PayPal модул за разделяне на плащането?

red

Active Member
Здравейте колеги,интересувам се има ли модул за PayPal който да разделя сумата от дадено плащане в две отделни сметки... За да е по-ясно - примерно правя сайт в който потребители предлагат услугите си срещу заплащане . Изработват дадено нещо и им се плаща чрез PayPal,но от сумата,която им е платена аз трябва да взема процент. Примерно за въпросната услуга е платено 100лв. от които аз трябва да взема 20% или 20лв.
Та има ли модул в който могат да се зададат дадени процентни параметри и да се настроят за два PayPal акаунта,в кой какъв процент от плащането да отива?
 
Неграмотно, та чак ми се реве..
 
Не разбрах коя част не се разбира, аз поне идеално чатнах какво иска да направи – eBay-related Marketplaces с авт. удържане на комисионна. Стил Freelancer-ските сайтове, удържащи 5-20%, които всъщност „удържат“ по 2 начина:
  • Плащането се осъществява към site owner директно, а НЕ C2C. Съответно site owner-а авт. „удържа“ опр. част от сумата (комисионна) и чак тогава ПРЕВЕЖДА на потребителя, извършил дадената услуга/покупка на good/etc.;
  • Плащането се осъществява към потребителя, извършил услугата. И му се намисляват fees в профилът за плащане. И всеки месец на опр. число ТРЯБВА да ги заплати, имайки 5-7 дни време за това. Ако не го направи, банан от сайта (след което оня си прави нов профил, пак действа по същия начин и т.н., връщайки се пак, и пак).
 
Е той човекът предполагам търси нещо готово и предполагам че е за Opencart
Аз ако знаех как става щях да го вградя в моята система за много продавачи това нещо
 
Благодаря на всички за отговорите!
Да за OpenCart ми трябва и се интересувах изобщо има такова животно,защото без такъв модул няма смисъл да се захващам с проекта,който съм си наумил.
Е очевидно има,благодаря на всички за информацията!
В скоро време ще потърся човек за направата на сайта,но има време до тогава:)
 
Предполагам че това обаче е специализиран модул към тяхната система и може би няма да може да се ползва независимо

Разгледай АПИто от линка на пейпал, там е описано кое, как :)
 

Горе