NEURS - социалната мрежа за предприемачи

Poltargaista

Active Member
7055417g.png
Според много хора това е страхотна идея - нещо различно. Neurs е социална мрежа, обединяваща предприемачите, хората с идеи и хората с пари по един много интелигентен и интересен начин. Говори се, че ще е "голямото нещо на 2014".
Очаква се проекта да стартира официално на 25[SUP]-ти[/SUP] Март и ще бъде платен!

На 1[SUP]-ви[/SUP] Февруари (седем дни след старта на prelaunch периода на 25[SUP]-ти[/SUP] Януари) България е на 6[SUP]-то[/SUP] място по регистрирани потребители, за голяма изненада на създателите. Останалите 5 държави са англо-говорящи или испано-говорящи (с каквито езици стартира системата). Появи се клип на сайта, с официално обръщение от CEO-то Франк Кодина, в което заявява, че от neurs.com обмислят въвеждането на български като трети език, предвид неочаквано силната активност от България. Това е един вид жест към българите. Споменава също, че имат готовност да пускат колкото трябва езици, стига да има членове от дадената държава. И наистина пуснаха италиански, португалски, норвежки, шведски и БЪЛГАРСКИ език! Може би са измамници, а може би гении, но заслужават внимание.

Засега е в prelaunch период и може да се включите само с покана. Като част от маркетинговата им стратегия, всеки, който се регистрира и покани 6 свои приятели има възможност да използва мрежата безплатно след нейното официално стартиране. От скоро предлагат и VIP достъп + безплатна електронна книга за изпълняване на квотата от покани. С всяко увеличаване на reach-а и броя на поканите се увеличава. За повече информация можете да влезете в сайта им и да гледате клипа, който пуснаха.

Какво казват те за себе си?
NEURS LLC is a business start-up consulting firm that provides our members with advisory, educational, and financial resources through an online network (neurs.com). Our mission is to empower entrepreneurs worldwide by providing the concepts, connections and capital they need to find, build and profit from their ideal business. Our goal is to become the premier online meeting point for entrepreneurs, with the largest group of aspiring entrepreneurs and business providers of any company; anywhere.

Нямам нищо общо с проекта. Не е мой, и не работя за тях. :) Разполагам с 5 покани и сметнах, че тук ще има заинтригувани от тази система. Всеки, който е регистриран във форума повече от 12 месеца, свети обилно в зелено и прояви интерес - може да ми изпрати на лично съобщение своя e-mail и GSM номер, за да изпратя покана. Държа да отбележа, че поканите са валидни само 24 часа след изпращането.

EDIT:
  1. Забелязах, че са пуснали и афилиейт програма. Споменават се комисионни и т.н., но никъде не се вижда метод за плащане или изискване за такова.
  2. В блога са пуснали PDF файл на английски език (50 страници) с представяне на фирмата, идеята, често задавани въпроси и т.н. Доста по-подробно е, отколкото клипа. Introducing_NEURS_English_version.pdf
 
Последно редактирано:
От: NEURS - социалната мрежа за предприемачи

Много прилича на rippln цялото нещо :) Даже направо си е почти същото.

А като се регистрираш, вътре има ли нещо друго освен едно клипче?
 
От: NEURS - социалната мрежа за предприемачи

Много прилича на rippln цялото нещо :) Даже направо си е почти същото.

А като се регистрираш, вътре има ли нещо друго освен едно клипче?

Към момента няма друго вътре, освен клипа.
  • Можеш да изпращаш покани.
  • Да следиш текущия си reach.
  • Да влезеш във VIP стаята (все още не съм я видял и нямам информация);
  • Да изтеглиш електронната книга (все още не съм я видял и няма впечатления);

Остават 2 покани. Ще се радвам хората, които са изгледали клипа да споделят своите впечатления от системата и идеята.
 
От: NEURS - социалната мрежа за предприемачи

Моля една за покана

Имаше проблем с изпращането на поканата до един потребител, така че има още едно място. Изпрати ми на лично съобщение мейл адрес и телефона си, за да ти изпратя последната.

Обнових първото мнение:
  1. Забелязах, че са пуснали и афилиейт програма. Споменават се комисионни и т.н., но никъде не се вижда метод за плащане или изискване за такова.
  2. В блога са пуснали PDF файл на английски език (50 страници) с представяне на фирмата, идеята, често задавани въпроси и т.н. Доста по-подробно е, отколкото клипа. Introducing_NEURS_English_version.pdf

Ще след проекта отблизо и когато има раздвижване, нещо интересно, полезно, или имам още покани - ще пиша отново тук.
Очаквам и впечатления от хората, които са разгледали системата. Мислите ли, че ще се развие този проект и ще ви донесе ли бъдещи ползи?
 
От: NEURS - социалната мрежа за предприемачи

Да не пускам нова тема, 5 покани и от мен, благодарение на Poltargaista, при същите условия:
Разполагам с 5 покани и сметнах, че тук ще има заинтригувани от тази система. Всеки, който е регистриран във форума повече от 12 месеца, свети обилно в зелено и прояви интерес - може да ми изпрати на лично съобщение своя e-mail и GSM номер, за да изпратя покана. Държа да отбележа, че поканите са валидни само 24 часа след изпращането.

ЛС на мен, vassy.
 
От: NEURS - социалната мрежа за предприемачи

на кого какво да пратя?
да се включа и аз
 
От: NEURS - социалната мрежа за предприемачи

Докато имам свободни покани (които вече са около 20) за регистрация може да се ползва ref. линка ми. В момента той го играе ролята на покана. Вероятно ще се деактивира сам, когато ми се изчерпят поканите.
 
От: NEURS - социалната мрежа за предприемачи

Благодарение на Полтергайста и аз съм в кюпа, но как да споделя линк като вашите, с който да давам покани?

За нищо. Надявам се наистина да се развие проекта в правилните насоки и да донесе ползи на всеки.
За линк влез в настройките на профила си и отиди на таб affiliate. Там си избираш адрес и можеш да пуснеш покани.

Това не го знаех по-рано, но както вече стана ясно - върши работата вместо покани. А освен това става по-бързо и по-лесно.

Не съм свалял книгата, но нямам Adobe Digitial Editions, а и не ми се занимава точно в момента с това. Може би по-нататък ще разгледам и книгата, за да споделя впечатления. Ако някой друг я прочте по-рано ще ми е интересно да разбера дали е интересна и/или полезна. Бяха обещали и хартиено издание, но да видим.
Въпреки това разгледах VIP стаята. Мястото където на по-късен етап ще се появяват всички събития, изяви, идеи, спонсорства и т.н. В момента има 10 клипа, свързани с NEURS. Презентации, изяви по събития, интервюта със собствениците и разработчиците и т.н. Интересни са, изгледах няколко. Успях да се свържа с тях, така че идните дни може да очаквате интервю на Български със създателите на NEURS.net.
 
От: NEURS - социалната мрежа за предприемачи

Ако с други покани не става опитайте и тази ТУК

@Poltargaista чакаме инфо от теб :)
 
От: NEURS - социалната мрежа за предприемачи

И аз имам още 3 покани. Ако някой има желание да ми изпрати имейла си на ЛС.
 
От: NEURS - социалната мрежа за предприемачи

Заповядайте http://bogat.neurs.net линк за включване в пирамидата :D
 

Горе