Аукцион за: MOLYQ.COM

stoineff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
60   0   0
Хубав петбуквен .com домейн. Не съм сигурен за какво е подходящ, но съм виждал такива да се продават за доста добри суми. Аз обаче не мога да го продам за толкова.
https://www.valuate.com/ го оценява на 1600 долара. Изтича март месец.

Вие как го оценявате?:

Начална цена : 1. Долар
Стъпка - 2 долара.
Край на търга 48 часа след последния бид
 
От: От: MOLYQ.COM

$ 9 ......................

Този бид към момента печели, ако никой не предложи 11 долара до 19 ч. и 25 минути ще имаме и печеливш на търга.
 
От: MOLYQ.COM

Е надявах се, че струва повече , но ... явно автоматичните тулове за оценка и реалните купувачи се разминават като оценяват :)
 
От: MOLYQ.COM

Е надявах се, че струва повече , но ... явно автоматичните тулове за оценка и реалните купувачи се разминават като оценяват :)

Стойнев, тва беше един от най-интересните за меня аукциони. Колкото да се мъчих не мога го произнеса тоз домейн камо ли да го асоциирам с нещо, обаче все си мислех че струва повече и то доста повече. Тъкмо реших да подиря 5 буквени комове със същата цел - да ги продам за повечко пари и тоз търг направо ме шашна. Ха да му е честит на магнита
 
От: MOLYQ.COM

Опаааа.... сори - той аукциона още не е свършил... нищо - тва минава за бъмп в последните минути
 
От: MOLYQ.COM

Опаааа.... сори - той аукциона още не е свършил... нищо - тва минава за бъмп в последните минути

И аз си мисля, че го купи изгодно.

$ 9 ......................

Честито официално победител е колегата @magnit. Ще помоля на ЛС. за мейл + ID в Го деди за да го пушна домейна
 
От: MOLYQ.COM

Благодаря, колеги! Трябва само да ви кажа, че и аз не съм наясно... Имам домейни, оценени на по няколко хиляди от БОТ-а и едвам успях да продам някой от тях за по 10-15 долара, а други оценени за 0$ , съм продал по 30-50 $. Просто стигнах до заключението, че един домейн струва точно толкова колкото ти дадат за него. Факт! :)
 
От: MOLYQ.COM

Благодаря, колеги! Трябва само да ви кажа, че и аз не съм наясно... Имам домейни, оценени на по няколко хиляди от БОТ-а и едвам успях да продам някой от тях за по 10-15 долара, а други оценени за 0$ , съм продал по 30-50 $. Просто стигнах до заключението, че един домейн струва точно толкова колкото ти дадат за него. Факт! :)

Супер точен е колегата! Приятно е да се работи с хора като него. Надявам се да открие купувач за домейна и до го продаде за поне трицифрена сума, а защо не и повече.
 
От: MOLYQ.COM

Супер точен е колегата! Приятно е да се работи с хора като него. Надявам се да открие купувач за домейна и до го продаде за поне трицифрена сума, а защо не и повече.

Благодаря, Колега! Супер точна и бърза сделка! Приятно е да се работи с коректни хора като теб! Препоръчвам! +++++
 

Горе