Olx - Готова система или не ?

h3tr1k

Member
От: Olx - Готова система или не ?

Интересно.. може би е копирал от olx. Едва ли са я купили готова системата.
 
От: Olx - Готова система или не ?

Интересно защото снимките (скрееновете са от самият сайт олкс) само дето е преведено на руски обаче ми направи впечатление, че няма никакъв админ панел

може да е някаква измама или да е из копирал дизайна да е на готова система не се знае какво се опитва тоя да направи ама ползването на дизайна няма как да стане защото олкс си имат права
 
От: Olx - Готова система или не ?

Линка torg(тчк)uz редиректва към OLX Узбекистан:)

"Ничего не нужно спрашивать, хочешь купить купи и пользуйся."

Без много въпроси ребята, направо купувайте и ползвайте със здраве.
 
От: Olx - Готова система или не ?

Само да вметна, че дизайна на olx-овете е един и същ за почти всички.
 
От: Olx - Готова система или не ?

Аз знам,че дизайна е един и същи почти на всички но мислех,че си е техен собствен.А като видях,че го има с опция купи в нета се позамислих малко.Или както каза колегата може просто да го е копирал.
 
От: Olx - Готова система или не ?

То е ясно, че го е копирал, "не отговаря на никакви въпроси, купувайте не питайте и т.н.т.", само не можах да разбера защо пише "У нас вы можете скачать бесплатно Torg - Эксклюзивная Доска объявлений " пък после искат 200$
 
От: Olx - Готова система или не ?

То е ясно, че го е копирал, "не отговаря на никакви въпроси, купувайте не питайте и т.н.т.", само не можах да разбера защо пише "У нас вы можете скачать бесплатно Torg - Эксклюзивная Доска объявлений " пък после искат 200$



"У нас вы можете скачать бесплатно"

Това го изписва на всяка тема (скрипт) :)

Все пак сайта е за скриптове да ги теглиш безплатно обаче той е решил да си направи реклама на скрипта като е пуснал (обявата).

Според мен това си е опит за измама защото изписва това което виждате на снимките това ще получите а пак аз не виждам админ панел.

Съвет за тоя който се навие да купи скрипта.

torg.uz ( дава сайта уж за демо а пренасочва към "http://olx.uz/" към английската версия на олкс.бг или там каквато се брой.

Снимал е скреен като е сменил езика на руски и е махнал логото това за мен е измама.

Пак и админ панел аз не видях в скрееновете... пак и преди да купиш скрипта няма да ти даде демо на негов хост гаранция.


И да ви кажа честно се замислям да не би да е някакъв модул свързан с обявите ?

Да ги извлича автоматично и да ги вкарва в твоя сайт...
 
От: Olx - Готова система или не ?

Ехе, колко хора биха купили системата на OLX за $200, само да беше истина
И мен ме съмнява, дали не е копирал снимките само тариката и да чака други тарикатчета да клъвнат
 

Горе