Mobio.bg ИЗМАМНИЦИ не работете с тях ! Над 8000лв НЕИЗПЛАТЕНИ !!!

Georgi Kolev

New Member
Здравейте, колеги
искам да ви предупредя за НЕкоректните мобио с които работих повече от 3 години и накрая като вдигнахме оборотите изведнъж ни блокира абсолютно същите услуги които сме позлвали 3 годни (не какъв да е период ,а цели 3 години) мога да предоставя всякакви доказателства ! Изведнъж г-н Кънев собственика на сайта ми заяви , че няма как да получа близо 8000лв за изминалите 2 месеца , които съм изработи с честен труд , чрез услугите които предлага сайта ми !
Много странно стана изведнъж след 3 години, когато оборота се дигна на 3-4 000лв месечно , някак си им станхме неудобно дори не дадоха никакво обеснение нямали право да говорят и това беше телефонния разговор ! НЯМА ТАКА ДЪРЖАВА !
Това не са 200-300лв даже майната му , това са близо 10 000 лв , освен това е изградено име , хората сан аучили номера и тескта с годините и знаят услугите ни и я ползват постоянно , а сега възпрепястват и работата ми !
В КРАЙНА СМЕТКА ако работите с такъв вид разплащания един съвет ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПОДПИСВАЙТЕ СТАБИЛЕН ДОГОВОР !!! Защото аз се прецаках с тези МОШЕННИЦИ които рака или иначе ще си гушната паричките, защото операторите ще им ги изплатят на 100% !!!

Ако някой не ми вярва мога да прикача снимки на акаунта си преди да бъде блокиран !
 
От: Mobio.bg ИЗМАМНИЦИ не работете с тях ! Над 8000лв НЕИЗПЛАТЕНИ !!!

Да, тези са най-големите измамници. Преди време работих с тях и имаха какви ли не измислени такси и условия, а накрая не плащат.
 
От: Mobio.bg ИЗМАМНИЦИ не работете с тях ! Над 8000лв НЕИЗПЛАТЕНИ !!!

Винаги си подгответе чрез адвокат или специалист да ви направят професионален договор спрямо двете страни, за да няма проблеми после и така като са вързани знаят че в съда ще си имат проблеми и ще си плащат всичко ! Аман от такива мизерници в тая Държава , всеки гледа да те прецака , а не мислят че в дългосрочен план ще изкарат много повече пари за 2-3 години примерно от колкото да ни прецекат веднъж !
 
От: Mobio.bg ИЗМАМНИЦИ не работете с тях ! Над 8000лв НЕИЗПЛАТЕНИ !!!

Търси си парите. Най-вероятно са ти спрели акаунта поради съмнение, че смс-те са направени с измама. Когато това се докаже (незнайно от кой) не им ги изплащат. Но ако хората си платят сметките, което ще се разбере след 2-3 месеца ще им ги изплатят и те са длъжни да ти преведат твоята част.
 
От: Mobio.bg ИЗМАМНИЦИ не работете с тях ! Над 8000лв НЕИЗПЛАТЕНИ !!!

Когато това се докаже (незнайно от кой) не им ги изплащат.
Може да се докаже и обратното и тогава ще трябва да си платят задължението, ведно с лихвата за забава. Една експертиза ще докаже твърдяното.


Sent from my Samsung Galaxy S7 edge
 
От: Mobio.bg ИЗМАМНИЦИ не работете с тях ! Над 8000лв НЕИЗПЛАТЕНИ !!!

Съди ги не са малко пари , а ако не стане дай още 5 К и прати дебеловратите при собственика
 
От: Mobio.bg ИЗМАМНИЦИ не работете с тях ! Над 8000лв НЕИЗПЛАТЕНИ !!!

Силно се съмнявам да изкарваш по 5000 лв. месечно от смс-и. Да кажем, че се пращат смс-и от 2.40, ти получаваш около половината, следователно трябва да правиш около 10 000 смс-а месечно.
Най-вероятно потребителите ти са съмнителен контингент и затова имаш проблеми.
 
Re: От: Mobio.bg ИЗМАМНИЦИ не работете с тях ! Над 8000лв НЕИЗПЛАТЕНИ !!!

Силно се съмнявам да изкарваш по 5000 лв. месечно от смс-и. Да кажем, че се пращат смс-и от 2.40, ти получаваш около половината, следователно трябва да правиш около 10 000 смс-а месечно.
Най-вероятно потребителите ти са съмнителен контингент и затова имаш проблеми.

Грешиш, по 3 умножавай - 8К печалба == 24К в смс-и. Ако са от 2,40 това са 10К смс-а.
 
От: Mobio.bg ИЗМАМНИЦИ не работете с тях ! Над 8000лв НЕИЗПЛАТЕНИ !!!

Интересно....ако не е тайна с каква дейност се занимава сайта ти? Може би "имало за какво да те блокират и да не ти изплатят сумата" но не защитавам в момента никой от странните... Просто да направиш такава сума за 1 месец малко странно или аз не съм разбрал..

Доста съм чел, че има едни идиоти възползват се от болни деца и правят кампании за "изпрати СМС помогни на дете нуждаещо се от помощ"

Дано всеки ме разбра какво съм искал да кажа...

Работил съм със "мобио.бг"( не е реклама) ама това едно време когато съм играел още на времето ЦС.. и всичко при тях е било точно.
 
От: Mobio.bg ИЗМАМНИЦИ не работете с тях ! Над 8000лв НЕИЗПЛАТЕНИ !!!

СМС от 2.40 лв.
0.40 лв. ДДС.
2 лв. се разделят на 50/50 или 40/60 в зависимост от условията на сайта. Дори и да са 40% за клиента това са 0,8 лв. за смс. 8к / 0,8 = 10000 смс макс.
 
Здравейте, колеги
искам да ви предупредя за НЕкоректните мобио с които работих повече от 3 години и накрая като вдигнахме оборотите изведнъж ни блокира абсолютно същите услуги които сме позлвали 3 годни (не какъв да е период ,а цели 3 години) мога да предоставя всякакви доказателства ! Изведнъж г-н Кънев собственика на сайта ми заяви , че няма как да получа близо 8000лв за изминалите 2 месеца , които съм изработи с честен труд , чрез услугите които предлага сайта ми !
Много странно стана изведнъж след 3 години, когато оборота се дигна на 3-4 000лв месечно , някак си им станхме неудобно дори не дадоха никакво обеснение нямали право да говорят и това беше телефонния разговор ! НЯМА ТАКА ДЪРЖАВА !
Това не са 200-300лв даже майната му , това са близо 10 000 лв , освен това е изградено име , хората сан аучили номера и тескта с годините и знаят услугите ни и я ползват постоянно , а сега възпрепястват и работата ми !
В КРАЙНА СМЕТКА ако работите с такъв вид разплащания един съвет ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПОДПИСВАЙТЕ СТАБИЛЕН ДОГОВОР !!! Защото аз се прецаках с тези МОШЕННИЦИ които рака или иначе ще си гушната паричките, защото операторите ще им ги изплатят на 100% !!!

Ако някой не ми вярва мога да прикача снимки на акаунта си преди да бъде блокиран !

Аз искам да видя снимките и сайта (разбирай всички доказателства).
 
От: Mobio.bg ИЗМАМНИЦИ не работете с тях ! Над 8000лв НЕИЗПЛАТЕНИ !!!

Интересно, след като ние сме измамниците, защо Вас търсят от разни институции с притеснителни имена?
И не - не само това е причината акаунтът да бъде блокиран. Направили сме и допълнителна наша проверка, при която сме установили много сериозни нарушения на нашите условия и законите.
 
Последно редактирано:
От: Mobio.bg ИЗМАМНИЦИ не работете с тях ! Над 8000лв НЕИЗПЛАТЕНИ !!!

всичко ок, икономичекса полиция, измама, обаче фирмата мобио ще получи ли пари от операторите за тези генерирани смс-и?
 
От: Mobio.bg ИЗМАМНИЦИ не работете с тях ! Над 8000лв НЕИЗПЛАТЕНИ !!!

Предлагам администрацията на форума да коригира заглавието на темата, за да не се уронва престижа на фирмата. Не съм ползвал услугите им, не знам кой е прав и кой крив, но не виждам нито едно доказателство в подкрепа на твърдението в заглавието. Следователно, обвинения (в случая към настоящия момент набедения) е невинен до доказване на противното.
 
От: Mobio.bg ИЗМАМНИЦИ не работете с тях ! Над 8000лв НЕИЗПЛАТЕНИ !!!

Mobio, разбирам че трябваше да се включите в темата но хредполагам сте запознати с факта, че според наказателния кодекс носите наказателна отговорност като съучастник в момента в който уведомите лицето, че към него има оперативен интерес от следствието. Коригирайте си мнението преди да са ви напънали.
 
От: Mobio.bg ИЗМАМНИЦИ не работете с тях ! Над 8000лв НЕИЗПЛАТЕНИ !!!

Здравейте, на всички съфорумници преди да продължа нататък желая да поясня че нямам никаква роля в целият конфликт не познавам нито имам приятелска връзка с Мобио ЕООД както и с @Georgi Kolev.

Личния ми опит с Мобио ЕООД е изключително голям и работя с тази компания може би 5 години през цялото това време мога да кажа а дори и да подпиша формуляр за достоверие че тази компания нито веднъж не се е опитала да ме измами или просто да ми деактивира профила а дори и да ми задържи дадена сума без причина. Единствения път когато те отказаха да ми изплатят дадена сума беше напълно основателно защото първият месец имах около 50лв печалба и изведнъж втория месец до средата вече бях направил около 1300 и тогава когато изплащането се забави най-любезно ми поясниха че първо трябва да изчакат мобилния оператор да се изплати към тях.

Подчертавам че никой не може да ме убеди че компания като "Мобио" ЕООД е измамила даден човек докато не видя официално писмено доказателство с печат и подпис от дадена институция или от въпросната компания.
 
От: Mobio.bg ИЗМАМНИЦИ не работете с тях ! Над 8000лв НЕИЗПЛАТЕНИ !!!

Аз ли само си въобразявам или наистина в последната седмица хейтърските наклонности на някои хора ( нищо лично към никого ) избуяват.... то не е мобио, то не са мтел, то не са суперхостинг, то какво ли не е вече... И в нито една тема не видях НИТО ЕДНА снимка като доказателство, а само разни емоционални приказки, които те карат да вземеш страна и изглеждаш тъпак ако не го направиш, защото всичко било "очевидно". И това е критика и към собствениците на компаниите, които също не прилагат доказателства и не излагат тезата си обективно. Честно ви казвам, уж сте хора на място и бизнесмени, а се държите като ученици, обясняващи на класната какво се е случило и кой с кого се е сбил, та кой започнал, та кой бил виновен. И отгоре на всичкото все ни съветват да подписваме договори, пък самите оплакващи се май не са го направили. Вие за мен и за повечето колеги тук не се грижете, специално моите договори юристи ги гледат буквално под лупа, а тука гледам как се опитвате да спестите заплата на юристи.. Толкова ми мирише на развалено яйце работата на автора, че не мога въобще да му повярвам.

А най-тъпото е, че всички такива теми в последните дни са толкова неоснователни, че просто в опита си да се изкарат светите води ненапити, сами си изтъкват вината и това, че темата е просто хейт. А както всички се хвърлят да пишат - просто плачете да ви баламосват!
 
От: Mobio.bg ИЗМАМНИЦИ не работете с тях ! Над 8000лв НЕИЗПЛАТЕНИ !!!

Аз ли само си въобразявам или наистина в последната седмица хейтърските наклонности на някои хора ( нищо лично към никого ) избуяват.... то не е мобио, то не са мтел, ... И в нито една тема не видях НИТО ЕДНА снимка като доказателство, а само разни емоционални приказки,

А най-тъпото е, че всички такива теми в последните дни са толкова неоснователни, че просто в опита си да се изкарат светите води ненапити, сами си изтъкват вината и това, че темата е просто хейт. А както всички се хвърлят да пишат - просто плачете да ви баламосват!

Искрено ти пожелавам да не ставаш част от някоя измамна схема на мтел, но май чак тогава ще разбереш каква е истината. Кажи какво доказателство мога да дам и ще го направя. В моя случай единствено мога да изисквам документ с който са ми спрели номерата, дори ида ти снимам целия договор ти можеш да кажеш, че не съм снимал заявленията за спиране на номерата. А за останалите разговори по телефона може би трябваше да направя записи, защото сега само мтел могат да ги публикуват и ако някой с правомощия чете нека да пише, ще си дам всичките данни нека да публикуват всички мои разговори с тях! От тук нататък ще започна и аз да си ги записвам.
 
От: Mobio.bg ИЗМАМНИЦИ не работете с тях ! Над 8000лв НЕИЗПЛАТЕНИ !!!

Искрено ти пожелавам да не ставаш част от някоя измамна схема на мтел, но май чак тогава ще разбереш каква е истината. Кажи какво доказателство мога да дам и ще го направя. В моя случай единствено мога да изисквам документ с който са ми спрели номерата, дори ида ти снимам целия договор ти можеш да кажеш, че не съм снимал заявленията за спиране на номерата. А за останалите разговори по телефона може би трябваше да направя записи, защото сега само мтел могат да ги публикуват и ако някой с правомощия чете нека да пише, ще си дам всичките данни нека да публикуват всички мои разговори с тях! От тук нататък ще започна и аз да си ги записвам.
А забелязали ли сайтовете, които излизат на първа страница? Това са половината жъти медии и форуми за да не казвам какви. Само да ти кажа, че не съм доволен нито от Теленор, нито от Виваком, нито от Мтел. Всеки оператор в България си прави каквото си иска, но си мисля, че се прекалява с хейта. Не ставаше въпрос толкова за твойта тема точно заради това, но очевидно този господин, който е автор на тази тема, съвсем не е прав.
 

Горе