PayPal плащане не се появява при избрана ЛВ валута на сайта в OpenCart?

batedany

New Member
Колеги помагайте,

сигурно е елементарно но доста си играх и не тръгва PeyPal при включена ЛВ валута,
докато обърна в Евро и веднага се появява РР метода на плащане.
Платформата е OpenCart 1.5.4.1 Europa и ползвам PayPal Standart модула който е вграден в OpenCart 1.5.4.1

Знам че РР не подържаше преди ЛВ но сигурно има някакъв начин?

Благодаря предварително
 
От: PayPal плащане не се появява при избрана ЛВ валута на сайта в OpenCart?

Здравей, сложих го мода и наистина ми се появи PPala като метод на плащане , показва ми и тотала който трябва да се плати и след редирекцията в PayPal там ми дава грешка Error Detected: Your shopping cart is empty.
Кошницата не е празна, а тая грешка я дава и при евро и при $ и при лв. избрана валута.
Някаква идея?
 
От: PayPal плащане не се появява при избрана ЛВ валута на сайта в OpenCart?

Освен „Request Support“ от страницата на мадона… друго не. Из файловете провери дали не си е оставил е-поща или друг вид контакт, за да му пишеш на разработчика.
 
От: PayPal плащане не се появява при избрана ЛВ валута на сайта в OpenCart?

Попринцип Paypal не поддържат BGN, аз се боря със същия проблем само, че на WooCommerce, ако намерите някакво решение, пишете!
 
От: PayPal плащане не се появява при избрана ЛВ валута на сайта в OpenCart?

Здравей, сложих го мода и наистина ми се появи PPala като метод на плащане , показва ми и тотала който трябва да се плати и след редирекцията в PayPal там ми дава грешка Error Detected: Your shopping cart is empty.
Кошницата не е празна, а тая грешка я дава и при евро и при $ и при лв. избрана валута.
Някаква идея?

Преди време настройвах на познат опенкарта и там имаше същия проблем. Изтеглих един адон, мисля, че беше Currency или нещо от сорта, с който вече преобразуваше левовете в евро или долар, но за съжаление не си спомням точното име на адона. Потърси някой за currency от безплатните и пробвай.
 
От: PayPal плащане не се появява при избрана ЛВ валута на сайта в OpenCart?

API-то на PayPal не поддържа BGN както казаха по-горе.

В Преста плюе грешка в Опен карт явно се прави предварителна проверка за валутата и се крие модула.

Решението е да почнат да ни поддържат валутата... До тогава "обяснения, че трябва да платите в EUR или USD"
 
От: PayPal плащане не се появява при избрана ЛВ валута на сайта в OpenCart?

Шерифе, благодарско, фикса си бачка мн добре вече,.
а това с грешката с празната кошница на ПЕЙПАЛА си беше моя грешка.
 
От: PayPal плащане не се появява при избрана ЛВ валута на сайта в OpenCart?

Ами аз имам модифициран файл на paypal standart плащането и си функционира с левова валута.
 

Горе