PayPal Register

AfterShock

New Member
Тъй като това е форум за бизнес, искам да питам дали някой е използвал услугите на ПаъПал и ако е, да ми помогне да се регистрирам. Ще използвам услугата за ВебШоп на моя server (МуOnline Server). Знаете, че има доста правила и условия в тези сайтове за искарване на пари от интернет и просто искам да буда сигурен, че няма някаква уловка и ще се прецакам.



Благодаря предварително !
 
AfterShock, здрасти и добре дошъл - да доста хора тук са ползвали услугите на тази система. Ако искаш повече инфо за най-популярните разплащетелни системи в нета виж тук: Affiliate Programs Payment Options.

Успехи и много късмет. :wink: Както и приятен престой тук.
 
Мерси много, но ако може някой да ми обясни с негов текст точно какви са стъпките . Не съм добре с английския :)
 
AfterShock каза:
Мерси много, но ако може някой да ми обясни с негов текст точно какви са стъпките . Не съм добре с английския :)
ами нищо сложно...
отиваш в PayPal.com избираш създаване на нов акаунт, след това си добавяш кредитна карта за да се "верифицира акаунта" и после търсиш в екстрите това за плащането от твоя сайт чрез PayPal
Неразбирам какво ще се прецакаш и какво имаш предвид...

Не ти е много ясен въпроса ...
 
Няма как да се прецакаш. Както пише и в самия им сайт 9 от 10 човека предпочитат да ползват PayPal, вместо нещо друго. И наистина имат явно заслужената слава на едно от най-сигурните неща в нета.

Освен това съвсем не приемат само VISA-карти, както прочетох някъде във форума. Приемат си и другите без проблем.

Успех
 
AfterShock каза:
Тъй като това е форум за бизнес, искам да питам дали някой е използвал услугите на ПаъПал и ако е, да ми помогне да се регистрирам. Ще използвам услугата за ВебШоп на моя server (МуOnline Server). Знаете, че има доста правила и условия в тези сайтове за искарване на пари от интернет и просто искам да буда сигурен, че няма някаква уловка и ще се прецакам.



Благодаря предварително !

Преди да отваряш нова тема е трябвало да прочетеш вече написаното преди теб. Горещо ти я препочъчвам. Не е толкова проста работа. Има уловки, особено за тези, които не владеят английски. Натисни на долният линк и чети внимателно.
http://www.predpriemach.com/viewtopic.php?t=1970
 

Горе