OpenCart въпрос

Denischo

Member
Здравейте, приятели до момента не съм изработвал онлайн магазини с платформата opencart, но бих искал да опитам.
Въпроса ми е дали се заплаща нещо, за да започнеш или се плаща само за темплейти ?
Също така как мога да стартирам изработката ?

Поздрави,
Денис !
 
Това е шега някаква, нали ?!??!?!?!
В подписа изработвам магазини, отваряш тема как се инсталира опенкарт !?!??!?
Безмислени теми, джънк...... някой, ако трябва да намери нещо как ще стане под толкова много боклук ?????
 
Денис я разкажи как ти писаха от ГДБОП във лайв чата и изтри целия си сайт и фейксбук страницата :D
 
По-скоро ти се шегуваш като пишеш тъпи коментари, без да знаеш за какво става дума.
Изработвам онлайн магазини написани с код.
С готови платформи не съм работел, защото са за слабаците, но реших да пробвам и защото не съм запознат как се работи с opencart реших да питам с решението, че някой ще обясни. Но явно съм се объркал... тук само “разбирачи по заяждане”.

Това е шега някаква, нали ?!??!?!?!
В подписа изработвам магазини, отваряш тема как се инсталира опенкарт !?!??!?
Безмислени теми, джънк...... някой, ако трябва да намери нещо как ще стане под толкова много боклук ?????
 
Ето още един шегаджия хаха. Сайта си ми е напълно активен и добре работещ. Както и фейсбук страницата. Това, че съм изтрил някакви снимки просто “ей така”, съм го направил, защото не искам излишно реване от теб.
Ако искаш ще разкажа, няма проблем, но бъди готов много голяма част от потребителите на форума да ти се изсмеят. Имаше тема “авторско право на снимки”, виж какви са отговорите.

Денис я разкажи как ти писаха от ГДБОП във лайв чата и изтри целия си сайт и фейксбук страницата :D
 
Здравейте, приятели до момента не съм изработвал онлайн магазини с платформата opencart, но бих искал да опитам.
Въпроса ми е дали се заплаща нещо, за да започнеш или се плаща само за темплейти ?
Също така как мога да стартирам изработката ?

Поздрави,
Денис !
Плащаш реално за хостинг, домейн, теми и ако искаш малко по-адванс модул - и него. Това е. В смисъл как да стартираш изработката....сетъпваш си дефолтния през инсталатор или без и си ти после. Имаш админа имаш фтп-то и почваш да го правиш. :)

П.П: Не, че нещо, но за каква драма става дума? @Sky , какво се е случвало? Или съм пропуснал или явно темата е минала много бързо от тук и не съм обърнал достатъчно внимание. :)
 
По-скоро ти се шегуваш като пишеш тъпи коментари, без да знаеш за какво става дума.
Изработвам онлайн магазини написани с код.
С готови платформи не съм работел, защото са за слабаците, но реших да пробвам и защото не съм запознат как се работи с opencart реших да питам с решението, че някой ще обясни. Но явно съм се объркал... тук само “разбирачи по заяждане”.
hqdefault.jpg



Плащаш реално за хостинг, домейн, теми и ако искаш малко по-адванс модул - и него. Това е. В смисъл как да стартираш изработката....сетъпваш си дефолтния през инсталатор или без и си ти после. Имаш админа имаш фтп-то и почваш да го правиш. :)

П.П: Не, че нещо, но за каква драма става дума? @Sky , какво се е случвало? Или съм пропуснал или явно темата е минала много бързо от тук и не съм обърнал достатъчно внимание. :)
Тоя келеш ползва мокъпи на чужди сайтове, уж че той ги е правил :D
Като дори тия мокъпи са на опенакрт сайт, пък тука разправя че било за слабаци :)
Даже след поста ми тук си изтри мизерния "сайт" от подписа. Детска му работа.
 

Горе