Move Your Domaun Day - Namecheap.com, САМО 3.98$, домейн

От: Move Your Domaun Day - Namecheap.com, САМО 3.98$, домейн

Ще се възползвам, аз така или иначе от известно време си местя домейните при тях.
Годеди нещо доста скъпички са станали в последно време.
 
От: Move Your Domaun Day - Namecheap.com, САМО 3.98$, домейн

Ще се възползвам, аз така или иначе от известно време си местя домейните при тях.
Годеди нещо доста скъпички са станали в последно време.

Аз при тях имах само един домейн и като ми поискаха 30 долара за подновяване окончателно се махнах от тях.
 
От: Move Your Domaun Day - Namecheap.com, САМО 3.98$, домейн

Някой вчера мести ли домейни?
Дали са ви ги трансферирали вече ?
 
От: Move Your Domaun Day - Namecheap.com, САМО 3.98$, домейн

След 6-ти февруари ще ми се прехвърли на мен, нали има някакви срокове на изчакване. Иначе го виждам в админ панела на namecheap, но не е с удължен срок още, а от Годеди ми писаха, че след 6-ти ще започне прехвърлянето.
 
От: Move Your Domaun Day - Namecheap.com, САМО 3.98$, домейн

И да попитам нещо.. като трансферирам домейн, това подновява ли го за 1 година примерно? Или само го махам от GoDaddy И го слагам при Namecheap?
 
От: Move Your Domaun Day - Namecheap.com, САМО 3.98$, домейн

Подновява се за 1 година при трансфера.
Обаче явно имат доста трансфери и се бавят нещата.

Друг път като съм трансферирал домейни там е ставало за макс 1 час.
 
От: Move Your Domaun Day - Namecheap.com, САМО 3.98$, домейн

Чак сега ми трансферираха домейна,
бяха ми забили мейла с който да потвърдя трансфера в спам папката
 
От: Move Your Domaun Day - Namecheap.com, САМО 3.98$, домейн

Два домейна в Godaddy ми изтичаха, та се замислих дали и къде да ги евакуирам. Принципно в момента любимия регистратор ми е Name.com че са партньор за бърз трансфер на Sedo и Afternic, ама пък скъпичко идват принципно особено с таксата. Рекламират $8.25 за трансфер ама не знам какво става ако раширението е от тия дето са по 150$ обновяването :rolleyes:

След кратък размисъл преместих на Namecheap за $9.69 за .com. Все съм ги гледал малко подозрително заради бавния и малко бъгав сайт, всъщност изобщо има акаунт защото купува домейни вече регистрирани там и да ми ги пращат безплатно. Обаче като се замислих... включено безплатно WhoisGuard, SLL за под два долара... пей сърце. Прехвърлих, всичко е ОК, SSL-а (RapidSSL, все пак - най-базовия) тепърва ще го активирам ама не е свързан с домейните към които е промоция и съответно мога да го ползвам и за друг проект Абе доволен съм.

Като е темата, има сериозни промоции ако дебне човек (не че другаде няма). Ама и дългосрочно излиза къде по-изгодно от GоDaddy, може би и от NameSillo, а за основна функционалност за домейни не виждам проблеми. Хостинга си знам че им е кофти, както и на другите регистратори.
 

Горе