NEXTTV днес 21:00

От: NEXTTV днес 21:00

Геймърско ТВ предаване, водещ РОРО, разцъкват се игри, коментира се, различни платформи, PC/PS, различни жанрове игри, различни рубрики, всичко е на живо. Абе който е гледал Мист/Интерактив/Геймъри шоу знае за какво иде реч.
 
От: NEXTTV днес 21:00

Геймърско ТВ предаване, водещ РОРО, разцъкват се игри, коментира се, различни платформи, PC/PS, различни жанрове игри, различни рубрики, всичко е на живо. Абе който е гледал Мист/Интерактив/Геймъри шоу знае за какво иде реч.

С няколко думи говори се само за игри xD
 
От: NEXTTV днес 21:00

Ако сайта е твой, искам само да ти кажа, че няма нито един работещ линк във футъра. :)
 
От: NEXTTV днес 21:00

Явно сайтът още не е довършен.

Самата телевизия за пръв път я чувам. По принцип не гледам музикални телевизии. Смятам ги за отживелица, но това предаване ще го преслушам. Не ми е ясно как може в ефира да няма нито едно свястно геймърско предаване. Особено при условие, че електронните спортове са в разцвет. Дано този проект просъществува и го преместят в някоя популярна телевизия. Не виждам логика геймърско предаване да се излъчва по музикална телевизия.
 
От: NEXTTV днес 21:00

Явно сайтът още не е довършен.

Самата телевизия за пръв път я чувам. По принцип не гледам музикални телевизии. Смятам ги за отживелица, но това предаване ще го преслушам. Не ми е ясно как може в ефира да няма нито едно свястно геймърско предаване. Особено при условие, че електронните спортове са в разцвет. Дано този проект просъществува и го преместят в някоя популярна телевизия. Не виждам логика геймърско предаване да се излъчва по музикална телевизия.

Аз също се чудя как може да нямаме компютърна телевизия, я за програмиране, я за игри. За първи пътчувам телевизията и ще си я пусна в 21:00 ако я имаме, де. Булсатком имат ли я?
 
От: NEXTTV днес 21:00

Хехе как съм го изтървал българският Еминем :D Иначе по темата сега си я пуснах и тъкмо обясняват за геймърските термини.
 
От: NEXTTV днес 21:00

Хехе как съм го изтървал българският Еминем :D Иначе по темата сега си я пуснах и тъкмо обясняват за геймърските термини.

И аз съм го изтървал.. :/
Кога ще има пак предаване, сега ми пише, че телевизията е оффлайн. Нали се казва НекстТВ, защо си писал в коментара БоксТВ? :Д
 
От: NEXTTV днес 21:00

Не разбирам какво му се кефите на това. Идеята не е лоша, но изпълението е плачевно.
Нямате мнение или просто ви кефи някой друг да ви казва кое е добро и лошо?
 
От: NEXTTV днес 21:00

Не разбирам какво му се кефите на това. Идеята не е лоша, но изпълението е плачевно.
Нямате мнение или просто ви кефи някой друг да ви казва кое е добро и лошо?

Трагичното е, че гейм шоу се предава по музикална телевизия и за гост беше Керанов(рапа) и си говориха за музика :)
 
От: NEXTTV днес 21:00

И аз съм го изтървал.. :/
Кога ще има пак предаване, сега ми пише, че телевизията е оффлайн. Нали се казва НекстТВ, защо си писал в коментара БоксТВ? :Д

Всеки петък от 9 часа вечерта. NextTV се казва предаването, а телевизията, по която се излъчва е BoxTV
 
От: NEXTTV днес 21:00

@VMiloykov може би е така, не знам коя е тази телевизия.
Аз по ТВ-то гледма футбол и играя игри... но никога не ми е трябвало някой да ми каже, какво да играя затова ми е малко странно... да не каже смешно.

Пуснах епизода в юТуб... трагедия. Тия хора не осъзнават че ги гледат недоразвити тийнове и това с тревтата беше... брутално.
Не че е грешно за медицинска цел, но представяното беше повече от долнопробно.

Евалата за идеята за eSport-а... но тая сбирщина от недооценени геймръчта малко лоша шега им играе.

Дано все пак им потръгне на хората - може да зарибят повече фенове, може пък да покажат на хората че безразборното хакване на конзоли и свалянето на пиратски PC копия не е добре нито за тях нито за нас.
 

Горе