Paypal login problem

PavelAndreev

Well-Known Member
Здравейте,

преди много години съм ползвал тази система.
При опит да вляза очевидно греша паролата.След ресет чрез мейла ми иска и sec. questions ,на които помня отговорите ,но очевидно не ги въвеждам както трябва.

Вкарва ме в затворен обръч и не мога да намеря друг вариант ,за да потвърдя ,че това е моя акаунт.
Дори моята карта е въведена вътре ,но не ми дава опция да потвърдя по друг начин освен чрез тези въпроси.

Какво е решението?

Благодаря.
 
От: Paypal login problem

Нов профил... Картата ти и без това е изтекла в този...

И на арменския поп да пишеш в пейпал, надали ще ти кажат хинт за въпросите...
 
От: Paypal login problem

Трябва да им се обадиш (между 10:00-18:30ч. IE @ +353 / между 10:00-00:00ч. UK @ +44) и да кажеш да ти reset-нат и паролата, и security questions/answers. Ест. ще те питат за данни, които си въвел в акаунта, които само ти знаеш. Подготви си и номера на картата да е пред теб.
 
От: Paypal login problem

Благодаря ,момчета.
Аз обаче съм решил да дълбая в този проблем ,защото при новата регистрация не иска да ми приеме картата и мисля ,че може да имам проблем (може би с някое плащане) на стария акаунт и искам да си разреша проблема.
Стигнах до тях чрез facebook страницата им ,като от там ми дадоха телефон и мейл на който да пиша.

Тъй като този проблем го влача от 2 години сигурно ,ако не и повече ,като имам развитие ще пиша тук - за тези които са достатъчно глупави и упорити като мен. :)

Пожелавам приятен 3-ти март!
 
От: Paypal login problem

Тази карта никога няма да бъде приета в друг акаунт в пейпал. Тя си е запаметена в този и за този ти акаунт. Ако си имал загубен диспут/негативен баланс няма да ти възстановят акаунта, независимо на кой и колко пишеш или звъниш. Ако си пазиш старите мейли в пощата, по-добре се разрови из тях за диспути и други такива от ПП, за всеки проблем пращат поне 5-6 мейла във времето. Друго не знам какво да те посъветвам...
 
От: Paypal login problem

Нова карта и нов акаунт. Това е най-добрият вариант
 
От: Paypal login problem

На fB/E-mail ще кажат, че такива въпроси се решават само по телефона, файда няма. 2г. го влачиш и за 731 дни не успя да намериш време да им се обадиш ИЛИ да изнамериш телефоните им. Странно, лежарно, явно се няма много зор.

Ще ти издам една тайна, ама няма да издаваш, че съм ти я казал. UK-ския номер е Toll Free за набиране този и през Skype, обаче няма да издам „решението“ на задача, давайки крайния номер, да видим дали ще се справиш да го „конвертираш“ в правилния формат.
 

Горе