Otgovorite.info - Българският аналог на answers.yahoo.com

Huk0

New Member
Колеги и приятели, нашата малка групичка от 3-ма човека вече може да се похвали с още един проект http://otgovorite.info - информацияонне сайт, в който потребителите могат да задават въпроси, да отговарят на вече зададените такива или просто да научат нещо ново в някоя област. Всичко в сайта се крепи на потребителите, които си помагат взаимно, като тези които вземат активно участие получават допълнитени бонуси:

Всеки отговор след петия (общо в сайта) ще ви носи реален линк (без no follow) към ваш сайт. Както може би знаете, това ще Ви помогне да се класирате по-добре в търсачката Google, и ще ви донесе трафик. Колкото повече връзки (link-ове) имате, толкова по-добре ще изглежда вашият сайт в очите на най-голямата търсачка.


В главната страница на сайта (в левия сайдбар) има класация ТОП ПОТРЕБИТЕЛИ, където са 10-те най-активни потребители на сайта, тези които са отговорили на най-много въпроси и съответно са помогнали най-много. Те получават също реален линк (без nofollow) към сайта си.


В заключение бих искал да споделя, че сайта е на 2 месеца и има вече около 300-400 посетителя дневно, над 200 са от гугъл, Очакваме те да продължават да растът и така да имаме взаимна изгода.
 
От: Otgovorite.info - Българският аналог на answers.yahoo.com

Интересен проект, поздравления.
 
От: Otgovorite.info - Българският аналог на answers.yahoo.com

интересен е сайта наистина ...като blurtit.com само че на български

Успех на новия проект !
 
От: Otgovorite.info - Българският аналог на answers.yahoo.com

Най-сетне нещо свежо, което обаче трябва да развивате и в бъдеще.Успех и от мен !
 
От: Otgovorite.info - Българският аналог на answers.yahoo.com

Благодаря за благопожеланията, надявам се след още някой месец да набере още по-голяма скорост. Направена топ 10 класация за "най-знаещите", където пак ще се споменава тяхния профил съответно и линк. Има и добавка за "най-знаещи" във всяка отделна категория.
 
От: Otgovorite.info - Българският аналог на answers.yahoo.com

Поздравления и от мен.Добре изглежда сайта.
 
От: Otgovorite.info - Българският аналог на answers.yahoo.com

Супер е идеята за сайта, само една препоръка, ако смениш темплейта с някой не толкова разпространен и скучен ще е супер.
 
От: Otgovorite.info - Българският аналог на answers.yahoo.com

Здравейте,
мерси за подкрепата.

Видяхме, че проекта се развива добре и решихме да изпълним препоръката на много от потребителите - да сменим дизайна.
Ето че това се случи днес и ви представям изцяло обновения ни дизайн Въпроси и отговори

Наминавайте насам и пишете по нещо. Не забравяйте, че линковете са реални.
 
От: Otgovorite.info - Българският аналог на answers.yahoo.com

как е сайта расте ли :) днес го гледах и ми хареса - ако имате желание за продажба можете да ми пратите едно лс :)
 
От: Otgovorite.info - Българският аналог на answers.yahoo.com

Fatal error: Call to undefined function without_comments() in /home/statiite/public_html/otgovorite.info/wp-content/plugins/phpexec.php(61) : eval()'d code on line 1

при натискане на бутона "без отговор"
 
От: Otgovorite.info - Българският аналог на answers.yahoo.com

Като му гледам PR-а вероятно са го оставили. Иначе са се постарали в началото - хубаво сайтче е станало.
 
От: Otgovorite.info - Българският аналог на answers.yahoo.com

Не знам какъв е бил предишният дизайн но този на мен въобще не ми харесва толкова е монотонен че няма на къде повече. Вкарайте му малко контраст променете цветовата схема и тн.
 
От: Otgovorite.info - Българският аналог на answers.yahoo.com

Някой познава ли собствениците на сайта? Някакъв имейл техен ?
 
От: Otgovorite.info - Българският аналог на answers.yahoo.com

Гледам че във футъра и razhodka.com е поставен. Може и той да е техен, пиши им от формата за контакти може и да извадиш късмет :)
 
От whois информацията за сайта:
Код:
Administrative Contact:
Petkov, Plamen petkov at networx-bg.com
Charodeika bl.114
Ruse, 7019
Bulgaria
35982519319
T.e. имейла би трябвало да е petkov at networx-bg.com
 
От: Otgovorite.info - Българският аналог на answers.yahoo.com

Какво се случи с този сайт за въпроси, защо изчезна?
Сега може да ползвате http://zak.bg - сайт за въпроси и отговори, който скоро няма да изчезне ;)
 
От: Otgovorite.info - Българският аналог на answers.yahoo.com

Какво се случи с този сайт за въпроси, защо изчезна?
Сега може да ползвате http://zak.bg - сайт за въпроси и отговори, който скоро няма да изчезне ;)

Сега ако намериш и другата теме да пуснеш и там линка те признавам.
 
От: Otgovorite.info - Българският аналог на answers.yahoo.com

Какво се случи с този сайт за въпроси, защо изчезна?
Сега може да ползвате http://zak.bg - сайт за въпроси и отговори, който скоро няма да изчезне ;)

gan,видях сайта, но искам да попитам, ще има ли нещо подобно на
"Всеки отговор след петия (общо в сайта) ще ви носи реален линк (без no follow) към ваш сайт. Както може би знаете, това ще Ви помогне да се класирате по-добре в търсачката Google, и ще ви донесе трафик. Колкото повече връзки (link-ове) имате, толкова по-добре ще изглежда вашият сайт в очите на най-голямата търсачка."....например?
 
От: Otgovorite.info - Българският аналог на answers.yahoo.com

Ако няма никакви облаги за тези който предоставят отговорите, то бъдещето на сайта ще бъде същото като първия от тази тема.
 

Горе