещо като братство или тайна организация - интересна маркетингова стратегия). Възможно е да продаваш продукта им без да го купуваш.
 
От: Maverick Money Makers or Wealthy Affiliate

Да ясно ми е че всички предлагат безплатно обучение но както казах по рано исчел сам много и каточили започват да се повтарят и затова започнах да тарся нещо платено и попаднох на тези двете но като прочетох отзивите за маверик в уариор форум да ви кажа не са добри.А както казват всички никога не трябва да спираме да се учим и аз сум решил всеки пат когато имам възможност да копувам по 1 продукт за да видя как деистват се пак това си е наи добрия маркет ресърч :) незнам вие как мислите

ПП:Хампи имам пощи на всякаде благодаря все пак за съвета
 
От: Maverick Money Makers or Wealthy Affiliate

Еми аз лично се записах на Wealthy Affiliate, дори направих и ревю специално на него с какво бие друтие такива. Обучението е много добро и форумът е много полезен. Всеки е готов да ти помогне ако имаш нужда. Ето го моето ревю:
raboti-ot-vkushti.info
 
От: Maverick Money Makers or Wealthy Affiliate

Тези от WA и МММ, ако правеха 6 figures/mo(както твърдят) онлайн, защо да го кажат на други(и то хиляди).
За WA незнам, но MMM съм им гледал повечето видеота(над 10гб) и за мен не е нещо ново, повтарят съшите неща.
И това , че фрее нещата не са добри, не е вярно.Имам няколко приятела, които могат да ти кажат такива техники , дето никое Гуру не знае за тях.
Защо да плащам като ги има фрее.
 
От: Maverick Money Makers or Wealthy Affiliate

Потърси в Demonoid.com за тях.Има няколко торента(единият е към 6 гигабайта) и няма нужда да плащаш.Както каза HaRRo,ако правят такива пари едва ли ще си обаждат тайните.Целта им е да си продават продукта-там са истинските кинти!Трябва ти твой собствен продукт и добра афилейт мрежа и по нищо няма да им отстъпваш на тях.

Между другото и аз гледам филмчетата от там и ми дадоха доста добри идеи и ресурси за търсене.Дали са приложими времето ще покаже.
 
Имам опит с Уелти Афилиейт.
Член съм от 3 месеца.В момента следвам трейнинга там.
Прегледал съм всички налични онлайн ресурси за интернет маркетинг и смея да твърдя, че УА са ненадминати.
Освен непрекъснантите видео трейнинги и уебинари, имаш достъп до класни стаи и си в постоянна връзка с експерти и/или новаци като теб, които споделят разнообразен опит.
Определено това е най-добрият онлайн университет в света за ИМ.
Който, иска, може да ме пита за повече инфо.
 
Майсторе, вземи пусни своя тема, вместо да вдигаш мъртвите от гробовете.
 

Горе