Opencart 1.5.1.3 не изпраща e-mail на клиента и администратора

galinstefanov

Well-Known Member
Направих тест през контакт формата и имейл се получава на админският e-mail. Направих и свежа инсталация на опънкарта + фейк поръчка и изпращаше e-mail, тоест има проблем някъде по файловете, но не мога да разбера от кой точно, защото магазина е модифициран многократно и сега вече не знам кой файл е причината да не се изпращат мейлите. Някой да има идея от къде да го фиксна.Дори съм готов да дам някаква символична сума на този, който ми помогне да оправя проблема.
 
Последно редактирано:
От: Opencart 1.5.1.3 не изпраща e-mail на клиента и администратора

Като се оправите кажете къде е бил проблема, че ми е интересно :)
 
От: Opencart 1.5.1.3 не изпраща e-mail на клиента и администратора

Колеги каква се оказа причината че и моят 1.5.4.1 се опъва нещо? Изпраща само на админа а ако сменя е-маила от сетингите изпраща само на клиента , но не става и на двамата?
 
От: Opencart 1.5.1.3 не изпраща e-mail на клиента и администратора

2дни си играхме и накрая смени версията на опен карта и се оправи..
Проблема се беше появил при смяна на хостинга и са се били омазали някакви файлове.

Като начало махни сетингите на мейла и пробвай без тях.

Поздрави
 
От: Opencart 1.5.1.3 не изпраща e-mail на клиента и администратора

Аз това ползвам и съм много доволен!

Аз също ама с модула за афилиейт, който имам това не работи.. иначе преди го ползвах и е мн яко :)

Поздрави
 
От: Opencart 1.5.1.3 не изпраща e-mail на клиента и администратора

Руснаците имат платена версия Модуль Расширенное письмо админу 1.5.3.x ще ти я дам да я тестваш
Аз също ама с модула за афилиейт, който имам това не работи.. иначе преди го ползвах и е мн яко :)

Поздрави
 
От: Opencart 1.5.1.3 не изпраща e-mail на клиента и администратора

и аз си играх 2 дена и установих че като върна в сетингс маила който съм ползвал при инсталацията на карта - то всичко е ОК а ако го сменя
от сетингс с друг майл не изпраща или на клиента или на админа, така че не ми се преинсталира и ще си жертвам личния маил(от инсталацията и с който бачка)
и ще го ползвам така. други идеи?
 
От: Opencart 1.5.1.3 не изпраща e-mail на клиента и администратора

Виж в базата с данни мейла, който си посочил като админситраторски и го смени.. може това да те бъзика и си изчисти кеша от систем/каше
 

Горе