PAY4SMS ЗАТВАРЯ

pyrrels

Banned
Скъпи клиенти !
Поради неблагоприятните условия за развитие на такъв вид услуга в България. Pay4SMS спира да предлага СМС микроразплащания.

Всички задължение към клиенти са изчистени. Ако имате някакви въпроси , можете да ни пишете до 15.10.2013.
За нас беше удоволствие да работим с вас!
Очаквайте ни отново, ще се свържем с вас за нови проекти в сферата на високите технологии.

Е поне пише, че плащанията са направени но докато не ги видя в сметката си не вярвам (ще разберем след 2 3 дена)
 
От: PAY4SMS ЗАТВАРЯ

Еми ето какво доведе одобряването на смс услуги за сайтовете за награди ...
От там ставаха много измами със смсите после сигурно от pay4sms не могат да вземат парите, защото този който е пращал смс-ите не си е платил сметката и така са на загуба само ...
 
  • Like
Реакции: JaG
От: PAY4SMS ЗАТВАРЯ

Моля някой получил пари от тях да даде малко контакти за тях име ,фирма,МОЛ и т.н. мисля да заведа дело ще прежаля 65лв. за адвокат и съдебни разноски.
 
От: PAY4SMS ЗАТВАРЯ

Бих ти дал, но те пращат парите от Канада по тая международната разплащателно станция и пише само pay4sms :mrgreen:
 
От: PAY4SMS ЗАТВАРЯ

Препоръчайте друг доставчик на смси, ако случайно знаете.
 
От: PAY4SMS ЗАТВАРЯ

Мерси Петко,
бяха ми отхвърлили регистрацията преди години
сега се свързах по телефона, казаха да пусна пак
сега чакам апрувал
ако мине ще бъде чудесно
 
От: PAY4SMS ЗАТВАРЯ

Само да знаеш, че ако някой изпрати смс-и и не си плати сметката на телефона при която и смс фирма да си ще ти ги удържат.
 
От: PAY4SMS ЗАТВАРЯ

А случва ли се реално ?
В пей4смс не съм се замислял - нищо не пишеше никъде по този повод
 
От: PAY4SMS ЗАТВАРЯ

Само искам да отбележа, че на мене парите ми дойдоха в сметката. Pay4sms ще ми липсваш :-| фирмата издържаща се само от измами
 
От: PAY4SMS ЗАТВАРЯ

Преди работих за кратко с Мобио...даже съппорта ми написа някакъв код..не помня, но помня че бях много приятно изненадан, колко са отзивчиви :)
 
От: PAY4SMS ЗАТВАРЯ

Някой да знае нещо ново относно PAY4SMS? Отнякъде бях прочел, че отново са в бизнеса, но не си спомням къде.
 

Горе