Paypal - limited account

jqjqjqjq

New Member
Здравейте, от почти 2 години акаунтът ми в Paypal e блокиран (или по-скоро limited)
имам определена сума в акаунта, има ли някакъв начин по който да го прехвърля в картата ми?
 
От: Paypal - limited account

Да, като си вдигнеш лимита. Виж какво ти искат да предоставиш. Лични данни или инфо за някой превод.
 
От: Paypal - limited account

Явно не си направил това което искат те. Разгледай и прочети внимателно или копирай тук да видим.
 
От: Paypal - limited account

Здравей,
Миналата седмица мой близки имаха същия проблем. Искаха им копие от документ за самоличност, копие от платена битова сметка на адреса който е посочен в личната карта, документи откъде са купили стоките които продават и документ, че последните 5 пратки са получени от клиента. Всичко се представи и чакаха повече от месец. Нещата се оправиха след като звъннах на ПейПал и оттам обясниха, че заради мерки за сигурност не могат да отварят прикачени файлове. След разговора изпращат съобщение в акаунта ти, как и къде да пратиш файловете и на следващия ден всичко се оправи. Това е което помогна при тях, дано и на теб ти е от полза. Но най-бързо и лесно ще стане с разговор по телефона
 
От: Paypal - limited account

Здравей,
Миналата седмица мой близки имаха същия проблем. Искаха им копие от документ за самоличност, копие от платена битова сметка на адреса който е посочен в личната карта, документи откъде са купили стоките които продават и документ, че последните 5 пратки са получени от клиента. Всичко се представи и чакаха повече от месец. Нещата се оправиха след като звъннах на ПейПал и оттам обясниха, че заради мерки за сигурност не могат да отварят прикачени файлове. След разговора изпращат съобщение в акаунта ти, как и къде да пратиш файловете и на следващия ден всичко се оправи. Това е което помогна при тях, дано и на теб ти е от полза. Но най-бързо и лесно ще стане с разговор по телефона

И как точно ще им го обясня това не ми е ясно, не съм много добре с английския
 
От: Paypal - limited account

Ако акаунта ти е лимитиран, защото си превишил лимит - Received, ти позволяват да си изтеглиш баланса и до там.

Прати си личната карта от двете страни, искат и адресна регистрация - бележка от еконт/спиди ще свърши работа. Прикачаш ги към case-a и чакаш.

Най-бързо ще стане ако им звъннеш по телефона, така ще го оправят за 2 мин, иначе се чака.
 

Горе