Parfiumite.Com 100% коректни

ProBy

New Member
Здравейте, днес получих първите си пари от рекламната програма на Parfiumite.Com(71 лева) за по малко от месец.Печалбата е много добра, зимаш 15% от цената на парфюма(средната цена на един парфюм е 60 лева и всизмаш към 9 лева).Много се кефя, трябва да почерпя.Парите се изкарват много лесно, стига да имате потребителчета. Хората са много коректни, и няма да имате никакви ядове с тях.
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

А как да им станеш партъор , защото влезнах в партнъори но не разбрах как е..Писах им съобщение дано да е така..
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

Да видях , че е от там...Ама ми дава , че акаунта не е активиран пък никакъв емайл не съм получавал за активация..
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

активирах ти всичко :) тамън и 2-та

п.п плащането става по банков път :)
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

трябвали да си издам хората който ми е дават :) мисля че не :) иди в центара на пловдив и пак е по ефтин от 160 :)
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

Не искам да развалям темата, но си мисля, че преди да се присъединиш към дадена програма, трябва да си наясно със стоката, която рекламираш, защото много често посетителите на сайта ти си мислят, че си свързан с дадения онлайн магазин. Прегледах и аз "стоката" и определено не мога да си обесня цените как са толкова ниски? Това тестери ли са или по-лошото - ментета? Важно е да го знаем това колега, повярвай ми!
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

Прав е Blinky, ако не са вредни и не нарушават здравето на ората - нека се продават.
А за оригиналите... - едва ли има купувач, който да цени оригинала и да си мисли, че купува аналог нейде из бгнета - дори и булките вече са чували за наливни гръцки буркани. Няма нищо лошо в есенцията, а концентрацията й е въпрос на цена, имидж и вкус.
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

Аз също се занимвам с този бизнес с парфюми, в смисъл не към @eXp , парфюмите наистина не за точно като оригиналните но имат същия аромат, само дето трайността им е по-кратка
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

Аз също се занимвам с този бизнес с парфюми, в смисъл не към @eXp , парфюмите наистина не за точно като оригиналните но имат същия аромат, само дето трайността им е по-кратка
Ако са направени по същата формула - няма начин всичко да не им е ОК. Един приятел преди време намираше такива парфюмчета, беше яко. Даже ми каза че онези красавци били купили най-яките и продавани марки - наели химици да им разбие и разпише формулата в състав и грамажи и не след дълго започнали "собствена линия":)

Не че нещо, много харесвам оригиналните неща. Ама аз тук разлика не намирам. Химията си е химия. Не може примерно сярата в китай да е различна от тази тук (в чистия и вид). Се си е сяра:):wink:
 
От: От: Parfiumite.Com 100% коректни

Ако са направени по същата формула - няма начин всичко да не им е ОК. Един приятел преди време намираше такива парфюмчета, беше яко. Даже ми каза че онези красавци били купили най-яките и продавани марки - наели химици да им разбие и разпише формулата в състав и грамажи и не след дълго започнали "собствена линия":)

Не че нещо, много харесвам оригиналните неща. Ама аз тук разлика не намирам. Химията си е химия. Не може примерно сярата в китай да е различна от тази тук (в чистия и вид). Се си е сяра:):wink:

виж ся никога неможе да се направи същия парфюм просто всеки производител си пази формулите но всички парфюми са докарани като оригиналните затова са толкова ефтини но просто не са толкова трайно но пак са си трайни вчера се пръснах 2 пъти с моя давидоф и след 5 часа още си усещах парфюма но като обикалям по центара и виждам такива малки магазини за парфюми да продават същата стока но на по 100-120 лева ме фаща жал чак... като знам на какви цени идват.
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

А бе разликата е само в трайноста ..Примерно ако се напръскам с fahrenheit , който в магазините 200мл е 200лв след като си изпера ризата или тениската още се усещя вонята на парфюма , а тези по - евтинките примерно тряат 1 един , което не е никак малко .. Така че парфюмите са си наред , няма нужда да търсите кусури на човека :):)






 
Последно редактирано от модератор:
От: Parfiumite.Com 100% коректни

готовите сте и двамата :) впрочем този фаренхайт и при нас е доста траен можеби един от най-трайните ни парфюми
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

Добре само че не продават ментета Тройной одеколон щото тогава става много неприятно ...
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

Защо ми се струва че човекът пуснал темата е приятел или е самият админ на сайта?

pokermasta80

ти пък си много нахален банери за покер пуска в темата
 
От: Parfiumite.Com 100% коректни

[offtopic]

Точно заради такива сайтове хората в България НЯМАТ доверие на интернет търговията.. Това да продаваш парфюми ментета и да казваш, че са оригинални и маркови, е същата работа като това да предлагаш дрехи втора употреба за нови ( ставал съм свидетел на такива продажби ). Цените са надути нарочно - с цел потребителя да се заблуди, че са нови, иначе тия парфюми по магазините са 15 лева ( на едро излизат 6-7 ).

На всичкото отгоре сайта се пропагандира в сериозни форуми - срам за българската е-търговия.. Да взема да ви препоръчам в антиреклама-бг ;)

Въпреки офтопика се надявам мнението ми да не бъде трито.. Мерси..

А.. и нищо лично ;)
[/offtopic]
 

Горе