Продава се: Pal.bg

mihluzin

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
82   0   0
Продава се Pal.bg
Над 50 000 регистрирани потребители
12К униклани поселдния месец, 1 млн импресии - средно 1 час престой на човек в сайта.
Трафика е 100% собствен!
Приходи - от 5 месеца прекламираме наши сайтове в него, преди когато имаше реклами на адсенс и изиадс (при 60% ротация спрямно реклами на наши сайтове) - около 250 -300 лева на месец. Тези цифри са без рекламата във фйида, където винаги сме рекламирали само наши сайтове.
Разходи - 80 - 100 лева на месец.

Системата е писана изцяло от нас, като не се налага никаква поддръжка - администрирането е както във ФБ - посредством докладвания - когато се съберат определен брой докладвания, се маха поста автоматично.

За повече подробности ми пишете на ЛС.


Цена: 750 лева
 
От: Pal.bg

Брех то изглежда яко, а системата CMS ли е или някой се е поставал да го прави, че ми е чудно.
 
От: Pal.bg

Брех то изглежда яко, а системата CMS ли е или някой се е поставал да го прави, че ми е чудно.
Ние сме го писали от 0-та, не са ползвани готови framework или подобни....
 
От: Pal.bg

Сайтът е продаден.
 
От: Pal.bg

Затова е по-добре да се пускат на търг. Така може много хора да не са видели сайта, а да имат интерес. Друго си е един търг от поне няколко дни, за да имат възможност всички да се включат.
 
От: Pal.bg

Затова е по-добре да се пускат на търг. Така може много хора да не са видели сайта, а да имат интерес. Друго си е един търг от поне няколко дни, за да имат възможност всички да се включат.

Така е решил колегата, така е направил :)
 
От: Pal.bg

Това е социална мрежа и то писана от нулата. Според мен е получил по-голяма оферта, за да избърза нещата, или пък е било на живот и смърт да вземе тези пари...
 
От: Pal.bg

Това е социална мрежа и то писана от нулата. Според мен е получил по-голяма оферта, за да избърза нещата, или пък е било на живот и смърт да вземе тези пари...

на михлюзина едва ли са му притрябвали на живот и смърт 700лв, има нещо друго гнило в тая работа :D
 
От: Pal.bg

на михлюзина едва ли са му притрябвали на живот и смърт 700лв, има нещо друго гнило в тая работа :D

Другия вариант е да е видял залеза на този бизнес в много близко бъдеще и да е решил да продава бързо :D
 

Горе