NameCheap Transfer Domain Day

Moko

Well-Known Member
Оня ден търсих купон за подновяване на домейни при GoDaddy, че имам 12 домейна за подновяване. Обаче тия се изтарикатиха яко и спряха да дават кодове за подновяване. Та, мярнах във форума, че много от съфорумците са при NameCheap. Поразгледах им сайта (оказа се, че съм купувал домейн при тях и имам акаунт дори) и се оказа, че на 27-ми януари има Transfer Domain Day и можете да прехвърлите домейн .com/.info/.net/.org/.biz само за 4.16$ , като получавате подновяване за 1 година и безплатно Privacy на домейна. Е това ако не е оферта, здраве му кажи :) Сега вместо да дам 150$ на GoDaddy, ще си махна всичките домейни от тях и ще ги прехвърля в NameCheap :)

Датата е 27-ми!
 
От: NameCheap Transfer Domain Day

Аз ги ползвам и съм доволен , хубаво че ме подсети и аз имам сумата домейни в дедито тия който ще си ги запазя ще ги прехвърля към NameCheap :|
 
От: NameCheap Transfer Domain Day

Аз нямах идея, че трансфера включва и 1 година удължаване. Досега да нямам нито 1 в GoDaddy :D
 
От: NameCheap Transfer Domain Day

Давайте да трансферираме всичко утре, да се научат от ГоДеди да не ни тормозят с високи цени :D
 
От: NameCheap Transfer Domain Day

Един въпрос, понеже не съм местил домейни в такова състояние никога. На един домейн му остават около 15-20 дни до изчиане, мога ли утре да го преместя при namecheap, няма даима проблем, нали?
 
От: NameCheap Transfer Domain Day

Един въпрос, понеже не съм местил домейни в такова състояние никога. На един домейн му остават около 15-20 дни до изчиане, мога ли утре да го преместя при namecheap, няма даима проблем, нали?

Не би трябвало да има проблем според мен. Особено около 20 дни, ако остават. Местил съм такива домейни :)
 
От: От: NameCheap Transfer Domain Day

Не знам за вас, но цената си остава същата за домейн .info, а вече е 27ми в Хамерика и ти трябвало да е ок?

не всякъде е 27 все още

Current local time in Los Angeles, California, U.S.A.
23:40:43 PST

Monday, 26 January 2015
 
От: NameCheap Transfer Domain Day

Вече бачка, току що прехвърлих няколко домейна. Промо кода е NC15MYDD
 
От: NameCheap Transfer Domain Day

Дейба иска да са поне на 60 дена домейните.
 
От: NameCheap Transfer Domain Day

По принцип има 2 неща, които на мен ми липсват в NameCheap, но въпреки това ги предпочитам пред татенцето:

1) Трансфер на .eu домейни
2) Консолидиране на домейни - да си синхронизираш няколко домейна да изтичат на една и съща дата.
 
От: NameCheap Transfer Domain Day

Тук уж .com e 0.99 цента
https://www.1and1.com/

Там схемата май е като при GoDaddy - купуваш/трансферираш за 1-2-3 долара и после е по 14.99 годишно. Докато при NameCheap e $10.30 годишно. Т.е. ако ще държиш домейна повече от 2 години не се занимавай с такива оферти :)
 
От: NameCheap Transfer Domain Day

в момента промоцията е идеална за мен на NameCheap срещу 7,04 $ с две години WhoisGuard
 

Горе