Networkedblogs

matevone

Active Member
Здравейте

Използвам повече от година Networkedblogs за да публикуват постовете ми на страницата във Facebook.

Това което ми прави впечатление обаче е, че когато се кликне на линка публикуван тям хората отиват на адрес като http://networkedblogs.com/dQ0lj . Там си е съдържанието на моята страница, но просто адреса е различен и отгоре има лента с няколко sharing buttons za FB, Twweter i t.n.

Интересува ме някой ако знае тези посещения отчитат ли се като посещения на сайта ми или се отчитат като посещения на Networkedblogs защото статистиката ми отчита доста потребители идващи от Networkedblogs.
 
От: Networkedblogs

ами да ама като имам по 10+ нови статийки на ден малко се затормозяват нещата, а също така нещо не ми се показват картинките като добавям ръчно.

Отделна тема съм отворил и затова :)
 
От: Networkedblogs

Аз го разкарах това NetworkedBlogs, взе да ми дублира статиите, които тегли - тегли едно нещо 3-4 пъти! Сега ползвам RSS Graffiti и е супер ;)
 
От: Networkedblogs

Махнах NetworkedBlogs, защото ми свали трафика от Фейсбук 10 пъти спрямо времето, когато качвах на ръка. Това приложение има някакъв смисъл, ако разработваш страници във ФБ-то, за да добият почитатели. После трябва да се махне, разбира се, когато искаш трафик на твоя сайт.
 

Горе