Necrosis, приятелчето на SlaserX с нов проект

val4o0o0

New Member
Искам да ви предупредя, че точат лични данни в nullbg.club и паролите в сайта им са plain text. Ако мислите да им ставате потребител, пишете пароли, които не ползвате на други места!

Също така, предлагат разни уеб скриптове и системи, ако ги ползвате - ползвайте си ги на ваша отговорност!
Темата е с цел предупреждение, за да си имате едно на ум, ако попаднете на тях!

Скайпа на Necrosis (Oximoron) или (CodeObFuscation) е death_metal_night93
Сега има и нов колега Malware (iNikolaew), ако сте го срещали някъде - игнор и за него. Той е доста по-дребен, може и пубертета да не го е хванал още.
Това са бившите CWI.

Ето снимки:

i.imgur.com/3bHqXOy.png
i.imgur.com/MpNSqQL.png
i.imgur.com/8Xpq1NI.png
i.imgur.com/x5jIqw3.png

Вече има човек, който им е жертва! (Слава Богу - не съм аз!) Бъдете внимателни, когато посещавате сайта им! Бъдете внимателни и за това - какво сваляте от там!
В сайта им има донаторски достъп, където ви искат пари, за да имате достъп до разни неща - не им се връзвайте! Хората освен от хакване, идея от друго си нямат!
Темата е породена от лична драма помежду ни, но аз съм ви информирал, вие си решавате дали може да им се има доверие!


ПС:
--------------------
Не е Петък, нито е Велик ден! Но хей! Моля, прочетете предишната ми тема за uphero (програмиста).
Ето нова снимка с него:
i.imgur.com/6Qem8zy.png
Тук е програмист, а когато не е, е в web-tourist :)
 
Последно редактирано:
От: Necrosis, приятелчето на SlaserX с нов проект

Къде са тези агенти на FBI , за които говорите. Искам да се снимам с тях. Ша може ли и с хакерите да се снимам и да съм приятел във FB ?!? :(
 
От: Necrosis, приятелчето на SlaserX с нов проект

Ко речи, ко?

Кото - такова. Регни се в nullbg.club, да те научат батковци на хак, мак и да ти дадат поддръжка за супер яките системи в нета :)
 
От: Necrosis, приятелчето на SlaserX с нов проект

Първо - не си предоставил нито едно доказателство, което опровергава написаното. Предоставил си само косвени снимки, които не доказват нищо. Под бознат сървър не съм имал предвид, че са правени опити за атака. Искам да ми предоставиш ЛОГОВЕ, в които ясно се вижда, че ние сме се опитали да навредим на теб е на твоят форум, че са му причинени щети. Мен изобщо не ме интересума как нещата ти са се озовали при нас - атака от нас към не е имало, не сме и твърдели, че ще има. Второ - не намесвай SlaSerX, защото дори няма регистрация при нас.
Трето - ти как, по дяволите разбра, че паролите ни са plain text????? Магьосник ли си, какъв си? (smiley)
Кода е пренаписван от нас и ползваме sha512+bcrypt+salt и това мога да ти го докажа със снимков материал.

Нека някой се регистрира тук и напише, че съм му навредил по някакъв начин.
fr0st на няколко пъти ми даде Id и парола за team viewer да му помагам със сайта. Показа си паролата за mysql пред очите ми - и какво? Навредено ли му е по някакъв начин? Не е.

Докато не опровергаеш написаното, не пиши някакви глупости.
 
От: Necrosis, приятелчето на SlaserX с нов проект

Айде бе, вземете в bgnonymous .... и аз имам IRC .... айде дееее
 
От: Necrosis, приятелчето на SlaserX с нов проект

Първо - не си предоставил нито едно доказателство, което опровергава написаното. Предоставил си само косвени снимки, които не доказват нищо. Под бознат сървър не съм имал предвид, че са правени опити за атака. Искам да ми предоставиш ЛОГОВЕ, в които ясно се вижда, че ние сме се опитали да навредим на теб е на твоят форум, че са му причинени щети. Мен изобщо не ме интересума как нещата ти са се озовали при нас - атака от нас към не е имало, не сме и твърдели, че ще има. Второ - не намесвай SlaSerX, защото дори няма регистрация при нас.
Трето - ти как, по дяволите разбра, че паролите ни са plain text????? Магьосник ли си, какъв си? (smiley)
Кода е пренаписван от нас и ползваме sha512+bcrypt+salt и това мога да ти го докажа със снимков материал.

Нека някой се регистрира тук и напише, че съм му навредил по някакъв начин.
fr0st на няколко пъти ми даде Id и парола за team viewer да му помагам със сайта. Показа си паролата за mysql пред очите ми - и какво? Навредено ли му е по някакъв начин? Не е.

Докато не опровергаеш написаното, не пиши някакви глупости.

хахахаха - ето един от тях, обърнете се към него. Питайте ги и за снимките с ГДБОП, НСБОП, СОБТ, МВР и тия от чужбина - FBI
 
От: Necrosis, приятелчето на SlaserX с нов проект

Защо изтри целият чат в dedihost, а не снима и написаното от теб? Всички обиди, отправени към нас, без никаква конкретна причина? Пак ти повтарям - искам да докажеш, че сме откраднали личните данни на някого или че е имало атака от наша страна.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Necrosis, приятелчето на SlaserX с нов проект

Манафче, тарикатче и тук ще те обиждам и няма да ми пука за теб :) Хората да ти преценят изцепките - теб са те давали по телевизията - не мен :)
 
От: Necrosis, приятелчето на SlaserX с нов проект

Тоя цървул пак не си е пил хапчетата...
 
От: Necrosis, приятелчето на SlaserX с нов проект

Ето го бе, ето го любимеца ми. Най-якия програмист в нета, web-tourist best user, lokomotiv site creator.
Best php guru!
 
От: Necrosis, приятелчето на SlaserX с нов проект

Петъчната тема все по-рано и по-рано се появява...
 
От: Necrosis, приятелчето на SlaserX с нов проект

Ще се израдваш, ако 2-мата по-горе ти дадат портфолията им :)
Не Петък да е, Велик ден да е - няма да повярваш на какви неща са способни!
 
От: Necrosis, приятелчето на SlaserX с нов проект

Ще се израдваш, ако 2-мата по-горе ти дадат портфолията им :)
Не Петък да е, Велик ден да е - няма да повярваш на какви неща са способни!

Цялата зала тръпне в очакване :)
 
От: Necrosis, приятелчето на SlaserX с нов проект

uphero.biz/project/ - uphero (момчето отново избира и залага на парсерите и готовите системи, метод и клас не са му познати)
Hardcore boy - hardcode programmer. Чист гуру, цигански манаф и тарикат. Обича да ближе от блатото, използва готови системи за ядро. Не знае що е фреймуърк, ни mediq query. Работи с бързи снипети от нета.
А Necrosis има само 1 система зад гърба си - nullbg.club/Thread-GET-SYSTEM-FOR-POSTS-https-rootsoc-info
Срещу 2к мнения е ваша. Тарикат-Манаф отново, той броди из нета и се прави на хакер. Замесен в най-страшната групировка на хакерите - CWI.
Обича да се прави на приятел и да прави услуги, а след това ти го забива двойно и тройно отзад.
Работи с готови неща, нооо е много добре запознат със Sqli и $_GET (практикува ги изключително често)
Подхожда изкусно и тръгва от най-малкото - скайп паролките, а след това вече търсят като мишки и нещо по-апетитно. Mcdonalds....замириса ми.
 
От: Necrosis, приятелчето на SlaserX с нов проект

facebook.com/motikarqprezarejdane/photos/a.894511207250929.1073741827.894442443924472/975020052533377/?type=3&theater красавец ;v
 
От: Necrosis, приятелчето на SlaserX с нов проект

Не намесвай Вълчо ей, ще те убия!

Ще го плюеш докато се удави ли ?


Айде бе , земете ме за донатор.... инсталирах си хакерски linux и имам acunetix WVS
 
От: Necrosis, приятелчето на SlaserX с нов проект

ахахах Едва ли SlaserX ще се занимава с подобни работи, той е по големите неща.. навремето IRC умря заради него. Бяха откраднали цялата база данни на ИРК .. познавах един негов авер от Добрич мисля че беше той ми подари тогава базата данни , бях един от първите кооито знаеха паролите на операторите..

и все пак щом няма източени карти и пари..
 
От: Necrosis, приятелчето на SlaserX с нов проект

:shock: аз имам ип-тата с достъп на Necrosis (Oximoron) или (CodeObFuscation) привърженик е на Виваком явно има нещо с Пеевски "79.100.46.6" и "212.5.158.128", Хакер ли съм, ще ме хакнат ли или ще ме вземат в групата? Дано и бате Бойко да не е забъркан!
 

Горе