opencart би трябвало да ми свърши работа за магазин с около 120 продукта? hosting ?

ks0lo

Member
Значи разгледах доста стари теми и стигнах до извода, че opencart би трябвало да ми свърши работа за магазин с около 120 продукта, обаче имам няколко въпроса. Понеже от скоро започнах да изучавам програмирането и не съм работил до сега с подобни cms та въпроса ми е трябва ли да имам някакви по стабилни познания по mysql и дали хостинга на хостингбългария ще ми свърши работа.
 
От: opencart би трябвало да ми свърши работа за магазин с около 120 продукта? hosting

Значи разгледах доста стари теми и стигнах до извода, че opencart би трябвало да ми свърши работа за магазин с около 120 продукта, обаче имам няколко въпроса. Понеже от скоро започнах да изучавам програмирането и не съм работил до сега с подобни cms та въпроса ми е трябва ли да имам някакви по стабилни познания по mysql и дали хостинга на хостингбългария ще ми свърши работа.

Здравей колега знам че не тук е мястото но можеш ли да ми дадеш съвет защотото виждам че си по-стар да си премахна точки,ваучери за отсъпка и темп подобни защотото затрудняват клиентите и никои не ги ползва БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !тук.jpg
 
От: От: opencart би трябвало да ми свърши работа за магазин с около 120 продукта? hos

Здравей колега знам че не тук е мястото но можеш ли да ми дадеш съвет защотото виждам че си по-стар да си премахна точки,ваучери за отсъпка и темп подобни защотото затрудняват клиентите и никои не ги ползва БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !Виж файлът 4104
Ти видя ли темата от кога е и прочете ли, че и той не е особено запознат. Не е това начина да поискаш помощ. Видях същия въпрос и в друга тема от днес.
 
От: opencart би трябвало да ми свърши работа за магазин с около 120 продукта? hosting

да аз го постнах няма никой компетентен да ми разясни на две на три !
 
От: opencart би трябвало да ми свърши работа за магазин с около 120 продукта? hosting

Не става с кратко обяснение. Аз успях да махна wish list-a и още няколко излишни (в моя случай) неща. Пипат се няколко файла. Този форум би могъл да те ориентира http://forum.opencart.com/viewtopic.php?t=32955#p185948
 
От: opencart би трябвало да ми свърши работа за магазин с около 120 продукта? hosting

здравейте колеги искам да попитам значи слагам файловете в указаните директорий модул за импорт на версия 1.4.9.3 opencart слагам и отметка в top administrator и никъде не ми се появява да импортна Благодаря и ще съм задължен на този които ми помогне ... Поздрави
 
От: От: opencart би трябвало да ми свърши работа за магазин с около 120 продукта? hos

Ти видя ли темата от кога е и прочете ли, че и той не е особено запознат. Не е това начина да поискаш помощ. Видях същия въпрос и в друга тема от днес.

:D икам да спомена че това е в миналото всичко си оправих но все пак благодаря..
 

Горе