Paypal proff of adress

bobi98

Active Member
Значи тия ми скъсаха нервите, изпратих им 5 вида бележки за ток, официален документ за адрес издаден от общината в която живея и още др. а те ми връщат автоматичния имейл за отказ.
Незнам какъв е тоя съпорт, индийци ли са мангали ли са е...хти шибаните идиоти

Сега нямам място за качване на нови файлове, писах им пак същия автоматичен отговор
Ако знаех за каква кретения става въпрос в пейпал нямаше да ги ползвам никога
 
От: Paypal proff of adress

Значи тия ми скъсаха нервите, изпратих им 5 вида бележки за ток, официален документ за адрес издаден от общината в която живея и още др. а те ми връщат автоматичния имейл за отказ.
Незнам какъв е тоя съпорт, индийци ли са мангали ли са е...хти шибаните идиоти

Сега нямам място за качване на нови файлове, писах им пак същия автоматичен отговор
Ако знаех за каква кретения става въпрос в пейпал нямаше да ги ползвам никога

Многоо пари са ти минали през акаунта затова така. Не им пращай нищо. Те като наблизи крайния срок ако нещо не им харесва сами ще ти кажат/
 
От: Paypal proff of adress

Многоо пари са ти минали през акаунта затова така. Не им пращай нищо. Те като наблизи крайния срок ако нещо не им харесва сами ще ти кажат/

Те са ми сложили лимит на акаунта, сега немога да плащам и да тегля :cry:
 
От: Paypal proff of adress

Странно при мен си ми дава .... просто иска това доказателство въпреки че им пратих и аз мн неща...
Нов профил и това е.
 
От: Paypal proff of adress

Странно при мен си ми дава .... просто иска това доказателство въпреки че им пратих и аз мн неща...
Нов профил и това е.

И на мен ми даваше известно време, после обаче спря. Така че имай едно наум.
В крайна сметка се наложи да пращам и аз доказателства и от втория опит стана.
 

Горе