netsurfer - много кофти отношение!

Статус
Not open for further replies.

Maverick

Well-Known Member
Беше пуснал тема, че иска харесвания в замяна на линк в негова ФБ страница. Темата вече я няма, не знам защо.
Та по темата.. не стига, че го чаках 20+ дена да си изпълни неговата част ами на въпроса ами "нали щеше поне 40 мин. да е необезпокояван линка?" той ми отговори "stavash dosaden ... blocked ..." Блоквай ме боли ме х*я.
В крайна сметка получих линк затрупан веднага с други линкове - тоест нищо!
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Колко посещения получи от линка? По принцип и 100 часа да стои е все тая, първите 10-15 минути е максималния трафик (пика), после линкът потъва :)
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Линка беше към ФБ страница. Самата публикация получи двайсетина харесвания, а страницата ми не повече от 5 харесвания. ЕТО ТОВА ЩЕ ПОЛУЧИТЕ ЗА 10 ЛВ. ОТ ОСПАМЕНАТА СТРАНИЦА НА НЕТСЪРФИРАЩИЯ!

Какъв беше проблема да пишеш във вече направена за целта тема а трябваше да отваряш нова?
Проблема беше, че не можах да я открия мислих, че е изтрита. Написал съм го в 1то мнение.
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Получи безплатен линк, който седя 30 минути, а линка има ефект 10-15 минути, после потъва надолу от публикации в други страници ... пича грам не разбира и вместо да благодари за безплатния линк наглее ...
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Незнам, но аз съм СУПЕР доволен от рекламата на нетсърфера.

Не, че нещо, но за 10 лева получих 980 влизания.. :) (от 2те групи)
iTrader От мен има.
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Да благодаря за кое? За това, че изчезна и после като се появи ме мота още няколко дни? За това, че съм си изпълнил моята част от условията който ТИ ПОСТАВИ, а след това самия ти не изпълни своята част. Или може би да ти благодаря, за това, че беше много коректен с мен, за това, че ме обиждаш или за това, че изтри линка?

Изобщо не наглея, ако беше ми казал на ЛС като човек, че нямаш възможност за друго, че имаш да си пускаш другите си линкове или каквото и да е там, но човешки, щеше да ми е тъпо но нямаше да го правя на въпрос. Но с държанието си ме провокираш да правя неща който и аз не искам да правя. Но нека всички да разберат що за човек си.

Мога най-искрено да ти кажа, че ти не разбираш нищо от ФБ и се опитваш да източиш парите на хората лъжейки ги с голямата но слабо ефективна страница.
Ето 2 теми за потребителите (че ти нали си ФБ мастър и не ти трябват такива неща)
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=27497
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=27973
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Да благодаря за кое? За това, че изчезна и после като се появи ме мота още няколко дни? За това, че съм си изпълнил моята част от условията който ТИ ПОСТАВИ, а след това самия ти не изпълни своята част. Или може би да ти благодаря, за това, че беше много коректен с мен, за това, че ме обиждаш или за това, че изтри линка?

Изобщо не наглея, ако беше ми казал на ЛС като човек, че нямаш възможност за друго, че имаш да си пускаш другите си линкове или каквото и да е там, но човешки, щеше да ми е тъпо но нямаше да го правя на въпрос. Но с държанието си ме провокираш да правя неща който и аз не искам да правя. Но нека всички да разберат що за човек си.

Мога най-искрено да ти кажа, че ти не разбираш нищо от ФБ и се опитваш да източиш парите на хората лъжейки ги с голямата но слабо ефективна страница.
Ето 2 теми за потребителите (че ти нали си ФБ мастър и не ти трябват такива неща)
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=27497
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=27973
Пич, не бях влизал във форума 2 седмици сигурно, какво съм те мотал? И я прочети пак коментара на Симеон? Почти 1000 посещения за 30 минути линк /като твоя/ ... слабо ефективна е страницата да ти кажа ...
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Ами кажи извинявай, бях зает, това онова... говори като човек. Не да ми кажеш "досаждаш, блокирам те".
Не мога да коментирам за другите, само за мен. (от 2те групи общо, не знам коя е другата!) Моя линк беше затрупан от други и не съм получил трафик!
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

netsurfer-a е точен явно е станало нявко недорозумение
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

И аз имам доста негативни впечатления от него, вероятно често става с някои части нагоре.
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Моя линк беше затрупан от други и не съм получил трафик!
Не искам да взимам страна, още повече че подобни караници между хора, които са активни тук не ми харесват. Обаче как изчисли колко точно трафик си получил?
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

И аз имам доста негативни впечатления от него, вероятно често става с някои части нагоре.
О да, при положение, че никога не съм работил с теб ...
Затова, че съм му оставил - реп в отговор на негов малоумен реп и плаче като госпожица ... др Жигуло ...
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

О да, при положение, че никога не съм работил с теб ...
Затова, че съм му оставил - реп в отговор на негов малоумен реп и плаче като госпожица ... др Жигуло ...

Нетфърфър, аре стига е пич, излагаш се като кифладжия.
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Познавам го netsurfer-a и мога най-отговорно да заявя, че е добро момче. :mrgreen:
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

Нетфърфър, аре стига е пич, излагаш се като кифладжия.

Кво се излага ? Да чака да му развалят репа и да си трае ли ?
Човека е много точен, работил съм с него и не съм имал проблеми
 
От: От: netsurfer - много кофти отношение!

Кво се излага ? Да чака да му развалят репа и да си трае ли ?
Човека е много точен, работил съм с него и не съм имал проблеми

Има много по-добри начини да се разреши спора от това да раздава квалификации наляво надясно, ей с това се излага.
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

О да, при положение, че никога не съм работил с теб ...
Затова, че съм му оставил - реп в отговор на негов малоумен реп и плаче като госпожица ... др Жигуло ...
Просто си ми доста антипатичен, затова няма и как да ти се случи да работиш с мен.
Точно за отношението ти на 15-годишен няма да е само с мен.
 
Последно редактирано:
От: netsurfer - много кофти отношение!

Просто си ми доста антипатичен, затова няма и как да ти се случи да работиш с мен.
Точно за отношението ти на 15-годишен няма да е само с мен.
А ти колко си ми симпатичен ... нямам думи просто ... Тая тема няма ли кой да я изтрие най-накрая?
 
От: netsurfer - много кофти отношение!

... Тая тема няма ли кой да я изтрие най-накрая?

ще ти се :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе